Geri bildirim Test Sunucusu Yeni Birleştir ve Yükseltme Özelliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 8 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bu durum yeni gelecek etkinlikle alakalı.

  Eğer bu yeni gelecek güncellemede bu olmayacaksa güncelleme fikir açsam da yapmazlar.

  Ya bu güncellemede yaparlar yada hiç yapmazlar artık.
   
 2. prometus hariç tüm öğeler geliştirilsin ama eski öğeler aynen uri ile geliştirilmesi güzel olurdu droitlere falan oil ve yeni nesne istemesin bo3 kalkan gibi nesnelere isteyebilir bence böyle olsa daha iyi olur oyun aynı zamanda zeus droidi falan eskiden uriyle indirimle parçalarla alınabiliyordu ama şimdi ful parça ile alınabiliyor bu güncelleme düzeltilmeli parçalar sadece nesnenin edeceği uriyi düşürmeli tüm parçaları toplayana kadar beklememeliyiz buda düzeltilse iyi olur
   
 3. yeni kalkan da geliştirme yok mu
   
 4. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Henüz test serverinde mevcut olan Yeni Montaj ve Yükseltme Sistemi hakkında detaylı bilgiyi Buradan inceleyebilirsiniz.

  SG3N-B00 ve SG3N-B03 geliştirmesi hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil. Bizimle paylaşılması durumunda sizlere ileteceğiz. Lütfen forumu takipte kalın.

  İyi forumlar.
   
  polatalemdar311 bunu beğendi.
 5. oyunu biz oynuyoruz ama hiç sormuyorsunuz oyuncular istiyormu pattt yeni etkinlik prometheus lazeri geliştirilcek , bO3 geldi oyuncular istemiyor belliki herkes şikayetci en azından birleştirme malzemeleri adedi düşürülsün elimizle oynadığımızı farz edersek fullemek 1 yıldan fazla sürer.
   
 6. Tam düşündüğüm gibi yönetimin amacı oyun bitmeden önce oyuncudan koparabildiği kadar para koparmak yeni oyuncu falan gelmesi umurlarında değil.
   
  alperennnn bunu beğendi.
 7. Şimdi geliştirmede oil gerekecek bunu görüyoruz. GG de 45 oil veren kapı var bunları yapsammı acaba ilerde oile ihtiyacımız olacak. Değişiklik olmazsa tabi
   
 8. umut322

  umut322 User

  test serverinde bo3 kalkanının resimi yok jeneratörlere koyduğumuzda kalkan ismi çıkıyor ama jeneratörler kısmı boş görünüyor
   
 9. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Geri bildirminiz için teşekkürler, durum rapor edilecektir.

  İyi forumlar.
   
 10. Siz olayı anlamamışsınız sanırım. Şu anda yazdığınız konu bile dediğiniz şeye hizmet ediyor. Şu anda oyuna gelen bir şey yok. Gelen geridönüşler ile gelip gelmeyeceği kararlaştırılacak. Herkes şikayetçi ise burada fikrini belirtsin. Chatte ya da konuşma uygulamalarında gelmesin demekle olmuyor bu işler.

  Apis ve zeus droidini 45 parça yapmadan alıp alamadığımızı deneyemiyoruz. Eskisi gibi atıyorum 20 parça olduğunda 500bin uridiuma alabiliyorsak gene öyle alabilmeliyiz. Belirli bir parçadan sonra uridiumu neyse verip almalıyız. Önümüzde prometheus ve bo3 kasmak varken, apis ve zeus kasmayı bu kadar zorlaştırmamalılar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ekim 2019
  .Paradoks. bunu beğendi.
 11. 16 seviye bo2: 30.188 , bo3: 30.057 (%50, seprom ), geliştirme gelmezse iyi olur almaya gerek kalmaz 16 seviye yapanlar için, ama geliştirme gelirse yine lazer gibi enayi olmuş olacağız 16 seviyeler çöp olucak, arkadaslar aklınız varsa bu oyunun çıkarttığı yeni şeyleri geliştirmeyin bir süre sonra yeni bir şey çıkartırlar harcadığınız zaman ve uriler çöpe gider, yeter artık ya ne yapacağımızı şaşırdık git gide geriye doğru gidiyor oyun strateji bırakmıyor oyunculara bu kadar yenilik bir oyunda olmamalı çıkan herşey çok pahalı ve çok uğrastırıyor önce buna çözüm getirmeleri lazım, yolunacak tavuk misalini bırakın doğru düzgün düzenlemeler yapın.
   
  Melik•Bey ve -crusmaster99- bunu beğendi.
 12. zalim

  zalim User

  prolara gelen geliştirme neden zaten çok yüksek hasarı var geliştirme gelirse ilk sıkan resmen tek atacak bide o kadar oil rinuk nasıl kasılcak
   
 13. bo3 kalkanlar geliştirilebiliyor.

  [​IMG]
   
 14. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Test sunucusunda denemiş olduğunuz özellikler hakkındaki görüşlerinizi en sonunda raporlayarak ileteceğiz. Belirtmiş olduğunuz gibi yeni kalkanları da test edebilmeniz güzel olurdu. Sanıyorum ki Merkez Ekip değişecek ve daha çok sorun çıkartabilecek içeriklerin test edilmesine öncelik vermek istediler ki bu sayede sizin dönütlerinizle normal sunuculara geçiş yaparken düzenlemeler yapılabilsin. Yeni kalkanları test etmiş olsanız dahi sonrasında istatistiklerini değiştirmek gibi majör bir değişiklik yapmazlardı diye düşünüyorum.
  Apis ve Zeus Droidlerinin inşası birleştir kısmına geçmiş olduğu için "hemen inşa et" özelliği kalkmıştır. Ancak eksik parçalarınızı da uridium karşılığında inşa ederek tamamlayabilirsiniz. Yani önceden eksik kısım için uridium harcarken şimdi uridiumla eksik parçaları birleştireceksiniz, çok değişen bir şey yok aslında.

  İyi forumlar.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 15. Apis neysede zeusu 45 yapmak çok zordu 25-30 parça olunca 150-200 bin uridiuma alabiliyorduk. Şimdi birleştirden kalan parçaları alsak çok daha fazla uri gidecek.
   
 16. Minerva

  Minerva Guest


  Merhaba,

  Evet, bu noktada haklısınız. Zeus'un tek bir parçasının 33.000 uridium istediğini düşününce 15-20 parça kalması durumunda yaklaşık olarak 500.000 uridium harcamak gerekecek. Bu duruma raporlarımızda yer vereceğiz, bakalım belki oyuna eklenirken istenen miktar azaltılır.

  İyi forumlar.
   
 17. ŞahFD

  ŞahFD User

  Kimsenin dikkatini çekmemiş ama prometheus lazerinin inşa maaliyeti 200 milyon krediye yükselmiş şaka gibi,,

  Yok yok çok az sen onu 2 milyar yap adet başı!
   
 18. FurkanS53

  FurkanS53 User

  Zaten 200 milyon değilmiydi? Ben birleştirirken her birine 200 milyon kredi verdim
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 19. ŞahFD

  ŞahFD User

  75 MİLYON VERİYORDUM BEN HEP normal sunucularda
   
 20. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Mesajınızı okurken bir yanlışlık olmalı dedim ve kontrol ettim. Zaten 200.000.000 Credi.

  Screenshot_1.png
  Cevap veren FurkanS53 arkadaşımıza teşekkürler.

  İyi forumlar.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş