Geri bildirim Test Sunucusu Yeni Birleştir ve Yükseltme Özelliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 8 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  birleştir sekmesi çok ama çok geç acılıyor geliştirme kısmı ekipman bulunmuyor diye hata veriyor skylap zaten çalışmıyor bilemedim .d daha sonra tekrar yorumlarım
   
 2. ŞahFD

  ŞahFD User

  Kesinlikle +1

  Yani aslında olayın özü şu sonuçta bu bir oyun birbirimizi bir oyun için kırmaya gerek yok,

  Ama herkes kendini düşünürse, amannn bende var diyip diğerlerini umursamazsa, oyunda kiminle oynayacaksin'ki?

  Misal ben 8 irisli bir gemiyi 4-5 de görüyorum düşmanım olduğu halde adamı patlatmayıp yardım ediyorum,

  Ben şimdi gelmişim 20 prometheus yapmışım herşey var 23 lwlim ben bu adamı patlatsam ne olur patlatmasam ne olur?

  Aksıne yardım ediyorum, oyundan soğumaması için oynamasi için, oynasın'ki ileride bize rakip olsun, beraber oynayalim,,

  Kendimize rakipler bulamazsak ilerde botlarla npc'lerle mi oynayacağız bu oyunu?

  Ama darkotibitn %95 TÜRK oyuncusu TÜRK aklı ve zekasiyla düşündüğü için direkt amannn bende var gerisi umurumda değil moduna geçiyor,

  Bu yüzden yüzyıllardır ne bir buluş yaptik ne bir icat nede bir yenilik, hep bu düşünce tarzi yüzünden,

  ------------------------

  Olayın diğer kısımına gelecek olursak bu o-ile

  Ben 3 aydır aralıksız oynadiiğim tüm galaksi kapılarından gelen bonus ödüllü oilleri aldığım halde

  Daha 250 o-il yapabildim,,

  İnsanlar 2000 küsür oili kaç senede kaç yılda yapacak elinizi vicdaniniza koyun birazcık?

  Ya cubiye ekleyin, ya günlük görevlere ekleyin ya galaksi kapılarına ekleyin ama bir şekilde ekleyin o-ili

  Şahsen eklenmezse ben daha bu oyuna 1 tl para bile yatırmam oynarım ha, oynarım evet ama ortada o kadar emek var onun için oynarım ama darkorbit benden 1 tl bile kazanamaz...

  Diğer konu rinnusk insanalr daha prometheus lazerini bile fulleyememişken(6 bin rinusk istiyor)

  Birde şimdi(5 bin) rinusk kalkana mı kasacak?

  Yukarıdaki arkadaşın'da dediği gibi ya miktarlar azaltılmalı, yada daha çok çıkmalı...
   
 3. şahsen artık yeni gelen şeylerle ilgilenmiyorum oyun artık iyice çığrından çıktı oyunu bırakmıyorum belki ama inanın artık eskisi kadar uraşmıyorum eskiden 5 oynuyosam artık 1 oynuyorum bikaç aya yarıma iner
  bigpoint bindiği dalı kesiyor sonra niye oyuncu sayısı azalıyor diyor
  bence bigpoint hakediyor dahada bişi demiyorum
   
 4. hiç bir şey görünmüyor geliştirme sekmesi nerede bom bos görünüyor
   
 5. FANTOMARI

  FANTOMARI User


  aynen sana katılıyorum yine şahane bir rezalet olmuş oyun yenilikte sınır tanımıyor ama yaratıklar hala aynı uriyi veriyor hangi cephaneyle kescezde uri biriktirip sürekli kapı yapıcaz her yenilik sürekli kapı istiyor kapı urileri aynı gg sayıları aynı onu gectim oyun gelişiyo ama oyunda hala kimsenin adını bile bilediği lf_1 lazeri var kim gitsin o lazeri alsın oyuna birşey geliyorsa birşeylerinde gitmesi lazım.

