Geri bildirim Toplama Zamanı Etkinliği ve Yeni Gemiler Geri bildirim.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 23 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. neden saçma peki? 1 haftagemiyi kapat sonra devam et. bu şekilde ne caydırıcılığı var. oynamayan oynamasın. yıllarca ne çektik bu sıralama oyuncularından. her türlü hile hurda var ama ban yok. canları isterse oynamasınlar. söylediğiniz kelimeler bugtan yararlananları desteler nitelikte. ne demek para yatırmazlarsa oyun batar.hileciler sayesinde mi bu oyunu oynayabiliyoruz. 3-5 sıralama oyuncusu ban yedi diye felaket senaryosu çizmeye gerek yok. bigpoint adaletli olduğu sürece oyun kalitesi şimdikinden daha artacak. o zaman sadece sıralama oyuncusu değil herkes para yatırır.
   
 2. floppy43

  floppy43 User

  Lütfen oyuna RESET atılsın oyun çok aşırı kasıyor
   
 3. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Sürekli iddia edilenin aksine ne rütbe ne para yatırılması ne de bazı oyuncuların deyimi ile Adminlerin koruması altında olmak olayının bu anlamda etkili olmadığını,bug kullanımının artık müsade edilmeyecek kesin şekilde cezalandırılacağını öğrenmiş olmalıyız.

  Şikayetlerinizi iletelim.

  İyi forumlar.
   
 4. Hiç sanmıyorum kutuya bırakanların yada low bugu yada seprom bugu yada hızlı satım droid bugu yapanların banlanacağını. öyle bir şey olmayacak. Test le sabit beyler arkadaş iki çar actı 1 ine bir aylık katlayıcı cektı bot a attı 3m uri var carda diğeri ne cekmedi ve şuan çar banlı :D anlata bilmişimdir umarım
   
 5. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Sisteme yakalanmıştır yada şikayet olmuştur bilemiyorum.Son olayda hiç bir müsamma edilmediğini görüyoruz.

  Bundan sonrasına bakalım ona göre hareket etmemizde fayda var.

  İyi forumlar.
   
 6. Şikayetmi ? :D güldürmeyin 100 lerce kanıtla video ile şikayet ettim :D iş katlayıcıya indirime bakıyor :D benım sıze bır sey dedığım yok düzen böyle bizde bu düzene uyacağız. ama gerek yok yanı legal yapılmasına illagel olsun herkes bilsin :) bunu iletin yukarıya
   
 7. floppy43

  floppy43 User

  Gerçekten çok iyi olur şuandada oyun acayip kasıyor RESET atılırsa gerçekten çok makbule geçer çünkü oyun şuanda berbat durumda ve acayip kasıyor lütfen tekrardan RESET atmaları için bir hatırlatmada bulunun
   
 8. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Kriterleri bilemiyorum ancak gerçekten hiç bir görevli kendi fikri ile banlama yapamaz.Resmi haktır ve kanıt gereklidir.

  Biz sadece gördüklerimizi sizlere iletiyoruz.

  Tamam iletelim teşekkür ederiz.Sizde tarayıcı temizliği v.b işlemleri yaparak yeniden giriş denemesi yapabilirsiniz.

