Test Sunucusu

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ANKARALI

ANKARALI User

bizde saat 16:00 olunca açılcak

2. SpookS

SpookS User

Merhaba,

Öyle olması gerekiyor.Her hangi bir aksilik çıkmadığı sürece.

Keyifli forumlar.

3. Şuanda sunucu saati 14:20 gösteriyor daha anlaşılır olması için ana sayfanızdaki sunucu saatine bakın 15:00 olunca sv açılacak.

Türkiye saatine göre 16:00'da açılacaktır. Kapanış saati 20:00'da olacaktır.

Böyle renkli oldu :D

4. saat 16 lunca direk sayfayı yenileyip girmek zaxd :D beklioz :D

5. Kienn

Kienn User

16 da açılırsa bekliyoruz...

6. ben giriş yaptım sunucu açık :)

7. Erken açmışlar saldırın :D

8. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Test serveri şu an açıktır giriş yapabilirsiniz.

İyi Forumlar.

9. Uçuş düzenleri berbat geldiğinde kim alır bilmem :D Bi %180 kalkan lazım olabilir.

10. 3d ekran süper olmuş :D sadice gemiyle nick arasında koccaman bi boşluk var o berbat duruor

zackwarx bunu beğendi.
  11. zackwarx

zackwarx User

az önce görünüyordu server şimdi yok gene caydı sözünden darkorbit :)

arkadaşlar ben hiç giremedim test serverine nasıl uçus düzenleri var yazıklar olsun adminler sölermisin arkiler ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2015
  12. ΠΣΜΘ

ΠΣΜΘ User

Neden server girilmiyor ?

13. ANKARALI

ANKARALI User

ben test servedeyim şuan baya yoğun

14. istasyon kurudk modul geliştirom 2m kalkan var adamlar kesmeye çalışıor saat tam 18:59 da bitane daha açaçam ki baya dursun :D

15. aslan_bey

aslan_bey User

Normal svlerde olmayan şansımız Test serverinde baya var 2. Zetamı yaptım 2 Havok Oldum :D

16. yeni diroit düzenleri bih harika tebrik ediyorum bzmayın

17. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhaba arkadaşlar,

Yeni uçuş düzenleri henüz son halini almadı test serveri içerisinde uygulamalı olarak sunulmaktadır.Bu uygulamalardan sonra güncellemeler yapılabilir,istatistikler değişebilir.Bildirmek isterim

İyi çalışmalar

18. deneme234

deneme234 User

düzenler saçma olmuş o düzenler hiç gelmese daha iyiydi ve ayrıyetten bu test serverı neden hep acık kalmıyor gerekırse test 1 ıle 3 üde acın

19. Sayılar çok uç olmuş daha önce bahsedilmiş zaten bende katılıyorum buna %180 kalkan demek rahatlıkla 3-4 m kalkan yapılabilir demek ben test serverde 1.880 m yaptığıma göre asıl serverlerde full hercül olanlar çok rahat 3-4 m yaparlar sayıların düzeltilmesi güzel olur benim kararım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.