Test Sunucusu

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eclipse97

Eclipse97 User

Aynen kardeşim bende sabırsızlanıyorum 3 d de istediğim her şey var :D

2. ÇORBACI

ÇORBACI User

Açmayın test serveri falan ne zaman test serveri açılsa normal serverlerdeki oyunlar donuyor oynayamıyoruz.

3. Dün 17.30 gibi test serveini kapattılar Anasayfa dan attı ve oyuna bir süre sonra yeniden bağlan geldi Ben saat 01.00 kadar test serverinde oynamaya devam ettim Benim oyunda herhangi problem olmadı Oyundan benim dışında kimse yoktu :D Çok zevkliydi

1 Temmuz da olacaktı acaba bugün test server açık olacakmı?

4. aynen cm açacakmısınız

5. Cm derken?

6. E kardeşim açın amaaa . yeter beklettiniz

7. aynen vallahi açıyorlar 1 2 saat kapanıyor e bizde 1kapı bille yapa miyoz açcaklar ise düzgün 1 2 saat liğine değil 2 3 günlüğüne açın keyfini çıkartalım barri adam gibi

8. ANKARALI

ANKARALI User

sozde 2 gün açık kalacaktı ama yok yoğunlukmuş filan diyerek kapadılar

9. zaten herşey bahane

başka bahne bulmadılar bahneyi yuğonlukkla dolayı :(:(:(:(:(:(:(

dediler ve bize yotular :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Temmuz 2015
  10. Klasik darkorbit çocuk kandırıor :eek:

11. Test sunucusu hakkında herhangi bir duyuru bulunmamakta tekrar açılacağı zaman duyuru yaparlar. Darkorbitte teknik sorunların olması normal olduğu için yapacak bir şey yok.

12. ANKARALI

ANKARALI User

bugün açmazlar gibi açıcak olsalar çoktan haber verirlerdi bu saate kalmazdı

13. Adminim bence bu oranlar kesinlikle değiştirilmelidir bu oranlardan memnun kalıcak oyuncu sayısı çok az çıkıcak sadece herkesin oyundan soğuma sebebi olabilcek düzen bunlar genel olarak herkes bu düzenlerden şikayetçi olcaktır.

Kalkan puanları % 180 artar, ancak lazer hasarı % 40 azalır ve roketler ile roketatarların bekleme süreleri % 40 artar.

Kalkan puanları % 25, yenileme ise saniyede % 0.01 artar. Roketler ve roketatarların bekleme süreleri % 25 azalır, ancak lazer hasarı % 50 düşer, hız ise % 100 azalır.

Hız % 5 artar, ancak lazer hasarı % 20 düşer ve bu oluşum, kalkanları saniyede % 5 azaltır.

Lazer hasarı % 25 artar, ancak kalkan puanları % 50, kalkan yayılması % 5 ve hız da % 5 azalır.

Şöhret % 20 artar, ancak lazer hasarı, darbe puanları ve kalkan puan

Yeni diroit uçuş düzenleri bu şekilde not ettiklerim bunlar fakat bunların çoğu oyuncuların isteğine göre tasarlanmamıştır bence kesinlikle değiştirilmeli bu düzenler diğer oyuncularında bu şekilde düşündüğünü yorumlardan görebilirsiniz.

İyi Forumlar.

14. açında şu test serveri oynayak

15. aynen açın şu test serwerini ne olursunuz admin:oops::oops::oops::oops::oops:

16. Güncelleme fikir havuzundaki test serveri konuma destek olursanız test serverini daha iyi şekilde oynayabiliriz

17. Yeni gelen diroit düzenleri çok fazlalaşıyor ve gereksiz oyun içinde farklılıgı artırdıkça oyun kötüleşir gelmesini kendi adıma istemiyorum...

18. admin çok sıkıldık tr serverlerini 3d yapın uçuş düzenlerini sonra ayarlarsınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.