Geri bildirim Test Sunucusu - Ebedi Kapı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve Minerva tarafından 1 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. klavyemi az kullanmış hallim :))))) yanımda olcaktın ağırlık nedir anlardın :)
    oyun serüveni boyunca yuzbaşıyı geçmemiş arkadaşlar..

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  2. test servere gırmıyor yav yeter artık oyunun N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Nisan 2020
  3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Uygunsuz üslubunuzdan dolayı hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmış, forumda yan hesap kullanımı yasaklandığından diğer hesaplarınıza da gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

Uygunsuz üslubunuzdan dolayı hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

İyi forumlar dilerim.

ateistkeci ve _Zeronix_ bunu beğendi.
  4. TOPALARİF

TOPALARİF User

Dün ilk defa test servere girdim ve o yüzden millette ki gibi gemide çoğu şey yoktu ama uri ile irisleri apisi flan aldım herşey güzel etkinliğe girdim ve yavaş yavaş ilerlerken dalga 38 den sonra sanırım reflector gelmeye başlıyor ve cidden çok kanser yeni başlayanların burda zorlanacağını hatta patlayacağını düşünüyorum çünkü 38 den sonra dahada zorlaşıyor o sürekli saniyede 15 k hasar yemek can sıkıcı olabiliyor umarım birazcık güçsüzleşir yeni başlayanlarında geçebilmesine olanak sağlanır

5. corgcu

corgcu User

Yeni girenleri bırak full elitler bile patlar, ema olmadan geçmek nerdeyse imkansız. Çok merak ediyorum istatistikleri. Eğer kapı bu şekliyle gelirse bir deneyenin 2.ciyi denemesi mümkün değil. 180-200 bin vuruyorum test serverında ona rağmen 2-ci ve 3-cü dalgalar çok zor 4 e gelmedim bıraktım. Çok zor bir kapı. Bitirirsin ama oldukça zorlanırsın. Kapı bu haliyle ful destek (tümü) ve full elit mermi harcanması ve gerekiyor. Çok zor. her kese kolay gelsin.

6. sihirbaz2

sihirbaz2 User

Kapıya son gelen değişikler ile gerçekten zorlaşan bir kapı. Verdiğimiz hasar düşmüş yaratıkların vuruşu ve canı yükselmiş. Bugün 252. Dalgadan tekrar başladım 269. dalga hooliganlarda ne yazık ki patladım . 500-600 Bine yakın hasar veriyorlar biz ise anca 200-400 bin... 252 den 269 a kadar 150-160 bin uridium kasılıyor ( melterler 8k talinler bile 1k uri veriyordu) ama attığın elitin masrafı daha fazla . son gelen değişiklik gerçekten etkinliği bir hayli zorlaştırmış. İlk dalgadan belirli dalgalara kadar yapılabilir gerisi gereksiz zor.

Son düzenlenen: 2 Nisan 2020
  7. -İDALI-

-İDALI- User

Önemli olan her bir npc nin ne kadar uri verdiği değil darbe puanı ve kalkanına oranla ne kadar uri verdiği yani hp/uri gibi bir oran hesaplanması gerekiyor. Ancak o zaman kapıda kasılmak avantajlı mı yoksa boşuna mı olduğuna karar verilebilir.

8. test serverinde oyuna bağlanamıyorum neden acaba yükleniyor doluyor bağlandı kurmuyor neden?

9. Aliens

Aliens User

Test Sunucusu tam bir kaos yaşıyor. Kapıyı tam test edebilmek için Boost Points''leri kullanmamız gerekiyor ama ne o pencere nede birleştir penceresi çalışmıyor. Hal böyle olunca da kapıyı test etmek imkansız oluyor. Zaten yaşanan LAG ve dahasını da söylemek yersiz olacak. Raporlamalarınıza lütfen test şartlarını iyileştirme yapmalarını da ekleyiniz. Bu şartlarda kapıyı hakkıyla incelemek ne yazık ki mümkün değil.

10. Yaratıklara göre uri ayarlaması fazia, bu değişir büyük ihtimalle yoksa deymez, normal haritada çıkan cyborg içinde Türkiye sunucularında tamamen faciaya yol açacağını düşünüyorum bir kez sıktıktan sonra bir yürü yaratık çıkıyor fps yi direk dipe indirir, oyun bence oynanmaz hale gelir daha farklı bir şey yapılsa keşke, lazer kasmakta çok güç 20-30 adet dusuyor yani tek atımlık bile yok buda değişmesi gerekiyor, kapıya gelince, ful oyuncular için yapılmış bir kapı, hatta fuller bile baya zorluyor ben 100 dalga oynadım kapattım, gelişim aşamasındaki oyuncular unutulmuş. Genel anlamda mimesizden daha kötü bir etkinlik geliyor fazla heveslenmeyelim..

ateistkeci bunu beğendi.
  11. Aliens

Aliens User

Yani yaşadığım duruma bakar mısınız? Roketle NPC kesmeye çalışıyorum. Sebebi ne? NPC'ler bana vurmuyor bende onlara vuramıyorum. Ama roketlerim hasar veriyor. :D Gecikme zaten insanın ciğerleri çürütüyor sıkıntıdan. Oyun oyun olmaktan çıkıp zulüm ve işkence yuvasına dönmüş. :D Merkezi tebrik ediyorum; böylesi bir LAG'ı ancak siz başarabilirdiniz. Dünya ileriye gidiyor, bizim oyun geriye. :D

-İDALI- ve ateistkeci bunu beğendi.
  12. 98fuat91

98fuat91 User

Full gemiler için bile çok zorken (çok fazla elit cephane, enerji transferi ve EMP01 gibi malzeme gerekmesi) orta ve az gelişmiş hesaplar için imkansız bir kapı. Döngü can sıkıcı. Oturup saatlerce döngüde yaratık kesmek eğlenceli değil. Test sunucusu kısıtlı sayıda oyuncu kabul etmesine rağmen oluşan hatalar : donma, lag, geliştirme ve birleştirme penceresi hatası, etkinlik görev ilerleme penceresi çalışmaması gibi pek çok sorun oluştu. Oyuncu sınırı olmayan global ve ülke serverleri kim bilir ne hale gelir.

13. HY001

HY001 User

Test sunucusu maalesef amacına hizmet edemez durumda. Tabi yoğunluk altında ana makine ne tepki verecek diye deneniyor ise o başka. Görünen o ki Test sunucusu resetlenmeden tekrar faaliyete giremeyecek. Test sunucusuna bağlanıp oyuna giremediğimiz için kapının son hali ile ilgili görüş bildirmek mümkün olamadı.

14. maalesef test serverinde oyuna giriş yapılamıyor -en azından benim için- dolayısıyla geri bildirim yapamayacağım

15. Agır_TR

Agır_TR User

ben sevdim bu etkinligi ödüllerde bide bölünme krıstalı olaydı :D

16. test serverindeki lagdan oynanmıyor

17. edii__bese

edii__bese User

Cyborg için sürülecek olan modül bir anda oyunun dengesini bozabilir. Nitekim Cyborg şu an yeterince güçlü bence. Doğal olarak Cyborg için iyi dengelenmiş bir modül sürmek lazım, bu da o kadar kolay değil anladığım kadarıyla.

Ödüllerin artırılması lazım. Aksi halde ''sadece uridium, tp ve şp'' kasmak isteyenler için listenin çok gerisinde kalıyor. Belki kalıntılarla alınabilecek modüller için vakit harcanabilir. Bunun haricinde tamamen zaman kaybı (bu haliyle).

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Nisan 2020
    ΞΞΞΞadidas bunu beğendi.
  18. katılıyorum,zira ödülleri düşük ayrıca kapının biraz kolaylaştırılması lazım bence.
    birde kapı dışı da byte kasabilmeliyiz,gelişmekte olanlar için çok zorlayıcı olur

19. the_flood

the_flood User

sn.modlar 1- kapılardan byte kalıntısı gelmiyor. 2- aşırı lag

ΞΞΞΞadidas bunu beğendi.
  20. bölümler basit mayın atanlara sadece sık kaçma ortada bekle yapıştır gitsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.