Geri bildirim Test Sunucusu Yeni Birleştir ve Yükseltme Özelliği Geri Bildirimleri!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 8 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Test serveri kapandı.

.Paradoks. bunu beğendi.
  2. op 32 discordtan duyurdu test serverden yapılan geri dönüşlerle alakalı gelecek olan vot kapısını bitirince 30 ile 90 arasında oil verecekmiş anladığım kadarıyla

ŞahFD ve .Paradoks. bunu beğendi.
  3. Bu geri bildirim işe yariyor mu bilmiyorum da çünkü oyuncuların sıkıntıları ve getirilmiş olan yeni sistemler oyuncular üzerinden baya sorun yaratmaktadır bu sorunları geri bildirim yolu ile oyuncuların fikirleri alınıyor lakin ne yazık her şey aynı getirilecek "Yeni Birleştir ve Yükseltme Özelliği" gerçekten sıkıntılı ve bunları tasarlayanlara gerçekten millete dalga geçiyorlar 64 saat felan beklemem gerekiyor geliştirmek için tabi diyeceksiniz ki hızlandırma madde mevcut onu kullanıp hızlandırma olmakta bence bunları tasarlayan sevgili darkorbit görevlileri dah önce millet uri verip geliştirme süresi ilgili sıkıntılarını dil getirdi çünkü millet urisini malzemesini geliştirdikleri zaman 5 10 saniye geçirsin olması lazım he diyeceksiniz yeni özelikler katacaz bunları 5 6 saat yapabilirsiniz madde kulalnıp bunu 5 saniye olabilir lakin bunları düşünüp hareket edilmesi lazım sürekli yeni şeyler getiriyorlar bence oyun içerisinde yıllara dayanan çok şey var hala aynı onların üzerinden gidip değişim uygulana bilir tabi bu değişimler kalkıp oyunu millete zehir edilmesin burdaki görevli mod falan kişilere söyleceğim bişey yok sadece almanyanın onlara sağladığı yörüngelerde dolaşiyorlar ve bu gibi yeni sistem ve yeni özelikleri tasarımlarını yapan kişilerin hataları yüzünden burdaki milletler oyun içerisinde mod falan kişilere sarıyorlar bence TR ekibi görevli arkadaşların oyuncuların sorunlarını ve diğer konuları ele alıp desteğini alıp bu ana merkez almanya nın karşısına dikilmesi lazım. !

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

OP32 (Kendisi DarkOrbitin senior oyun tasarımcısıdır) Discord üzerinden test suncusunda geri bildirim kanalına yaptığı yorumu sizlerle paylaşmak isterim.

*Yeni özellikler \ güncellemeler oyuna aşağıdaki değişiklikler yapıldıktan sonra eklenecektir.

Cadılar Bayramı etkinliği ile Öğe Geliştirme güncellemesi aynı zamanda oyuna eklenmeyecek, uygulanmayacaktır.

Öğe Geliştirme özelliğinde yapılan değişiklikler:
    • Geliştirmeli LF-4'ler Prometheus lazeri ile aynı "seviye" olarak kabul edilecek.
    • Tüm gemilerin mevcut temel Darbe Puanı 100.000 Darbe Puanı kadar artırılacak.
    Berserker gemisinde yapılan değişiklikler:
    • Geminin temel hızı 220 den 290'a yükseltilecek.
    • İntikam yeteneği kullanıldığında Berserker gemisi -%5 hız kaybedecek.
    • Kalkan Bağlantısı yeteneği NPC'lere karşı kullanılamayacaktır.
    Terör Girdabı etkinliğin yapılan değişik:
    • VoT Kutusu 3'den çıkabilen İ-Oil miktarı 30'dan 90'a yüseltilecek.
    *Güncellemelerin oyuna eklenmesi için hala süre var. Bu süreçte belirtilemyen bir çok değişiklik yapılabilir.

İyi forumlar.

