Tetrathrin ve kyhalon

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve guneslenenyarasa tarafından 10 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar 2.5 yıl önce oyunu bıraktım ve bu maddeler çıkmış magma,hiper ve plaz lf4 yapımına yarıyormuş bunlar bazı kapılardan çıktı bana bazılarından çıkmadı neye göre çıkıyor ve hangi kapılardan çıkıyor bu konuda aydınlatır mısınız beni görevlerden ve etkinliklerden alındığını biliyorum bunu yazmazsanız sevinirim :)

ORNİTORENK_PERRY bunu beğendi.
  2. Kapılardan belirli oranlarda düşüyor. Seri hades dönenler veya abg çok fazla eldi edilebiliyor. Lazer storma uridium biriktirmek daha mantıklı geliyor bana. Gelişmiş lf4leri her kapı yapımında bir adet veriyor bunları biriktirmekle uğraşmak biraz zor malesef.
    LF4 Geliştirmesi Güncelleme

GG başına paket şansı:

Galaxy Kapısı AdıPaketin Düşme Şansı
    Alpha5%
    Lambda5%
    Hades5%
    Beta5%
    Gamma10%
    Epsilon10%
    Kuiper10%
    Zeta10%
    Kappa15%
    Delta15%
    Kronos15%

Cevher Paketi:

Cevher AdıCevher MiktarıDüşme Şansı
    Kyhalon8 - 145%
    Tetrthrin8 - 1425%
    Bifenon6 - 1070%

3. sağolasın cevap için lazerstorm gelir mi ki tekrar

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Buradaki konudan çok detaylı bilgileri ulaşabilirsiniz. Lazerstorm etkinliğinin tekrar ne zaman geleceği konusunda kesin bir bilgi yok ne yazik ki.

İyi forumlar.

5. Lazer storm 6-7 ayda bir gelir buyuk ihtimalle,haftalikgl gorevlerden kazanabilirsin.Tavsiye etmem onlar ile ugrasmani,kararsiz lf4 elde edip 16 levela ulastirmaya bakaraan senin icin daha iyi olur.Zaten normal lf4leri 16 lvl yapman pek bir anlam ifade etmiyor birak oyle kalsin bo2 ve irislerini gelistir,iyi oyunlar.

6. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Normal lf4 e yatırım yapma. 4-5 de uber mordon kes scrap biriktir obsidyen gününde yada kırmızı ganmet gününde kutu aç.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.