Geri bildirim Test Sunucusu Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba,

Test Sunucusu Sunucu saatine göre 18: 00'a kadar bugun açık olacak. Başka bir geliştirme denemesi yapılmakta NPC'lerin yanı sıra oyuncuların silah sistemleri ile ilgili program kodunda yenileme yapıldı .Bu nedenle oyuncular büyük bir çoğunlukla silahları/cephaneleri ağırlıklı denemeleri tavsiye edilir, hasar ve hasar vermesi aynımı değişikmi takibini yaparak bilgi vermenizi rica ederiz.

Bugünkü test sunucundaki yeni güncelleme için karşılaştığınız sorunları yada beğenmediğiniz noktaları lütfen burada bize bildiriniz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2015
  2. Bazılar 10k ya iris almış bilgilerine bakınca sıralama - yazıyo oyun içi cmlermi bunlar?

OYUNCU İSTATİSTİKLERİ
    PİLOT RÜTBESİ:Albay
    SIRALAMADAKİ YER:-
    OYUNCU SEVİYESİ:20
    ŞİRKET:MMO
    ÜYELİK BAŞLANGICI:03-08-2011
    OYUN SÜRESİ:342 saat
    BAŞARILAR:56
    DAĞITILAN ARGE PUANI:0
    Böyle yazıyor flood için özür dilerim

3. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Konuyu Support'a yazarsanız size yardımcı olacaklardır.

İyi Forumlar.

4. MKS-705

MKS-705 User

Selam adminim. öncelikle cümlenin sonunda noktadan sonra ç var kaldırırsanız iyi olur :) test sunucusuna gelirsek evet biraz değişiklik var vuruşlar hakkında örneğin eskine göre biraz daha az saldırı oluyordu şimdi biraz oran artmış heralde aynı tip vega orjinal tr1 çarımd vardı ve aynısı test sunucusunda 300 -500 lük bir artış var sepromsuz. vurma olasılığı falan size öyle geliyor diyebilirsiniz fakat sibelon mordon saimon boss saimon gibi bir iki tane de oyuncu keserek bu karara verdim bir npc ile yetinmedim üstünde denedim test ettim heralde oranlar arttılmış doğrumuyum ???

Saygılar

5. Ban yemediğim halde test sunucuya giriş yapamıyorum tr4 sunucusuna gelip oyundan atıyor nick'im Take-Controll 2 senedir dark oynuyorum ve 2 senedirde bu hesap üzerinden test sunucuya giriş yapmaktayım nedense simdi olmadı yardım ederseniz sevinirim.

6. Bize iyi uri vverin gerisini sallayın :D

7. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Tam olarak ne değişti ben anlamadım? Sadece yeni bir etkinlik gelmiş onu gördüm.

8. ÇORBACI

ÇORBACI User

Şu test sunucularında 0 gemi vereceğinize full gemi verin herkesede direkt yaratık keserek test etsinler geminin başlangıç görevlerini yapmak eziyet geliyor bana yaratık kesemeden sıkılıp bırakıyorum testi

9. test server dan bişey anlamadım yenilikleri felan göremedim umarım en kısa vakitde yeniden açılır ve düzgün bir biçimde yenilikleri görürüz.

10. bence bu güncelleme tam bi fiyasko eski haline getirilmeli vruşları roketleri gemi hareketleri rezillik

11. kalkanlarda sıkıntı var ne olursa olsun gemi illa mıss vuruyor.ayarcıya verdiğim argelerden ötürü pişmanım.donmalar yüzünden dp ve kalkan hızlıca eriyor ne olduğunu bile anlamıyorsun.p.e.t'te lazer olduğu halde "lazer topun olmadığı için saldıramazsın" ibaresi çıkıyor aylar önce başladı bu hata daha düzeltilecek daha düzeltilecek tüm bu sorunlar ve bunun gibi bir sürü hata var.kamikazenin patlattı yaratıklar bazen ödül vermiyordu ve bu hatayı 2 senede zor düzelttiler.benim bu işten anladığım oyuncuya zarar veren hataları düzeltmeye çalışmadıkları veya biz oyuncuların yeterince zarar gördükleri kanısına varınca düzelttikleri anlamını çıkarıyorum.

12. Cellatus29

Cellatus29 User

ben beğenmedim şahsen efektler hala aynı demekki oyun bundan sonra böyle eyvallah çok çok dahada oynamam olur biter..

titans___ bunu beğendi.
  13. Test serverde skylabımı geliştireyim dedim.

Geliştirmeye bastım bilinmedik bir hata oluştu yazdı fakat geliştirmeye başladı.

Hemen üret dedim bilinmedik bir hata oluştu yazıp süreyle üretti.Tekrardan hemen üret demek zorunda kaldım.

Lazerler donanım vb. hakkında bir değişiklik görmedim ?

14. Cellatus29

Cellatus29 User

buzmavi biz istemiyoruz bu güncellemeyi siz hala israrla aynı sürümü bize sunuyosunuz test serverında

15. güncellemeden önceki halini istiyoruz oyunun kulak verin şuraya biraz:mad:

16. oyun kotu olmaya başladı iyi yapalım derken bozmayın bence oyun guzel oyuncular oduler verseniz ornek 3 ay boyunca surekli girenler 100k uri az bir miktar ama guzel birşey ?
    3 ayda insanlar 2.5m kasabilir :d

17. Biz eski oyunu istiyoruz siz kafanıza göre devam ediyosunuz aferim süper

18. ne güncellendi ne test edildi şimdi onu anlamadım uzaylılara silahmı geldi ne oldu birkerede düzgün çevirim 150 kere okudum yin anlamadım.!

19. gemi hareketleri vuruş grafikleri çok kötü düzeltilmeli. uçuş düzeneyinin hangisi oldunu gösteren yere dıroitler IIAIIIZ gibi daha yakın o kötü bide bir oyuncuyu tıkladığında oluşan kalkan çok koyu can kalkan vs. göremiyoz arka planı kapatınca mini haritada da kapanıyodu artık o kapanmıyo o da düzeltilmeli. P.E.T ÇOK YATAY ÇOK kötü o düzeltilmeli bide mini haritada senle berabar gezen mesafe şeyi o çok kötü düzeltilmeli . arka plandaki yıldızlar çok büyük ve çok hızlı hareket ediyo arka planı kapatdığımda gözümü acıtıyor .!! BUNLAR DÜZELTİLMELİ!!!

20. Merhaba ,

Arkadaşlar gerek forumda gerek test server'ında geri bildirim toplanıyor. Bir takım değişiklikler yada düzeltmeler yapılacak ki bu tür bilgiler isteniyor.

Fakat bir çok kişi test server'ına girse bile kontrol edilmesi gerekenler değil amaç eğlenmek. Bir çok kişinin işte bir şey vermiyorlar ki sıfır gemi ile ne yapacağız , işte full gemi verin , 3-5 milyon uridium verin tarzında şikayet ediyor. Geri bildirim yapanların sayısı çok az ama diğer server'larda oynayanlar öyle değil çoğunluğu geri bildirimini yapıyor.

Ondan sonra işte yenilik gelince kime sordular , kim istedi bunları v.b. dert yanıyorlar. Test server'ında sol üst tarafta kenarda " Feedback " yazıyor bir çok kişi bunu bile fark etmemiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.