  Genel bir şikayet almadık.Siz sadece bildirim yaptınız o sebeple sizin internetinizde de problem olabilir.AKK düşüşü yaşıyorda olabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 9. Bildiğiniz üzere dün gemılerımız banlandı.Peki neden banlandı ?
  *3-4 saat hıtac ve yumurta kesip durmadan elımıze gecen 3-4 tane oıldi.
  *Küçük bir hesaplamayla 24 saat oynasak bile yumurta ve hıtac keserek 14 günün sonunda bu gemılerden 1 tanesıne bile sahip olamayacaktık.
  *Sonrasında hatırladık görevler var yaptık 1. görev 2-6-2-7-2-5 harıtalarında 100-50 kordınatlara git.Yaptık
  *2. Görev pvp haritalarında 20 tane yumurta kes.Yaptık
  *3.Göerve geldık R-zone de 148-48/78-78 kordınatlarını ziyaret et dedi ve ettık.Ödüllerimizi aldık veyenı görevler için kuleye gittik baktık ve görevi aldık baktık aynı kordınatlar yaptık ta yaptık.
  Dedimki kendı kendıme ya biz forumdan okadar modlara yüklendik meğersem görevleri farketmemişiz.Sonra foruma yazanlar oldu bende dedimki bir postta görevleri yap 3. den sonra kolay.Bug oldugunun farkında bile değiliz.Gel gelelim ani bir resetle gemılerımıze 1 haftalıgına veda etmiş olduk Albay gemım 2.5 m rütbe kaybedecek./(gemiyi almadım).Tümgeneral hesabımıza girmiştik 1. yi yaptık 2. de şansa düşmanlar çaprazda kestiler ve reset geldi.
  Tek şanslı oldugumuz konu bu.
  *Öyle ki banlardan sonrada açık hala devam ediyordu
  Ama size soruyorum ey darkorbit kendi yaptıgınız ve 2. bir programla yapılmayan kendi hatanızın cezasını neden bize kesiyorsunuz?Binlerce oyuncu madur ve oyunu bırakacak.Büyük oyuncularda hukuk yoluyla hakkını arayacak buna emın olabilirsiniz.Ama asıl zarara sizler uğrayacaksınız.
  Bu yaptığınız oyuna bir darbedir.Ve oyunun sonu şimdi yazılıyor.

  ****Gelelim bencilce rütbeleri artacak diye düşünen,kin beslemiş oyunculara sizler bu oyunda hiçbir yere gelemeyeceksiniz.Bilgisayardaki geçmişe bakılsa sitelerden bug aradıgınız ortaya çıkar buda sizin iki yüzlülüğünüzü açıklar zaten.Görevlerden haberınız olsaydı emin olun sizlerde yapardınız ama hitaç kovalamakla meşgul sineğin yağını hesaplıyordunuz.Şimdi biz bilmeden bug yaptık ve ban aldık 1 haftaya geri gelicez biraz mola veriyoruz.

  Saygılar​
   
 10. Biraz önce rasgele supporta mesaj attım hesabı bugun açtım
  Merhaba,

  GİŞ Kuralları gereği BUG ( AÇIK ) Kullanmak yasaktır. ''

  Detaylı bilgiyi Forum'dan alabilirsiniz. ''

  Bigpoint Müşteri Hizmetleri Ekibi
  bunu yolladılar benim sorumun karsılıgıyla uzaktan yakından alakası yokki :D nese buda buga girdi heralde
   
 11. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Lütfen sürekli aynı mesajı konulara yazmayınız.Support ile yazışmalarınız özeldir.

  Bu konuda şikayetlerinizi supporta yazınız.Forum üzerinden bu ceza ile ilgili bir şey yapamayız.

  İyi forumlar.
   
 12. floppy43

  floppy43 User

  Bu 3. keredir yazıyorum lütfen şu oyuna bir RESET atın, atında oyun rahatlasın
   
 13. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Ama siz benim yazdıklarımı okumuyorsunuz.Sizden başka şikayet eden yok,genel bir sorun iletilirse reset olabilir.

  Reseti biz sağlamıyoruz.İletimi yaparız.Kendiniz önce önerdiğim çözümleri deneyip yeniden giriş denemesi yapar mısınız.

  İyi forumlar.
   
 14. Arkadaşlar soruyorum Sizlere görev yaptıkca geliyorsa bu oyuncununmu sucu bunu yazan tasarlayan yönetimin mi ?

  evet bende ban yedim görevv yaptım diye fakat benim 400 uriye 5 oil ihtiyacım yook gemimdeki uri 1.800.000 m di kapandıgında (Gecmiş Zaman ) diye bir görevi koymuşlar 2 kerede yapan 50 kerede yapan ceza alıyor bunun bug oldugunu bana acıkla lütfen 3 şahız illegal profram kullanılmıyor burda ne bilem yada oyunda kasmaya sebep ve laga sebepten de oluşmuyor bu sözde buug dedikleri.

  Ben Low bugunu yapmadım Bonusmapta milyon milyon beyaz toplamadım milyon milyon rsbmde yok yapmadım yada kutuda hem gemi gem petim uri toplamadı bunları yapanlarıda hep şikayet ettim


  Haksız ban alıyoruz ve TR yöneticilerin tepkileri cook enterasan yaw biz oyuncuyuz arkadaş sizlerin yönetimi altındaki oyuncular bu gün bizlerin emekleri siliniyor 7 gün ban +%25 şp tp silmek nedir oyuna etkinlik getirmişsin 5 binden fazla gemiyi kapatmak içinmi ve bu görevi yapanların büyük cogunlugu bugg oldugunu bilmiyordur.

  Siz bari bir tepki gösterinde Şu forumdaki konularımızı silmeyiniz bari Söleyinizki ALMANYA yönetimine bu ceza adil deil cünki kimsenin bilgisi yoktu ve ısrarla söylüyorumki hiçbir chat admin cm uyarmadı ve hiçbir forum görevliside uyarmadı bizleri oluşa bilecek etkinlikteki sorun için


  hadi benim gemimde 250m şp var bunu sil umrumda deil sen 3 milyar şerefi olan adamdan bunu silince ne tepki göstermesini bekliyosun zaten haritada zar zor savaşacak adam buluyoruz olanıda kaybettiriyosunuz
   
 15. darkorbit haksızlık yapıyorsun oyunculara Haksız ban alıyoruz ve TR yöneticilerin tepkileri cook enterasan yaw biz oyuncuyuz arkadaş sizlerin yönetimi altındaki oyuncular bu gün bizlerin emekleri siliniyor 7 gün ban +%25 şp tp silmek nedir oyuna etkinlik getirmişsin 5 binden fazla gemiyi kapatmak içinmi ve bu görevi yapanların büyük cogunlugu bugg oldugunu bilmiyordur.

  Siz bari bir tepki gösterinde Şu forumdaki konularımızı silmeyiniz bari Söleyinizki ALMANYA yönetimine bu ceza adil deil cünki kimsenin bilgisi yoktu ve ısrarla söylüyorumki hiçbir chat admin cm uyarmadı ve hiçbir forum görevliside uyarmadı bizleri oluşa bilecek etkinlikteki sorun için simdi bizmi sucluyuz hey darkorbit
   
 16. floppy43

  floppy43 User

  Yeniden giriş yaptım ama sonuç yine aynı ayrıca sizin yazdıklarınızıda okuyorum :D merak etmeyin benim oynadığım Server Global Amerika 2 Serveri burada ADMİN olmadığı için mecburen buradan size yazıyorum ve oyunun geneline RESET gelirse sevinirim.
   
 17. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Forumdaki konuları kapatıp buradaki konuya yönlendiriyoruz.Hepsinin takibi ve cevap vermesi sağlıksız oluyor.

  Uyarma dediğimiz bizde sizlerle bir bugun farkına vardık.Daha sonra discourdda Adminler duyuru yaptılar ve sonra da R-zone kapandı.

  Şikayetlerinizi her zaman olduğu gibi ileteceğiz.Ancak genel bir ceza ve Merkez kararıdır.Bizimde yapabileceğimiz bir şey yoktur.

  İyi forumlar

  Merhaba,

  Ben size dünde izah etmiştim Amerika sunucusuna maalesef biz müdahele ya da bildirim yapamıyoruz.Oradaki foruma girerek şikayetlerinizi iletebilirsiniz.TR sunucularında sorun şu anda yaşanmıyor.Rica edelim.

  İyi forumlar.
   
 18. yumurtalardan çıkan böceklerin oranı %50 yazıyor ama kesinlikle değil 150 yumurta kestim ve yalnızca 1 böcek çıktı.
   
 19. Baştan beri sorunlu bir etkinlikti, gygerthall kesecekseniz Hitacı takip edin
   
 20. admın biratne gorev var alamıyom 100 uri oldu ısmı aklımda degıl bi elatarmsın gunluklere 2taensını yaptım gunluktekı acılmadı oz cıncır nasıl acılak bi el atarmsınız
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş