Geri bildirim Test Sunucusu

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 10 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. KAMİKAZE

  KAMİKAZE User

  haklı olduğumu biliyorum,bu durumu siz de biliyorsunuz,yorumlarınızı da o yönde yapmalısınız.'test serverde kapı yapmak kazanım değildir' ifadesini kullandığınız için bu tepkiyi gösterdim.desteğiniz için ayrıca teşekkür ederim.saygılar.
   
  JUPlTER bunu beğendi.
 2. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Ben şu andaki durum için ,yani genel olan gemisine bu test serverındaki kapı yapmasının bir kazanım olmadığı düşüncesi ile yazmıştım:)

  Tabi sizinki de farklı bir yaklaşım ve bize tekrar bu bilgiyi hatırlattınız,teşekkür bizden.

  İyi forumlar.
   
  KAMİKAZE bunu beğendi.
 3. O aslında bir oyun hatası, sunucu kapatılacağı zaman reset atılıyor, bağlantı koptu yazısı geliyor. Sürekli bağlan dediğinizde test2 ye bağlanıyorsunuz :) Bu sorunu bi ara yaşamıştım o zaman istasyonu kesmeye çalışıyordum :D
  Çok dayanmaz, bir süre sonra oyun çöküyor veya kasmalar artıyor.
   
  JUPlTER bunu beğendi.
 4. kaos*06

  kaos*06 User

  demanerin menziline girince kasma çok oluyor ayrıca size ait olan çöpü pet toplamadığı vede diğer oyuncular üzerini kapattığı için alamıyorsunuz ve belli süre sonra başkalarına göründüğü için alamıyorsunuz.bunu düzeltmeleri lazım bu şekilde olursa şahsen ben tek lazer dahii sıkmam.
   
 5. _12346789_

  _12346789_ User

  abi açılıyor haberımız olmuyor hergun forumamı giricez görmek için
   
 6. Duyurular forumda yapıldığı için evet :)
   
 7. Merhaba ,

  Bilgisi geldiği zaman forumda duyurusu yapılıyor. İki olasılığınız var ;

  1- Forumu takip etmek
  2- Server listesini sık sık kontrol etmek

  Başka bir olasılık yok maalesef. Çünkü oyun içinde her hangi bir duyurusu yapılmıyor.

  İyi forumlar.
   
 8. Demaner hakkında pek bir şey söyleyemeyeceğim. Ben 1 kez gittim kutumu aldım başka da kutu görmedim.

  Diğer bir konu ise sıralamalar;
  Test2 sunucusunda oyuncu ve klan sıralamaları çok net bir şekilde ortada, düzgün ve temiz çalışıyor. Bizim TR3 Sunucu sunda neden sıralamalar gösterilmiyor?

  Bir konu daha var. Madem Test SV de her şey denenebiliyorsa o zaman JACKPOT ARENA nın DENEMESİ yapılabilir. 18 aydır bekliyoruz ve 18 aydır hakarete uğruyoruz, aptal yerine konuluyoruz. Şu oyunda her saçmalık yapıldı yok görseller yok tartarusun ağır kruvazör olup en hızlı olması vs vs. Bu oyunda saçmalık olmayan tek şey vardı ve düzgün adamlar oraya giriyordu. Neden bu hak elimizden alındı? JACKPOT ARENA gelmeyecekse kutulardan neden İKRAMİYE EURO çıkıp duruyor? Adminlerimiz elleri kolları bağlı o MERKEZ dediğiniz yerden birisi gelip soruyor mu istediğiniz nedir niçin istiyosunuz diye! Sizi aracı kullanıyolar. Nedeni de bize verebilecek cevapları olmadığından bence, HAKSIZ MIYIM?
   
 9. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Sıralama sorunlarını her hafta iletiyoruz geri bildirim henüz alamadık.

  Jackpot arena ve test denemesi isteğinizi iletelim,tahminim euro ikramiyeleri kaldırılmadığına göre bir fikirleri olduğu düşünülebilir.

  Keyifli forumlar.
   
