Geri bildirim Test Sunucusu - Veba Mutasyonu Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 3 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba Cesur Pilotlar,

  Etkinlik hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi ve teknik hata bildirimlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

  Detaylı rehbere buradan (İngilizcedir) ulaşabilirsiniz.

  Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

  Özellikle dikkat edilmesini istediğimiz şeyler:
  • Yeni Keres gemisinin ve uzay gemisi yükseltme modüllerinin dengesini inceleyin,
  • Blighted NPC'lerinin artan spawn'lanma sayısına bakın, spawn'lanma sayısı çok fazla mı?
  • Gygerim Overlord'un ödüllerin inceleyin;
  İyi forumlar.
   
  Minerva bunu beğendi.
 2. bircan251

  bircan251 User

  sayın modum eir yok yardımcı olma şansınız var mı
   
 3. DtCat

  DtCat User

  Birleştir için Aşırı derecede Uri gidiyor, Düşürülebilir istenilen malzemeler, Aynı şekilde 1000 cpu nedir yaaaa? Mümkün mü sizce 1000 tane karantina bitirmek
   
 4. *** 30.000 hibrit alaşım toplamak mümkün değil.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Haziran 2020
  WaNSeRMaN™, Esenbirrüzgar ve Minerva bunu beğendi.
 5. Lowlife

  Lowlife User

  birleştirde aşırı derecede pahalı malzameler isteniyor bununla ilgili bi düzenleme yapılabilir yeni gelecek geminin savaş biletine koyunmalı ve hedefler de çok aşırı görevler istiyor 1000 kapı yapmak nedir urisi olmayan adamlar ne yapsın adamlarda zaten geliştirme için oil yok kalkıp yeni gemiyi 500 oil istiyorsunuz etkinlikte düzenleme yapılmassa saçmalıktan başka bişi değil
   
 6. 3000 eir sınırı kalkmalı :confused.:
   
  WaNSeRMaN™, Esenbirrüzgar ve Minerva bunu beğendi.
 7. bircan251

  bircan251 User

  Eir yok. yardımcı olabilir misiniz ?
   
 8. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Lütfen farklı konular altına konudan bağımsız mesajlar atmayınız.

  Olumsuz baktığınız/beğenmediğiniz özellikleri belirtmenizin yanında nasıl değiştirilebileceğini/düzenlenebileceğini düşündüğünüzü de ekleyebilirsiniz. Bu sayede isteklerinizi raporlarken bu işlemi daha doğru bir şekilde gerçekleştirebiliriz.
  Mevcut etkinlik ve içerikleri "test" aşamasındadır. Değiştirilmesi/güncellenmesi gerektiğini düşündüğünüz içerikleri belirtirken oyuncuları kural dışı davranışlara sevk edebilecek ve asılsız ithama girebilecek şekilde yanlış anlaşılabilir ifadeler kullanmaktan çekininiz lütfen. Mesajınızın ilgili kısmı sansürlenmiştir.

  İyi forumlar.
   
 9. Verilen ödüller ve karşılığında istenilen uri görev vs çok tutarsız. saçma bir etkinlik olmuş. ödüller çok yetersiz.
   
 10. HANCIBAŞI

  HANCIBAŞI User

  1-)Karantina kapısını bitirince verilen 20 eir vermiyor . Etkinlik de verilmeyecek ise büyük bir eksiklik .Kaldı ki etkinliğe özel 30-40 çıkarılabilir.
  2-)Haritalardaki yaratık sayı çok da fazla değil. Yaratık , oil ve hibrit yüzdeleri arttırılmalı.Yoksa 1.000 cpu olabilecek bir şey değil. Çünkü onu kasarken gemiler azalan getiriye girerse oyunculardan çok şikayet konusu açılıacaktır.
  3-)Uridium ödülü de 7.000 değil 3500 geliyor düzeltilmesi lazım.
  4-)yeni gelecek gemi ve modüller 600 yakın oil istiyor. hedeflerde sadece 85 oil var bu konunuda çok az buluyorum bunu.
   
 11. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Forum içerisinde görüşlerinizi belirtirken kullanmış olduğunuz üsluba dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca mevcut etkinlik ile ilgili geri bildirim konusuna lütfen etkinliğin geliştirilmesine faydalı olabilecek önerilerinizi de belirtiniz. Etkinliği beğenmemiş olabilirsiniz ancak neden beğenmediğinizi ve nasıl olsa daha iyi olur kısmını belirtmeden bu yorumunuzun etkinliğin mevcut halini değiştirmeye katkı sağlaması oldukça zor olacaktır.