  sanırsam yakında oyundaki kapılar bedava olcak
  yaratık urileri artırılcakki bu gibi yenilikler yapıyorlar kimse küsüra bakmasın ama yönetim oyuncuları keriz yatana koyuyur yoluncak tavuk gibi görüyor. Saatelercede oynasan bu oyunda full olamıyorsun sürekli bir şey degişiyor sürekli para para para ***

  nerde o eski darkorbit alırdın lf3 ünü golini sonra git istedigin kadar şavaş kimse şavaşmaktan korkmazdı portallarlar insan kaynardı şimdi ise bot kaynıyo savaş desen yapamıyosun adam seni görmeden kesiyo adamı tıklayamadan öluyon ne anladım ben bu oyundan paran yoksa bu oyunda bir hiçten başka bişey degilsin. valla benim param yok böyle bir oyuna saatlerimide veremem kendinize başka yoluncak kaz bul bigpoint şirketi.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ekim 2019
 6. test serveri kapanmış neden? ben test edemedim henüz.
   
 7. Zahmet edip keske chormin de koysaydınızda bi bakardık neyden ne kadar düşüyor pet ile felan, bu test neyi denemek icin acıldı, kalkan mı, kalkansa testte üretemiyoruz saka gibisiniz resmine bakmak icin mi teste gireceğim ?
   
 8. Türkiye sunucularındaki oyuncuların %80 i test2 de gelmesi planlanan yenilikleri istemiyor.

  1)Kendi şahsi fikrim;B03 kalkanın gelmesini bekliyordum. Onun için b02 kalkanları hiç geliştirmedim. Bir çok silah geldi ve hasar gücü ciddi anlamda arttı. Buna istinaden kalkanda herhangi yenilik gelmedi.

  B03 kalkan iyi güzel ancak kalkan fazla vermediğini düşünüyorum. Kalkanın biraz daha arttılabileceğini düşünüyorum. (B02 ile arasındaki kalkan farkı çok az.)

  Bununla birlikte fazladan kalkanın güveye karşı dezavantaj sağlayacağından ötürü gemilerdeki darbe puanlarında bir miktar artış yapılması gerektiğini düşünüyorum. Her gemi için darbe puanı modülü getirebilirler.

  B03 alırken chormin isteniyor. Madem chormin bu şekilde kullanılacaktı neden chorminlerimiz şeref puanlarına çevrildi :( Chormin olayı kesinlikle olmamış ve bu konuda kesinlikle düşünülmesi gerekiyor.

  2)Teknoloji sayfası anasayfadan kaldırıldı ve ordaki öğeler birleştir kısmına eklendi. Bence bu güzel bir yenilik olmuş. Oyun client'e geçiş yapacağı için arka sayfada olan bazı öğeler oyun içine taşınıyor. Bu yeniliğin kolaylık sağlayacaktır.

  3)Geliştirmeyi çok beğendim lakin bazı malzemeler isteniyor. Özellikle her ekipman için son 3 seviyede indoctrine oil istediyor. Oil kolay elde edilebilen birşey değil. Eğer oil konusunda herhangi kolaylık sağlanmayacaksa 16. seviye yapmak epey zor olacak.

  Şikayetlerin başında da geliştirmedeki yenilik var. Başta dediğim gibi oyuncuların %80 i bu yeniliğe karşı çıkıyor. Geliştirmede istenen malzeme olayı işi karıştırıyor ve bu konuda daha fazla çalışılması gerektiğini düşünüyorum.


  Bundan evvel ki test serverinde modüller gelmişti ve geri bildirimlerle vega modüllerinde %10 hasar ve darbe puanı özelliği düşürüldü.

  Şimdiki yenilikte bu şekilde gelmek zorunda değil bunda da değişikler yapılmalı.

  Eğer oyuncuların istemediği birşey getirilirse bu oyunun sonu demek olur o yüzden atılan adımlara dikkat edilmeli.
   
  Son düzenlenen: 8 Ekim 2019
  fuyyus__1907 bunu beğendi.
 9. ŞahFD

  ŞahFD User

  Ben 3 aydır aralıksız oynadiiğim tüm galaksi kapılarından gelen bonus ödüllü oilleri aldığım halde

  Daha 250 o-il yapabildim,,

  İnsanlar 2000 küsür oili kaç senede kaç yılda yapacak elinizi vicdaniniza koyun birazcık?

  Ya cubiye ekleyin, ya günlük görevlere ekleyin ya galaksi kapılarına ekleyin ama bir şekilde ekleyin o-ili

  Şahsen eklenmezse ben daha bu oyuna 1 tl para bile yatırmam oynarım ha, oynarım evet ama ortada o kadar emek var onun için oynarım ama darkorbit benden 1 tl bile kazanamaz...

  Diğer konu rinnusk insanalr daha prometheus lazerini bile fulleyememişken(6 bin rinusk istiyor)

  Birde şimdi(5 bin) rinusk kalkana mı kasacak?

  Yukarıdaki arkadaşın'da dediği gibi ya miktarlar azaltılmalı, yada daha çok çıkmalı...
   
  fuyyus__1907 bunu beğendi.
 10. ZAMAZAM

  ZAMAZAM User

  Bu kadar da olmaz, bu kadar çeşitli maden ve aygıtlarla geliştirme yapılacak ama bunları elde etmesi yıllar sürüyor. Bu gerçekten çok ama çok saçma geldi bana. İnsanlar artık oyunu bırakmaya başladılar, çok ama çok az sayıda oyuncu dışında herkes oyunu bırakacak. Yeni bir oyuncu ise asla başlamaz. En tepedeki ile en aşağıdaki oyuncu arasında yıllar, binlerce lira para ve inanılmaz kafa karıştırıcı bir oyun sistemi var. İnsanlara resmen BÖÖÖ dediniz.
   
 11. KESİMHANE

  KESİMHANE User

  test serveri nerde yaa bulamadım ben
   
 12. BO3 kalkanın geliştirme maliyeti ne kadar?

  Bunu test serverinde öğrenmem gerekiyor ama yeteri kadar chromin olmadığından öğrenemiyorum.

  Zahmet olmazsa oyun yönetici gelip buraya açıklama yapabilir mi?

  [​IMG]
   
 13. botçulara yarar.cubiden cubiye koşturan botlar var.cubiye ilk sıkmak için kıyasıya mücadele başlar.nemo yine bişey alamaz.karantinaya girsin nemo.
   
 14. Bo3 test etmemiz için açıldı server ama test edemiyoruz
   
 15. Wamboo09

  Wamboo09 User

  Gelistirmede indirim ve %25 indirim cliente entegre edilcekmi edilecekse sadece gelistirmedemi olucak
   
 16. alperennnn

  alperennnn User

  Merhabalar,şunu belirtmek istiyorum öncelikle 2 gun once oyun bıraz kolaylassa aktıflık sayısı daha fazla olur dıye uzun bır konu ıle paylasmıstım neyse yenı guncelleme ıle gelen yenı malzemeler urunler sevıyeler ile oyun epeyce zorlastı kim acısından 20 lf4 9 iris sahibi birinin önce havoc zeus prometheus herkul ardından bunlara sevıyelerı vermesı oyunu 6 ayda guzel bıyerden 1 yılda guzel bı yere sahıp olmaya cıkardı bunun cogu kısı farkında ustelık benım görüşüm sanırsam oyunu bırakan çok kişi olucak eger bu sekılde zor olmaya devam ederse oil sıkıntısı acayıp var herkes bılıyor bunu mıllet sayborg alayım dıye oıl kasarken sımdı gelıstırme ıcın gerekıcek karantına kapısının verdıgı oıller yetersız harcanılan zamana enerjıye elıte göre özel yaratıklar var guzel onlar ama yakalarsan chromınler kalıcı degıl belkı chromın kasmaya calısan bırı 3 kapı acabıldı 3 kapıdan 1500 chromın kastı ama chromın etkılıgı bıtıp şerefe dönüştürüldü 0 dan baslayan oyuncuları zaten hiç düşünemiyorum günlük görevlerle tamam iyi ilerleyebilirler urıdıum olarak ama dıger yanları cok sıkıntı oyunu kolaylastırmak adına bence ya yenı toplu bı yaratık ya yenı bı map o mapa ozel yaratık ve urıdıum kredı kasma gibi bılemıyorum ama oyun cok zorlastı ben zeusu aldıgımda 17 parcam varken ındırım vip halınde zeusu dırek almıstım zeusu suan dırek almak ıcın sanırsam 2 bın anahtar gerek bu 2 bın anahtarı nasıl kasıcaz :D düşünmesi bile korkutucu zeta 50 verıyor 40 tane zeta yaparak sadece zeusu almak daha prometheus ıcın fılan var bıraz daha aydınlatırsanız bızı sevınırız oyunda yanı bı kolaylastırma olmalı bısıler gelmelı kı hızlı kasım olarak yenı guncllemelerle denge de tutulmalı ama oyunda guclenme dengesı artık düştü
  teşekkürler

  bir şey de eklemeyı unutmusum bu sabah bir düşman sırketle savasırken 300k canım bı anda kayboldu patladım adam tabı full guclendırme her seyı var sımdı proların guclenmesı ıle bırlıkte bu 300k 350k olucak yapılan gemı modullerı genelllıkle bana bı bacak ver sana bı kol vereyım nıtelıgınde gemı modullerı,full bi adamın bana 3 adet x4 1 adet rsb vurusu yetıcek dıye dusunuyorum bunu üst tarafa iletmenizi istiyorum bir oyunda yenı bır guncelleme gelirse eğer guclendırme sevıye yenı bır artıs gelırse oyun ıcındekı dengeyı saglayabılıcek dıger unsurlarında guclendırılmesı gerek dedıgım gıbı 300k dan 350k cıkıyorsa o zaman can da artmalı kalkan artıyor suanda 11 450 bo3 gelıstırılcekmı bılmıyorum belkı yakında gelır ama zaten bo3 bo2 nın 16 sevıye halı bu bınevı lf4=bo2 ozel lf4=bo3 gibi bir şey olmus prolara geliştirme gelmese belkı bu ozellık tutulurdu ama prolara gelen guclendırme ve o guclendırmelerı yapım asıması ıcın bısıler yapılmalı aksı takdırde cogu ınsan magdur olucak daha önce 3 gemıyı oıl ile almıs suanda 1500-2000 oıl tutan kısıler bayram edıcek kı ilk500 oyuncuları boyledır dıye tahmın edıyorum ozel yaratıklara olan ılgı artıcak ve kişinin şansı düşücek oyuna denge sistemi gelmezse darkorbitin guzel bir yere gideceği konusunda ki son umudum karanlıga bogulcak teşekkürler
   
  Son düzenlenen: 8 Ekim 2019
  DraydiBoy bunu beğendi.
 17. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  oyun şu an resmen jenga alttan alıp üste koyuyorlar acaba ne zaman boşlukları doldurmaya yönelik olacak

  Düşündüm de OLMAYACAK .dd
   
  alperennnn bunu beğendi.
 18. alperennnn

  alperennnn User

  darkorbitin yıkılmasını cidden istemem ama umarım o jenga devrılmez
   
 19. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Konunuz ilgili geri bildirim konusu ile birleştirilmiştir. Lütfen oyuna eklenen içerikler ile ilgili görüşlerinizi geri bildirim konuları üzerinden bize iletmeye özen gösteriniz.

  İyi forumlar.

  Merhaba,

  Geliştirme ve teknoloji fabrikasının özellikleri birleştirme sistemine aktarılmıştır. Oyun içerisindeki birleştirme sistemi içerisinden ulaşabilirsiniz. Bu içerik normal sunuculara eklendiğinde öge geliştirme ve teknoloji fabrikası kısımları kaldırılacaktır.
  Test sunucusunun belirli bir oyuncu kapasitesi bulunmaktadır. Bu kapasite dolduğunda sunucuya giriş yapamayabilirsiniz. Bir süre bekleyip tekrar denemelisiniz.

  Aşağıdaki bağlantı üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  https://test2.darkorbit.com/
  Merhaba,

  Paylaşmış olduğunuz görseldeki kaynaklar gerekmektedir. Sanıyorum ki ne kadar uridium gerektiğini sormak istediniz. Ancak birleştir kısmında uridium ile herhangi bir satın alım gerçekleşmemektedir. Yalnızca birleştirme tarifi içerisinde uridium bulunması durumunda uridium gerekmektedir.
  Ayrıca buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Rehber resmi çeviri iletilene kadar İngilizce olacaktır kısa bir süreliğine, ayrıca test sunucusu geri bildirimleri doğrultusunda da özelliklerde çeşitli değişiklikler gerçekleşebilir.

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ekim 2019
 20. Wamboo09

  Wamboo09 User

  Test serverinde chro. In kitligindan dolayi bo-3 alamadigimizdan bo-3de promethus gibi son 3 seviyede oilmi istiyor
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş