Geri bildirim Test Sunucusu Yeni Birleştir ve Yükseltme Özelliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 8 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Chromin kaynağının test serverinde olmaması rapor edilecektir. Kalkan jeneratörünün geliştirilmesi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. Resmi rehberin bizimle paylaşılması durumunda bu bilgiyi sizlere ileteceğiz.

İyi forumlar.

2. o deilde bu yenilikler ne zaman gelicek bi adminde çıkıp bilgi versin yabancı adminler video bile çekmişler bide trye bak biri çıkıpta bi açıklama bile yapamıyor rezalet oyunun gidişatı hiç ama hiç iyi deil

zorask bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle kullanmış olduğunuz üslup hakkında sizi uyarmak durumundayım. Görüşlerinizi uygun bir dille belirtmek durumundasınız. Aksi takdirde cezai işlem ile karşılaşabilirsiniz.

Test sunucusu kapandıktan sonra oyuncuların geri bildirimleri doğrultusunda eklenmesi planlanan içerikler/özellikler güncellenebilir. Henüz test sunucusu açıkken ve herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı belli değilken yeni içeriklerin oyuna ne zaman ekleneceği de doğal olarak belli değildir.

Ayrıca bahsetmiş olduğunuz video, artık ne videosu ise, diğer forumlarda bulunmamaktadır. Türkiye Ekibi olarak bizlerden ne paylaşılması isteniyorsa diğer ülke takımları için de aynı şeyler isteniyor. Bu doğrultuda bizim ekibimizi kötülemeniz size hiçbir şey kazandırmayacaktır. Diğer oyunculara sunulan bilgiler ile size sunulanlar tamamen aynıdır.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. alperennnn

alperennnn User

Herhalde bilgileri olsa söylerler fazla zorluyorsunuz zora sokuyorsunuz burdakı insanları onlar sadece aracı yetkılerı alıp iletmek video cekende sanırsam işin başıdır.geri kalan kısma katılıyorum oyunun gıdısatı ıyı degıl

5. Aktif olan chromin etkinliğindeki topladıgımız chrominleri gelecek olan bo3 kalkanı inşasında kullanabilecekmiyiz

6. prometus geliştirmesi saçma olmuş lazer zaten çok güçlü bence prometus geliştirilmeli geliştirilirse oyunda oyuncu kalmaz başlayanlar bırakırlar

prometus lazeri geliştirilmemeli

normal geliştirebilecek nesneler droitler kalkanlar lazerler eskisi olduğu gibi iri ile geliştirilmeli

yeni gelecek nesneler için pil ceomin falan verilebilir geliştirmesi için

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ekim 2019
  7. inşallah düzeltecekler.gidişat o yönde gibi.yoksa nasıl temin eder de yaparız?akıl mantık el vermez.

8. CubikonTR

CubikonTR User

Yeni ham maddeler verilmiş fakat bende birleştir içerisinde sıfırlar :)

Yani şunlar oyun içerisinde yok;

Son düzenlenen: 9 Ekim 2019
  9. zorask

zorask User

Altta kalanın canı çıksın. Yeni başlayanlar, ezikler aylardır flaxla gezenler, iris için açık arttırma kovalayanlar kafanızda 400k -600k hasar yemeye hazır olun ! Sizin bu oyunda yeriniz yok ! Kimin sıktığını bile göremeden yok olup gideceksiniz. O kadar ezik kalacaksınız ki adam karşılık vermese bile 20 dk kesemezsiniz tabi adamın peti sizi kesmezse. Haa para veren düdüğü çalar o ayrı tabii...

-crusmaster99- ve alperennnn bunu beğendi.
  10. Oyunu geliştirirken amaçları oyun bitirmek için ne yapmalıyız diye düşündükleri için böyle bişey yapmışlar.Bence başarılı 2020 Aralığı görmek istemiyolar heralde.

11. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Lütfen forum kurallarına uygun bir biçimde mesajınızı yazın. Mesajlarınız tarafımca ilk mesajınızda birleştirilmiştir. Dilerseniz forum kurallarına Buradan göz atabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ekim 2019
  12. test serverinde başla yazısına tıklıyorum ama oyuna bağlanmıyor

13. Oyun çöktü hocam yarım saattir porttan atlamasını bekliyorum :) çok fena lag var.

14. ben biraz önce girmeyi başardım ama 500 bin chromin vermişerdi 20 bin gözüküyo sizde de öylemi

15. bne hala giremidim :)

16. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Test serverleri tüm ülke oyuncularına açıktır. Aşırı yoğunluktan kaynaklanabilir. Bağlantı sorunlarını sıralı şekilde görmek için Burayı incelemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ekim 2019
  17. Yok şunu söylemek istemiştim.

chromin bize verilmediğinden dolayı bo3 alamıyoruz test serverinde ve nasıl olacak onu test edemiyoruz.

Birde hadi aldık geliştirme yapabilecek miyiz? Ona da bakardık.

Kesin olarak şunu belirtmem gerekiyor her seferinde belirtiyorum chromin kalıcı olması oil kazancının başka yöntemler eşliğinde artması gerekiyor.

alperennnn bunu beğendi.
  18. alperennnn

alperennnn User

kesınlıkle katılıyorum oyunun geliştirmesini zorlastırıyorsun kazanım dengesını de ayarlaman lazım kazanç hala eski kazanc ama gelişim daha da zorlastı felakete sürükleniliyor

19. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Dilerseniz Güncelleme ve Fikir Havuzu kategorisinde fikrinizi paylaşabilir, görsel ile konuyu destekleyebilirsiniz. Lütfen Güncelleme ve Fikir havuzu kurallarını Buradan inceleyerek uygun biçimde konuyu açın. Oyuncuların anket oylamasına göre durum rapor edilebilir.

Chromin Telaşı Etkinliği hakkında detaylı bilgiyi Buradan inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ekim 2019
  20. madem pro lazerler geliştimeye açılıyor o zaman magma yansıma ve hp lazerleri de geliştirmeye gelmeli.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.