Minerva, AΨČĮ_M€λλAŦ! ve ŞahFD bunu beğendi.
  5. ŞahFD

ŞahFD User

Bilgiler için teşekkürler modum,

Geliştirmeli lf4'ler kısmını anlamadım birazcık daha açarsanız çok sevinirim, aynı seviye derken nasıl yani normal sari lf4'mü yoksa hp pvp ve pve lazerleri mi prometheus lazeriyle aynı seviye olarak kabul edilecek derken, normal 0 seviye geliştirilmemiş prometheus lamı aynı seviye yoksa gelecek güncelleme ile 16 seviye olacak prometheus ile mi aynı seviye olacak? :)

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bende bilmiyorum desem :D

Bu konuda daha detaylı bilgi istedim. Yarın cevap gelir diye tahmin ediyorum.

İyi forumlar.

-=ODIN=- bunu beğendi.
  7. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Oil 0.5 şansla 30 verirken 90 verecekmiş ne büyük bi yenilik :)
    3.000 küsür oil lazımken cook ihtiyacımız vardı :)

8. oil düşme ihtimali kesinlikle yükseltilmelidir.

9. umut322

umut322 User

prometheusları almak için 200 mil kredi 6k rinusk 75 anahtar 15k x4 ve rsb 75 veriyorduk tanesi için şimdi diyorsunuz normal yada gelişmiş lf4 ler prolarla aynı seviye olacak ya bu bir şaka olmalı yada durum vahim

10. Bu yeni yeniliklerin gelmesine kesinlikle ama kesinlikle karşıyım.Prometheus lazere seviye gelmesi zaten hali hazırda kansere dönüşmüş vuruşları daha da içinden çıkılmaz hale getirecek.Bo3 kalkana karşı biraz ılımlı olsam dahi geç kalınmış bir yenilik tüm yaz boyunca gelmesini bekledim ve kalkanlarımı geliştirmeden bekledim ama gelmeyince gelmeyeceğini düşünerek 1 milyon 400 bin uridiumu bo2 kalkanlara gömdüm ve 2 hafta sonra bo3 test sunucusuna geldi resmen şaka gibi.

Oil ihtiyacının bu denli artacak olması oyuncuları daha da soğutacak bir durum karantina ve takipçiler dışında neredeyse hiç elde edemediğimiz bu itemin bu güncelleme ile daha da fazla gerekmesi birçok oyuncuya oyunu bıraktıracaktır.

Umarım bu yenilikler gelmez.Oyunun maddi yanlarını geçtim görsel yanlarına da zarar verecektir.Disruptor gibi babası tarafından eldivenle sevilmiş bir gemi faciasından sonra berserker adında çirkin bir gemiyi her yerde görmek zorunda mıyız ?

Belki de tek güzel şey gemilerinin canlarının artması ama bunlardan sonra ne işe yarar ki ?

Spinaci bunu beğendi.
  11. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Sevgili umut322, .Paradoks. adminimizin bir önceki mesajı aşağıdaki ile aynıdır.

Sevgili Melik•Bey, Mesajınızı okurken Hem üzüldüm örneklerinize güldüm :)
    Aslında yeni başlayanlar için büyük bir fırsat denilebilinir. bo2 geliştirmek ile uğraşılmayacak, Lf4 türlerini geliştirmek zorunda kalmayacak ve daha hızlı fullenebilecek. (bunlar teorik olarak benim düşüncelerim)

Gelelim güldüğüm konuya " Disruptor babası tarafından eldivenle sevilmiş " Açıkcası ben Goliaht aşığıyım, Pusat, Centurion , aegis ve diğer tüm gemilerden çok oyunun 2008 den beri Goliaht sempatim değişmedi :)
    Ama emin olun bu güncelleme okadar zor da olmayacak bir yandan geldiğine şükredeceksiniz (giden uridiuma yazık olmuş geçmiş olsun)

İyi forumlar.

