◐•тєямιηαтöя•◑

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ◐•тєямιηαтöя•◑ tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle tüm forum kullanıcılarına ve modlarına merhaba, uzun zamandır buraya konumu açmak istiyordum, kısmet bugüne imiş. İsmim Tarık, ama ''Terminatör'' olarak hitap edilmeyi daha çok severim :) Muğla'da yaşıyorum, bilgisayar hobilerimin başında yer alıyor :)

DarkOrbit'e yaklaşık 5 yıl önce falan başlamıştım, o zamanlar benim 3-4 yaş büyüğüm olan bir abi arkadaşım(garip bir tabir)vardı, o da DarkOrbit oynuyordu. Ona hesabını sorunca 8 Iris full LF-3 Goliath demişti, ona hayran kalmıştım :) Ama o aralar biraz da küçük olduğumdan aslında oyunla pek ilgim alakam yoktu, sadece ilgimi çekmişti ve kısa bir süre oynamıştım.

5 yıllık DarkOrbit serüveni boyunca bir çok kez oyuna başlayıp bıraktım. Ama oyun hakkında biraz bilgim olunca TR6'da bir hesap açtım, açık arttırmadan Goliath aldığım zaman çok sevinmiştim, hatta Facebook'a ''Goliath aldım oleeeeyyyy' diye bol gülücüklü bir mesaj bile atmıştım :D Yine oyunu bıraktım, 2014 Ocak ayında bu sefer kendimi ABD 3 serverinde buldum. Buradaki oynadığım hesap aralarında en iyisiydi :) Yaklaşık 8 aydır ABD'de oynuyorum ve kendime göre iyi bir çarım var diyebilirim.

Forum'a ne zaman başladığımı net olarak bilmiyorum ama yanılmıyorsam bir iki aydır forumdayım, elimden geldiğince başkalarına yardım ediyorum, yardım etmekten hoşlanıyorum :)

Okuduğunuz için teşekkürler, bu konu üzerinden merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Herkese iyi vakit geçirmeleri dileğiyle.

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kişisel konu açarak bize kendinizi tanıttığınız için teşekkürler her ne kadar sorularda denk geliyor olsak ta az çok sizi tanımak güzel umarım bundan sonraki zaman dilimlerinde birbirimizi daha çok tanırız görüşmek üzere kolay gelsin.

3. Teşekkürler modum :), her ne kadar oyunu ve forumu bırakma kararım olsa da forumu bırakamadım, oyunu oynamıyorum şu aralar sadece forumdayım. Bir süre forumda olmaya devam edeceğim, artık sıkılırsam ilerde forumu da bırakırım.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet farkındayım daha önceki yorumunuzu okudum ama burada olduğunuzu ve kişisel konunuzu da açınca bir cevap yazma gereği görmedim şu konuda birlikteyiz bende oyun oynamıyorum ve sürekli nerdeyse forumdayım:)

5. Ancasin

Ancasin User

Ben de diyorum içim niye ısındı meğersem egeli kanı çekmiş. İzmirliyim ben de :) Forumu bırakıyorum konunu da biliyorum ben senin, yapma öyle kötü şeyler :D

6. Merhaba ,

Konu geç kalmış ama olsun. :) Foruma hoşgeldiniz. :) Keyifli zaman geçirmeniz dileklerimle

İyi forumlar

7. İzmir'in kızları nasıl güzel mi :D :D Zaten benim oyunu bırakmamın sebebi her tarayıcıda çok kasıyor bir tek Maxthon'da kasmıyor Maxthon'da da Maxthon Dock denen bir şey geldi başlangıçta açılıyordu sürekli msconfig'ten kapatmam gerekiyordu + her gün silip tekrar yüklemem gerekiyordu çünkü açılmıyordu DarkOrbit ama şimdi biraz düzeldi Maxthon oyuna geri döndüm :D Artık oynamaya devam :D
    Teşekkürler modum :)

8. Valla önceleri kötü derdim ben İzmirli olmama rağmen ama sonraları fikrim değişti ... :D

Ama genelde hep ergenuslar var saçmasapan giyinen onları sevmem.

9. *Anlamadım

10. Sen hani ''Konu ismi değişmiş'' diyordun ya, biraz daha dikkatli incele bence. Ben baktım hiç bir sorun yok.

11. *zaten şuan bir sorun yok daha önceden ismi değiştirilmiş