Test Sunucusu

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kursat_822

kursat_822 User

test serveri server listesinde neden deil

2. Test sv listede çıkmıyor kapasiteyi artırın biraz gece gece çıkanda yok sabaha kadar mı bekliyecez.

3. deneme234

deneme234 User

sunucuda oynuyorum anasayfa hataverdı ama oyuna ana sayfadangıremıyoruz sunucuda toplasan100 kişi yok

4. sunucuda 100 kişi bile yok ana sayfaya giremiyoruz gençler reset çekenler atıldı biz çekmioz :d

5. Kimse yoksa niye açılmıyor bu sv?

6. deneme234

deneme234 User

aynen öle anasayfa hata verdı ana sayafa gıttı ıcerde toplasan 100 kısı yokuz acında anasayfaya gırelım :D

7. Merhabalar biliyoruzki darkorbit oyunun en buyuk sorunu harıtalar arasındakı donmalar fakat şu bir gerçekki biz online oyuncuları olarak buna hoşgörülü olmalıyız serverlerde bir çok online oyuncu olmaktadır ve serverlerde illaki kasmalar olacaktır ayrıca turkiyedeki internet alıcıları da yurt dışına oranla çok düşük test serverınde düzenli bir şekilde hata tespit edebılmek için serveri 1 hafta boyunca açık bırakılmalıkı oyun içerisindeki hataları onlıne oyuncularımız size mail yoluyla bildirme imkanı bulabılsın bir diğer konu ise test serverınde benım fark ettıgım GG kapılarında küçük harıtadan işaretlediğimizde gemi ışınlanıyormuş gibi oluyor ve küçük harıtadan tıkladıgımız yere geliyor ayrıca test sunucusu şuanda aktif değildir giriş yapılamamaktadır...

8. Eclipse97

Eclipse97 User

Merhaba diroit ucus düzenleri abartıya kaçmış oyuna göre güzel durmuyor ama 3d MÜKEMMEL 8 yıllık oyuncuyum küçüklükten beri oynarım darkorbit en sonunda grafik olarak online oyunlar arasında çağ atladı diyebilirim zaten en iyisiydi bu yenilik ile her zaman en iyisi olarak kalacagından eminim inşallah 3 d gelir 3 d de sevdigim bir diger özellik ise 2 d ye geçiş yapılabilmesi ister 3 d ister 2 d SÜPER İNŞ GELİR 3D

9. bide girebilsek

10. Batuhancc

Batuhancc User

%25 vuruş vereni kapılarda yada cubı keserken kullanırım yoksa gerısını almam bile saçma olmuş

11. deneme234

deneme234 User

test sunucuya gırış yok ise bız neden içerdeyiz acaba

12. pekala ben neden göremiyorum server seçiminde test sunucusunu

yada şöyle yapalım oyunu kapat tekrardan gırmeye çalış bakalım gırebılcekmıksın

13. deneme234

deneme234 User

sadecesen degıl kımse gıremıyor ama ıcerde toplasan 50 kişi bile yok bizim anasayfa gıttı ama oyun sayfasıgıtmedı ben halen ıcerdeyım zeta yapıyorum

neden kapatayım kapatırsam giremem

14. bende bundan bahsedıyorum kaynak dosyadan tasarımlandıgı için server seçiminde görunmuyor kapito

15. Merhaba ,

Arkadaşlar bize gelen bilgilerde 1 Temmuz saat 19:00'a kadar 2 gün boyunca açık olacağı belirtilmiş durumda. Eğer oyuncu sayısı maksimum seviyeye ulaştıysa listede gözükmez fakat çıkanlar olursa tekrar listede gözükür.

İyi forumlar.

16. haritada oynuyosun da acaba anasayfa da konfini düzenleyebiliyor musun ?

17. admin bukadar buyuk online oyunun test serveri max 50 oyuncumu alabılıyor sıcze mantıklımı?

ametur bir chat programı bile 214 oporotör alıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Haziran 2015
  18. Merhaba ,

Nerede 50 yada 100 kişi olduğu resmi olarak yazıyor bir gösterin bana çok merak ettim. Sağda solda konuşulanları demiyorum ayrıca tekrar belirteyim.

İyi forumlar.

19. Adminim daha boşluk yok bu nedir böyle ek sunucu açın bizde girelim 2 günlük sv açılıyor saatlerdir svye giriş yapamıyoruz.

20. oyundakı donmaları kasmaları anlarım fakat kaç yıllık bigpointe bağlı darkorbitin serverinde üyeye yer yok denildiğinde yuz kızartıcı bır olay olmaktadır haksızsam söyleyin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.