 10. Sizde imkanlarınız dahilinde hareket ediyorsunuz. Yapabileceğiniz hamleleri yaptığınız için teşekkür ediyorum. Kısıtlandığınız için ise sitem ediyorum. Bu yazılanlara kendileri bakıyor mu hiç?
   
 11. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Biz linkleri ile iletiriz.Kendileri bakar Merkeze iletirler.

  Son karar Merkezde bildiğiniz gibi.

  Biz teşekkür ederiz.

  İyi forumlar.
   
 12. Resimdeki benim :)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ocak 2017
 13. Ben yapılışını 1. Sayfada söyledim bile :D
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ocak 2017
 14. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Dürüstçe yazmışsınız ancak diğer oyuncular için bu adil bir durum değildir.

  Oyunda Test sunucu belli bir süre açılır.

  Geminizin test sunucuda kalması ve bilerek devam edilmesi tespitinde asıl geminiz içinde sorun oluşturabilir.

  Supporta nasıl olduğunu izah etmenizi rica edelim.

  İyi forumlar.
   
 15. Asıl gemimle ne alakası var onu hiç anlamadım. Ayrı bir hesapdan test serverini oynuyorum. Ayrıca supportta hic birsey demek zorunda değilim. Server kapandıktan sonra orda oynuyor olmamın adil olmayan yani nedir? Sonuç olarak normal bir server olmadığı gibi servere giriş yapan oyuncuların istediğini yapma özgürlükleri var çünkü buna engel oluşturacak bir durum yok. Ister yeni gelen birseyi test edersin. Ister haritadaki oyuncuları keser kapı yapar görev yaparsın. Bundan önceki testde adminler öyle yapıyordu zaten. 3.4 haritasında 3 tane admin gemisinin nasıl katliam yaptığını görmediniz. Millet test etsin diye açıp milleti kesiyorlar umarım zevk almışlardır
   
 16. Şuan burdaki en büyük haksızlığı sen yapıyorsun. Test sunucu şuan herkese kapalı ve tek sen girebiliyorsun. Hemde illegal yolla. Buda rütbe kasayım, herkesden önde olayım derken hesabından olmana neden olabilir!
   
 17. Merhaba ,

  İlk olarak sizin yaptığınız test sunucusunu amacı dışında ve illegal bir şekilde kullanmak oluyor. Ayrıca support'a hiç bir şey bildirmek zorunda değilseniz olabileceklere razı olmasılınız.

  Test server'ı kapandıktan sonra standart olarak oyuncunun olmaması gerekiyor. Test server'ı resmi olarak açık olduğu sürece herkes hesabının durumuna göre yapabileceği şeyleri yapabilir. Fakat test sunucusu kapandıktan sonra bug v.b. şeylerle orada kalmak uygun bir şey değildir.

  Lütfen sakin olmaya çalışın ayrıca gerekli durumda rapor et özelliğini kullanabilirsiniz gerekeni görevliler yapacaktır.

  İyi forumlar.
   
 18. Yapılışını yukarıda söyledim diyen sen değilmisin. Bunu bilmen için öncelikle yapmış olman gerek belliki sende yapıyorsun o yüzden daha konuşma daha konuşmana lüzum yok. Boşuna burda yapmadıgına kimseye inandırmaya çalışma. Madem bug yapılışınıda biliyorsun . Supportta nasıl mesaj atıldıgını bilmiyorsan öğretiyim. Söyle şöyle böyle yapıyorsun böyle oluyor düzeltsinler onlarda
   
 19. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Supporta bilgilerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.

  Lütfen ikili tartışmaya girmeyelim,sizin dürüst yaklaşımınıza bende olabilecekleri ifade ettim,supporta yazmanızı istedim.

  Adminler test serverını her zaman girip dener ,amaç hata ve çözümleri bulmaktır.

  Admin gemileri şahsi gemiler değildir o sebeple sizin orada kalmanız ile fark var.

  Konuyu uzatmayalım.

  İyi forumlar.
   
 20. Benim söylediğim(paylaştığım) oyun hatasını yapabilmen için testin açık olması şart, kapalı yapamazsın. Tabi sen illegal yollara başvurduğun için buyur support şurda.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş