toplam damega

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -emir_turker1201- tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar benim gemi elit bi gemi 8 iris 33 lf3 2 lf4 her neyse ben şimdi ince sıyorum tasarımlı gemi ile 5k felan girior ben şimdi lazeri kalın sıktırsam bide 8 iriside 16 lwl yapsam x1 le kaç girer

modum cevappp

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Mart 2014
  2. takemyhard

takemyhard User

kalın sıkmak npclerde sana avantaj sağlamaz...ama diğer gemilerle savaşırken çok işine yarar...normal 5000 vuruyorsan 5600'e çıkar....x4+ sepron+destek düşünürsen 4000 gibi bir vuruş artışı çıkar buda sana büyük avantaj sağlar...bence geliştirmelere başlamadan önce argeni enaz 24'e çıkar...kelleavcısını fullersen hem kalın sıkarsın hemde savaşırken daha avantajlı olursun...

3. Merhaba ,

Daha önceden de yazmıştım sanırım çok ince hesaba giremicem yoğunluktan dolayı fakat ortalama olarak seprom besleme ile 8k civarı vuruşunuz olacaktır diye tahmin ediyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.