Melik•Bey bunu beğendi.
  12. Sayın modum gerçekten de çok çirkin bir gemi :D Bir goliath tasarımının örneğin diminisherin yanından dahi geçemez.Tek bir atışı 10 milyon bile olsa asla takmam o gemiyi.

Umarım dediğiniz gibi olur da iyi ki gelmiş derim oyunu bırakmak için bir sebep olmaz.

Şurada sormak istediğim ayrı bir mesele daha var modumuz detayına girmemiş.

Geliştirmeli lf4'ler ile prometheus aynı seviye sayılacak dedi ya geliştirmeli lf4'ler prometheus kadar çok mu vuracak yoksa prometheus geliştirmeli lf4'ler kadar az mı vuracak ?

Sempatik.57 ve ŞahFD bunu beğendi.
  13. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Haklısınız .Paradoks. adminimiz :) dedi ki " Bu konuda daha detaylı bilgi istedim. Yarın cevap gelir diye tahmin ediyorum" Detaylı bilginin bizlere ulaştırılmasını bekliyoruz. Bizlere ulaştırıldığı gibi siz değerli oyunculara bu bilgi aktarılacaktır. Lütfen forumu takipte kalın.

İyi forumlar

Melik•Bey bunu beğendi.
  14. Umarım bir şekilde iptal edilmiştir yada edilir.İyi olacağına dair umudum da var ama kötü olması ihtimali daha yüksek.

ŞahFD bunu beğendi.
  15. StorM36106

StorM36106 User

oyunu bırakma kararımı gözden geçirdim o kadar dedim dp artsın diye bu olmuş güzel bir şey o kadar kalkanı ben napıyım canım önce bitince bu kararını sevdim darkorbitin böyle güzel haberlerle gelsinler.

ŞahFD bunu beğendi.
  16. ŞahFD

ŞahFD User

Benim anladiğim kadarıyla şöyle olacak(sadece tahmin)

Prometheusu lazerinin geliştirilmesi iptal edilecekmiş öyle bir duyum aldım, onun yerine..

Prometheusun hasarı 210 yerine 212 olacak, yani full 16 seviye geliştirilmiş bir lf4 ile yada direkt geliştirilmiş lf4 ile (hp,pvp,pve) lazeriyle aynı hasarda olacak,

Ben bunu anladım ve bunu tahmin ediyorum eğer böyle olursa tadından yenmez :)

Melik•Bey bunu beğendi.
  17. Aynen 5 saniyede bir gelen vuruş iptal edilirse ancak bl haritalarında aynı vurmaya devam ederse birde her geminin canı artarsa oyunun tadından yenmez :)

18. -İDALI-

-İDALI- User

prometius lazerinin bonus vuruş özelliği iptal edilecekse ne anlamı kaldı o lazeri yapmanın. Ki yapılması kolay birşey değil aylarca o sıcak savaşın ortasındaki bl haritasında canım çıktı yapana kadar. Harcadığım x4 ün hesabı yok belki 20 milyondan fazla x4 harcadım. Ne anlamı kaldı o kadar emeğin.

ŞahFD bunu beğendi.
  19. ŞahFD

ŞahFD User

Bende şuan 22 prometheus var rahat 2 milyon x4 harcamışımdır :) bence iki kat vuruşu iptal edilmesin bir anlamı kalmaz o zaman

fakat ben şunu anladım,

hani prometheusa 16 seviye geliştirme gelecekti ya o iptal edilecek(Yine geliştirelemeyecek)

Fakat prometheusun temel hasarı 210 dan 212 ye çıkacak, geliştirilmiş lf4'ler gibi ben bunu çıkardım açıklamadan(sadece bir tahmin:)

20. Ben özellikle oyunculara karşı olanından bahsediyorum.Yaratıklara yine vurabilir ama oyunculara bu kadar vurmasına karşıyım 48 tane pro lazerim var ve dediğim gibi bir yenilik gelirse hiç pişman olmam.

-crusmaster99- ve ŞahFD bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.