toplam kapı sayısı ve hercules

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Avalanche.V tarafından 20 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. selam şuana kadar hangi kapıyı kaç defa yaptığımı görebiliceğim bir yer varsa tarif edermisiniz.
    birde hercules için %30 indirim ile 1.5 m uri yeterli olurmu 2 tane var bende şuan kalanını önümüzdeki hafta 1 günde tamamlamayı düşünüyorum yakın zamanlarda tamamlayan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.

Galaksi kapı sıralamasından hangi kapıyı kaç tane yaptığınızı görebilirsiniz. Yalnız bunun için sıralamadan kendi nickinizi bulmanız lazım.

Hercules için 1.5m Uridium yeterli diye düşünüyorum yalnız kapılardan parça çıkması sizin şansınıza bağlı değişir.Buradan diğer oyuncuların görüşlerini alabilirsiniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ ve .Paradoks. bunu beğendi.
  3. uzayl80

uzayl80 User

kappa kapısı zetaya göre zor acılıyor sana tavsiyem ponexle 100 erli açmanı tavsiye ederim ortalama kappa 2200 falan enerji yiyo bilgin olsun