Test Sunucusu

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Girenler vaktine göre server'da duruyor. Hem gelecek olan 3D grafiklerini test ediyor hem de yeni gelecek uçuş düzenlerini inceliyorlar. Bu nedenle yoğunluk yaşanıyor olabilir.

Adı üzerinde test sunucusu belli bir sınırı olması normaldir. Şimdi giriş yapamadığınız için bunları yazıyorsunuz fakat giriş yapmış olsaydınız herşey ne kadar güzel olacaktı değil mi ?

İyi forumlar.

2. sayın kıyamet farkettıysenız genel konusuyorum kendı adıma değil dediğiniz gibi adı ustunde test serverı evet bugun var yyarın yok sahiplenilecek bir yanı yok yanı forumda açıklamalar bölümüne test serverıne bağlanan arkadaşlar kalacak sonra arka sayfa kıtlenecek diye bir alt yazı geçseydi size bu konuda boynum kıldan ince olurdu ben bu oyunu senelerdır oynayan bır oyuncuyum sizin göreviniz burda forum duzenı sizlik bir durum tabıkı yok bızım amacımız burdaki sorunu yetkılılere iletebilmek siz bildiğiniz kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorsunuz fakat sizin bildiğinizde teknik duyurularda yazdıgı kadar bu yuzden sözümüz yetkılılere size değil iyi görevler...

3. .*FIRAT*.

.*FIRAT*. Guest

Merhaba,

Arkadaşlar test sunucusu aktiftir. Şayet giremiyorsanız yoğunluktan kaynaklanmaktadır. Lütfen daha anlayışlı olunuz.

Adsızsn.png

İyi Forumlar.

4. aslan_bey

aslan_bey User

Girilse yapıcazda öneri geribildirim girilmiyoki :D

5. Adminim teste girer pcyide açık bırakır çıkmam o zaman kimse gelemez :D

6. Merhaba ,

Zaten test server hakkındaki bilgi konusunda yazıyor. Hiç araştırdınız mı bir konu var mı diye ?

Test Sunucusu

İncelerseniz orada yazıyor zaten.

İyi forumlar.

7. Adminim test server ne zaman düzelir teknik sorun varmış galiba.

8. hocam 5 saattir giremedik zaten en azından şu droid düzenleri özellikleri ve fiyatlarıyla ilgili bi paylaşımda bulunun da ona göre ayar çekelim urimize

9. Merhaba ,

Test server'ı ile ilgili bilgi gelirse forumda bilgilendirme yapılır arkadaşlar. Henüz bu şekilde bilgi gelmedi.

İyi forumlar.

10. MR==NO

MR==NO User

hani nerde test sunucu ben mi göremiyorum ? saçmalamayın

11. benim arkadaş anasayfadan düşmüştü ama oyunda kalanlarla oynuyodu haritadan düşeli 30-45 dakika oluyor şuan test tamamen kapalı(tahminimce) resmi açıklamalar herzaman geç yapılır

12. Merhaba ,

Test server'ında bir sıkıntı olduğuna dair bir bilgi gelirse forumda sizlerle paylaşılır arkadaşlar.

İyi forumlar.

13. mr.spock

mr.spock User

test serveri açılması için birşeyler yapsınlar hemen yahu

14. Merhaba ,

Geri bildirim yapılmıştı şu anda merkez'den cevap bekliyoruz.

Ekleme ;

Test server ile ilgili bilgi Burada paylaşıldı arkadaşlar.

İyi forumlar.

15. serverde son ben kalmıştım sanırım benim pc kendine reset atı ve atı serverden ya of :D
    oyuncu sayısı düşmedi yada artmadı eger bu yenilik her server gelirse boyle çokecekmi ?
    çunku tr5 ten 100 kişi tr6 200 kişi vb. girdi dışardan gelen yok :D

yeni uçuş düzenleri olumlu bence çunku stratejik noktalar var serverde hiç patlamadım 55 hız veren duzen alıp kaçıodum sıkışınca nedense kimse ona geçmeyi akıl edemedi :D
    stratejik bir oyun bu yeri geldi %180 kalkan geçtim adam kestim ws de :D

16. Kaç saattir bekliyorum ne oldu svye biz ne zaman girecez açıklama yapıldıda kapatıldımı şimdi ne oldu?

17. kıyamet admin paylasılandan pek bişey anlamadım acıkcası acılmayacak galiba ?

18. Merhaba ,

Test sunusu ile ilgili son gelen bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz. Şu an için kapalı fakat tekrar ne zaman açılır bilemiyoruz.

İyi forumlar.

19. fm şaka gibi bence az once yazdıgım şey ust admin fln yolarmısınız ne cevap vercek D:

20. kaan_.374

kaan_.374 User

arkadaş kapasitesini arttırn vallaha çok saçma ama 3 d güzel

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.