Geri bildirim Test Sunucusu "Kış Etkinliği" Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 8 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Su mayın saçmalığı nedir böyle, madem oynatmayacaksınız etkinliği neden yapıyorsunuz?

2. mayın atan yaratık kaldırılmalı zaten normal bir npc değil kesilmiyor tıklanmıyor gereksiz haritada rahat dolaşamıyoruz

3. lordm0zart

lordm0zart User

bağlanamıyorum otomatik asıl serverima geri atıyor sunucu seçimi yapmak istediğimde test sunucusu görünmüyor

4. Mega mayın atan robot kesinlikle kaldırılmalı.

Aşırı yüksek derecede hasar veriyor ve tıklanmıyor.

Hadi kesebilsen 5-10 dk daha çıkmasa iyi olur aslında ama tıklanmıyorda 5 sn pc başından ayrıldım patlamışım :(

Makinist.57 bunu beğendi.
  5. SPC-XW01 birleştirdim. Goliath Bastion'a %2 roket isabeti verdi. Modül olsa ne olmasa ne? Zaten Bastion'da %10 kaçınma modülü var. Oyunda bulunan modüllere alternatif üretmeyecekse neden yeni içerik ekleniyor?

Olumlu yönler;
    Savaş bileti görevleri.
    Takas sisteminde sınır olması.

Olumsuz yönler;
    Mayın bırakan robot.
    Yeni eklenen modüllerin genel olarak işlevsiz olması.

6. -Synk ve Skoll çıktığında gelen bildirim mesajlar eksik

-Urisi bol güzel bir etkinlikti ama belirli saat aralıklarıyla sınırlandırmaları pek hoşuma gitmedi doğrusu

- Yeni getirdikleri iceterion npc si sanırım haritada uri kasmayı biraz daha zorlaştırma fikriyle getirilmiş veya oto pilotlara zorluk çıkarmak için de olabilir bilemiyorum, fikir güzel ancak npc nin mayın bırakma rutini ile rotasını değiştirme rutini çakıştığında aynı frame üzerinde 1 den fazla mayın spawnlanıyo ve bu da doğal olarak çok yüksek hasarlar yememize neden oluyor bu durumun fixlenmesi lazım

- Takas sistemi güzel olmuş sevdim doğrusu en azından modül kazanabilme olayına bir alternatif sunmuşlar

7. Takas sistemi derken nereden takas yapılıyor?

8. aga etkinlik anahtarları takas yapabiliyorsun, onu da savaş bileti kısmına girince sağ üstte anahtar takası gibi bir şey yazıyordu sanırım oradan bulabilirsin

9. -Mayın fazla ve yukesk vuruyor
    -Yeni modul cok saçma oranları var
    -NPC sayısı az. Bir sürü kişi gelecek o haritaya test eden kişi galiba sadece kendine göre yapmış.
    - Eğer pet mayında patlarsa tamir olmuyor.
    - harita dısında kutu cıkıyor almak imkanısz.
    - anahtar takas oranları yuksek

10. Mega mayın işi olmamış test svsinde vip olduğu halde tamirden bıktım vip olmayan adamlar ne yapıcak acaba ??
    Kutu sakın ama sakın açmayın zarar edersiniz ganimet anahtarı gg felan geliyor 2 tane yeni modüllerden çıktı berbat ötesi birleştirden x2 leri birleştirirsiniz daha iyi olur. Savaş bileti anahtarlarını takas edin muazzam olur diğer türlü denemeyin:)
    Ek olarak bu labirent kapısına grupça girip kesim yapıldığında hedefler ortak olarak artıyor mu yoksa bireysel olarak kesmek mi gerekiyor?
    Alıntı olarak cevaplarsanız sevinirim diğer türlü bildirim gelmiyor iyi forumlar herkese...

11. uludogan50

uludogan50 User

Kapı da en dikkat çekici olan şey mayın npc si gerçekten çok can sıkıcı olmuş oyun zevkini çok düşürüyor. Birde çıkardığımız kararsız modüller için özel bir takas sistemi yapılsa iyi olacak şansımıza işe yaramaz çıkanlar envanterde boş yere duracak mı?

BelongDemirhan bunu beğendi.
  12. mayın npc si mis gibi olmuş kimse kusura bakmasın otoya salıp çatır çatır kapıda ıce meteordan urimi kassın millet gayet iyi bence

ΨTheHuntressReturnSΨ bunu beğendi.
  13. şahin1

şahin1 User

evet mayın nbc si çok saçma olmuş oyun oynanmıyor fakat arkadaşın söylemiş olduğu gibi bot kullananlar olduğu için kalması taraftarıyım.

14. beyler kapıya nasıl giriyorsunuz, bende herhangi bir haritada açık kapı görünmüyor?

15. x-1

16. uludogan50

uludogan50 User

3 saat kapıda geçirdiğim vakitten sonra 2.değerlendirmem: Mayın bırakan npc çok dengesiz. Vurmak için etrafınıza mayın bırakıyor ve kaçamadığınız da vurduğu zaman 3k canınız kalacak kadar vuruyor. üstelik haritada bir çok oyuncu varsa bu npc lerden çok fazla spamlanıyor mayınlardan kaçmanız imkansız hale geliyor. Bu bota karşı bir önlem olamaz el ile oynayanları daha çok olumsuz etkiler.

Savaş bileti ödülleri baya azaltılmış yeni verdiği savaş bileti anahtarı miktarı çok az toplam verdiğiyle bir kaç tane iyi modüllerden alınabiliyor üstelik diğer oil eir falan alamıyoruz yetmiyor onlara kesinlikle anahtar miktarı artılması gerek.

Yeni gelen çok kararsız modüllerden 2 tane açtım müthiş berbat denk geldiler direk çöpler bu sistem resmen kumar sistemi olmuş hiç adil değil dengelenmesi gerek.

Donmuş map taki ana boss yaratığa hiç denk gelemedim yıldız haritası çok karmaşık geldi.

BelongDemirhan bunu beğendi.
  17. beyler test serveri geldiğinden beri bende oyun açılmıyor yükleniyor un yük yazısında kalıyor sebebini bilen var mı format falan da attım ama olmadı eksik bi program falan mı var bende acaba konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

18. bekçi27

bekçi27 User

savaş biletlerinin sayısı azdır biraz artırılması lazım bence

19. ferteasde1

ferteasde1 User

saydım 150 adet veriyor yeterli bence

20. uludogan50

uludogan50 User

nasıl yeterli eskiden tüm savaş biletinin ödülleri geliyordu şimdi 150 tane ile sınırlı sayıda ödül alabileceğiz resmen oyunculara yapılan kazık bu

Birde kararsız modüllerin sadece centurion gemisi ile orcus gemisine daha yüksek şans ile çıkmasının kaldırılması gerektiğini düşünüyorum bu şekilde devam ederse oyunda sadece bu iki gemi oynanır olacak bu dengesiz bir şey adminlerim umarım bunu bildirirsiniz.

│►İŁBΔЧ◄│ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.