Ticket Talebim Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve destekicin tarafından 1 Eylül 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. destekicin

destekicin User

Burayı bu hususta mesgul etmek istemezdim ama baska yardim yolum yok.

#00021862 ticketime yaklasik 3 ay sonra cevap geldi ve malesef o cevapta ticketimi direkt kapatmaya yönelik oldu. 3 ay boyunca sadece öylesine beklemis oldum. talebim tr3 sunucudaki hesabımı silmekti, bunla ilgili danisirken talebniz kapandı seklinde cevap aldim. malesef buradan destek istemek zorunda kaldım

arkadas tek bir sunucu hesabı kapanabilir mi diger sunucular kalirken?

eger kapanamazsa ban yedirterek o sunucu hesabımi sildirtmek mümkün mu

sağolun

2. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Hesap kapatma işleminde sunucu bazlı olmuyor. Ban yedirmeye çalışmanızı tavsiye etmeyerek o işlem sonucu da aynı şekilde tüm hesaba işlem uygulanıyor sunucu bazlı işlenmiyor.

Yine de kapatmak isterseniz bilet oluşturup ticket numarası atarsanız yardımcı olabilirim.

İyi Forumlar.

3. 00037324
    ayni sahis benim. ticket kontrolü yaparsaniz görebilirsiniz.
    hesabımı siliniz
    teşekkür ederim

4. .Mephistos.

Hesap silme işlemleri forum değil support üzerinden yürümektedir. Lütfen Support ekibimize başvurunuz.

5. iki farkli insan ayni mod hesabını mi kullanıyor

6. smoonrise

smoonrise User

İki mesajda aynı anlamı taşıyor özünde eğer iki farklı ifade var diye düşündüysen diye diyorum , 1 cisinde bilet oluştur demesinden kasıt Supporta yaz ve bilet numarasını bana buradan yaz bende o bilete bakıp ilgileneyim / 2 cisinde ise yine aynı Supporta yazmadan bu işlem olmaz diyor , ilk mesajında insiyatif alıp Supporta yazarsan ve banada bilet numaranı atarsan bakarım diyor forumdan çözeriz yine demiyor zaten ilk adım Supporta yazmak burada bir çelişki görmedim .

.Mephistos. bunu beğendi.
  7. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

admin arkedeş şu etkinlkte tutucu ile hile ile oynayanları bir tarama yapılısın iletinde umursmaz bir tavır var yetkililerde hep ilettik falanla kalıyor 3 5 kişi banlayıp bazıları tekrardan açılıyor hile kullanan puşing bilerek olmadığı sürece mustesna , hile hiledir ban atıldıktan sonra niye açılır anlamış değiliz yok şp silinme yok tp ne yapsın tp şp yi gemi fullemiş hile ile birde tutucu ile savaşıyor lar dün yeni bir hile ile karşılaştım mini haritada kırmızılık yokken salisede kamu açtı bu sinek gemisinin haricinde hiç bir gemide yok biliyorum saygılar

8. .Mephistos.

Konuya 1 den fazla hesap ile bağlanıldığından ve konu içeriği dağıldığından dolayı kilitlenip arşive alınmıştır.

Konuyla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorum merak etmeyin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.