  İyi forumlar.
   
 12. 1-)Etkinlik için 14 seviye ve altı gemilere hedefleri yapabilmeleri için 5 10 tane immunizer cpu verilmeli. Yüksek seviyeli bir geminin kasması kolaydır hibrit alaşımı ama 2k 3k vuran geminin bunu kasması çok zordur. Bu konuda 14 seviye ve altı gibi gemilere destek verilmeli.

  2-)Yapılan şeylere göre ödüller çok çok az. 1000 cpu kullanıp karşılığında alınan ödül vs gerçekten çok az.
   
  Minerva bunu beğendi.
 13. Birleştir kısmındaki tariflerin maliyeti gerçekten çok fazla.Ayrıca hedef ve ödüller kısmındaki ödüller de yetersiz ve bazılarını yapmak imkansız gibi duruyor.Bu durumların düzeltilmesi gerekiyor.
  Karantina kapısı rehberde yazdığı gibi 7.000 değil 3500 uridium verdi, sanırsam bunun da düzeltilmesi gerekiyor.
   
  Son düzenlenen: 4 Haziran 2020
 14. ödüller az birleştirdeki modüller çok maliyetli
   
 15. Sayın forum adminim yeni gelicek etkinlikteki birleştirme malzemeleri çok maliyetli bizim gibi ortalama gemisi olan insanlar bundan hiçbir şekilde yararlanamayacak üst seviyedeki insanlar bunları alıp oynayacaklar bundan mutsuzum bir çıkar yolunu bulamazmıyız
   
  mirza011tuncay ve Esenbirrüzgar bunu beğendi.
 16. sayın modum bunları nasıl yapmamız bekleniyor herkesin gemisi full+full değil ve milyarlarca urimiz de yok bunu dikkate almanızı öneririm aksi takdirde güçlü olanlar çok güçlenecek orta seviye gemiler daha da güçsüz kalacak ayrıca hedeflerin ödülleri de çok uygunsuz hedefleri tamamlaması da bir o kadar zor birleştir kısmında modül ve gemileri almak için milyon milyon uri harcamak gerek lütfen bunları dikkate alınız teşekkür ediyorum
   
 17. Trstorr1

  Trstorr1 User

  Etkinlik güzel hoş eyvallah fakat Hedeflerdeki görevlerin ödülleri çok dengesiz ve 500 cpu tüketme olayı çok sıkıntılı. Düşürülmesi gerektiğini ve hedef ödüllerinin bir tık arttırılması gerektiğini düşünüyorum. Gemi donanımı full olmayan oyuncuları 500 cpu kasması, hadi diyelim kastı kasana kadar etkinlik biter. o kısmın ve ödüllerin değiştirilmesi gerektiğini tekrar dile getirmek istiyorum. İyi Forumlar :))
   
  Esenbirrüzgar bunu beğendi.
 18. og637

  og637 User

  Modüller oyunun dengesini bozacak seviyede. Biz saatlerimizi verip Zephyr alalım, ertesi gün %3 hız modülü çıksın venomla diminisherla yakalasınlar beni... %15 hasarın oyundaki herkesin venom kullanmasına sebep olacağını unutmamak lazım bir de.
   
  Saldırı-Hattı ve mirza011tuncay bunu beğendi.
 19. *-* Hedef ödüllerindeki yükseltme modülleri ve gemi tasarımlarının maliyetleri çok fazla. Bu azaltılmalı veya puanlama sistemi getirilmeli eski etkinliklerdeki gibi olmalı. Hibrit İşleyici , Mikrotransistörler ve Nano Kondansatör ün maliyetleri çok fazla bunlarda kaldırılmalı.

  *-* Hedef ödüllerinde istenilen immunicer cpu kullanımı çok fazla. Oyunda otolar varken normal zamanda bile zor kesiyorum bunu düşünmemeleri çok saçma olmuş.

  *-* Hedef ödüllerindeki Oil miktarını az buldum. Bu etkinlik çok fazla oil tüketecek bu nedenle miktar daha da arttırılmalı ya da oil isteyen modül ve tasarımlardan oil alınmamalı.
   
  Minerva ve Esenbirrüzgar bunu beğendi.
 20. Besyokar

  Besyokar User

  solace tasarımını istiyordum maliyeti çok fazla 10 hibrit 10 mikro nano indirimsiz1 milyon uri istiyor maliyeti biraz azaltılmalı
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş