Ticaretteki Ciddi Sorun (!)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ηємєѕιѕѕ_[яєѕт] tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ticarette teklifler gözüküyor ve son saniyelere kadar büyük bir çekişme oluyor herkez yaşamıştır şimdiye kadar benim anlamadığım ticarettin bitmesine 10 dk kalıyor herşey bi anda ağırlaşıyor sayfa yenileme hızı düşüyor yenılese bile önbellekte kalıyor resetliyor sayfayı alta indirme şeyleri çıkmıyor masus mu yapıyolar son saniyelerde da demin ben aegis kaçırdım haberiniz varmı hemde 10 bin kredi fazlayla Sebeb; Oyun birşeyi çıkarıyosun tamam da tamamlayıp çıkarın bu aegis için değil herşey için geçerli adam 10 k fazla kopup alıyor adaletli oldu zaten böyle.

2. Merhaba ,

Genelde ticaret'in bitişine yakın özellikle de son 5 dk yada 2-3 dk kala bir yığılma oluyor. Bu nedenle bir yavaşlama oluyor olabilir bilemiyorum pek yaşamadım. Ayrıca 10k fazlası diyorsunuz sadece 1 kredi bile fazla olsa geçer.

İyi forumlar.

3. KARANLIK

KARANLIK User

Saçma olan hiç bir durum yok.hesabında yeterli credi olan bir kişi istediği zaman istediği kadar kredi teklif verebilir.

4. işte bizde buna sinir oluyoruz adamlar son 1-2 dakka kala elimizden alıyorlar buda bizim zorumuza gidiyo

5. Merhaba ,

Açık arttırma süresi son değişikliklerle 1 saat , 24 saat ve 1 haftalık olarak 3 grup halindedir. Hangi grupta ise süresi bitene kadar tekliflere açıktır. Süre bittiğinde en yüksek kim vermişse o kazanır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.