Geri bildirim Toplama Zamanı Etkinliği ve Yeni Gemiler Geri bildirim.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 23 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. BORG_UNION

  BORG_UNION User

  Yeni gemiler Kaldırıldı mı?
   
 2. floppy43

  floppy43 User

  şu I.OİL ler neden bu kadar az çıkıyor yaa şunların sayılarını 4 yada 5 yapın çok az aşırı derecede az veriyor yaa
   
 3. adminlerim lütfen artık bi bilgi verin bu oyun ne zaman düzelecek madem bu kadar sorun yaşayacaktık neden etkinlik başlatılıyor anlamadım 5 günlük şeref cektim piyasada yok oyun da petler hurdaları toplamıyor düşman bulucu işe yaramıyor birinizde cıkın acıklama yapın inanın sıkıldık artık her etkinlikte ayrı bisorun yenilik yapalım diyorlar onuda ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar bizler yenilikte istemiyoruz yeterki şu oyun düzelsin artık 6 senedir hep aynı sorunlar artemis neden bi acıklama yapmıyor bizim yetkili adminimiz o deyilmi
   
 4. tgs781

  tgs781 User

  sayın adminim bu yeni gemileri nerede bulacağız montaj bölümünde yok.
   
 5. floppy43

  floppy43 User

  yaa kardeş şu I.OİL çıkma olasılığını arttırsanıza yaa yaza bıktık artık yaa yapacağınız işte doğru düzgün bi iş olsa bari şu I.OİL in çıkma olasılğını bi ARTTIRIN ya ne o sadaka verir gibi tek tek veriyor şu hitaca en çok sıkanlara En Az 50 Tane I.OİL versin şu Hitacın kendisi ne o öyle tek tek veriyor bu böyle giderse bu 3 haftaya bitmez yeminle herşeyim tam benim bi I.OİL im eksik sadece işe bak yaa desen sadaka topluyoruz sanki ? Bi şunun Çıkma olasğılığını arttırın ve I.OİL verme Sayısını ARTTIRIN şu hitactan en az 50 TANE I.OİL çıksın bıktım yaa yazmaktan illaki birşeylerin düzelmesi için ağzımızımı bozalım ?
   
 6. adminler petler hala scarp gibi madenleri toplamıyor etkinlikten önce topluyordu
   
 7. Merhaba ,

  Bu durumu ilettik fakat hatanın kaynağı ve çözümü ne gibi işlemler ne kadar sürer kesin olarak ne zaman çözülür bilemiyoruz.

  İyi forumlar.
   
 8. oyunda hep hata var incelenmeden mi güncelleniyor bu yazılımlar
   
 9. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Herkesin oili eksik ,zaten yaklaşık 1 haftası bug ve sorunları gidermekle gitti.

  Çıkma olasılıklarının azaltıldığı şikayetlerini aldık ve iletiyoruz.

  Geri düzenleme yapılır mı bilemiyorum.

  İyi forumlar.
   
 10. -romentus-

  -romentus- User

  Bu gidişle etkinlik en az 1-2 hafta uzatılacak gibi görünüyor:rolleyes:
   
  JUPlTER bunu beğendi.
 11. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Ardına yakın sürede başka bir etkinlik yoksa olabilir,bana da öyle geliyor:)

  İyi forumlar.
   
 12. -romentus-

  -romentus- User

  Olsa duyardık gibi geliyor:)
   
  JUPlTER bunu beğendi.
 13. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Bazen biz duymadanda gelebilir gibime geliyor :)

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Mart 2017
 14. ABREK

  ABREK User

  Ne konuşsak boş.

  Bu kadar bütçe düşmanı etkinlikler yapmasınlar suyu çıktı. Hadi dayanamadılar yine yaptılar diyelim, etkinlik boyunca çırpınsak, her gün paraya kıyıp destek alsak, destek yetmez her gün en az desteklerin süresi kadar hitacla yumurta kovalasak ancak bir yeni gemi alınır diye tahmin ediyorum. Aga bu nedir Allah aşkına, çilemi oyun mu belli değil. Şu yeni lf4 taşlarıyla ilgili ilerleme tablosu daha rezil, bunu tasarlayan deha buyursun biraz viral hedesi kassında baksın tadına. Ha bir de 20k viral hedesi kasarsak uri verip tabloyu sıfırlayacakmışız.

  Etkinlik kabak tadı verdi, bir yeni gemiye heveslendik öyle bir ayarlamışlarki i-oil arada bir damlıyor, tek damla. I-oil dükkana mı gelir, birleştirmeye mi gelir, yoksa gemilerin direk dükkana gelmesini mi bekleriz, bunların hepsine varım ama hem para döküp hem de saatlerimi/günlerimi bu cömertlikteki bir etkinliğe daha fazla harcamayacağım.

  Ve elbette, ne konuşsak boş.
   
 15. yeni gelecek gemileri almamız oil toplamaya kaldıysa hapı yutttuk sadece haksız oil toplayanlar alacak gemileri bizim gibilerin oilleri sadece kutu ve hitaç tan toplama şansımız malesef yoktur buna çözüm bulunmalı mesela oil için görev olmalı yada başka birsey eger kutuyla toplanacaksa yandık demektir bence acilen bunun rapor edilip her kesin rahatça alması sağlanmalı yeni gemileri
   
 16. Bug yapanların ban yemesi haklı. Dediğine de hak verıyorum trajıkomık ama sistemlerı o kadar berbatkı botları yakalayamıyorlar çunku bot programları bu oyundan daha zeki defalarca sıkayet etmeme ragmen sabır sabır sabır dedıler acınacak durumda oyun.
   
 17. oyunculardan haksız kazanç ile elde ettikleri oil alınsa neyse gemiyi birleştirenlerden de gemileri alınsın, haklısınız derim. öncesinde herhangi bir uyarı yapılmadan chatte dahi adminlere bu konu hakkında onlarca soru yöneltilmesine ve bu açık ile ilgili açıklama yapılmamasına rağmen ban + tp şp silinecek. böylesine haksız bir cezayı darkobit nasıl veriyor anlamıyorum. yüzlerce emek boşa gidecek. bazı arkadaşlar emek hırsızlığından bahsediyor. arkadaşım , bu açıktan yararlananlar oyunu herhangi bir buga sokup açık yaptılar mı yoksa oyunun kendinden kaynalanan bir şey mi. oyuncu bunun darkorbit tarafından oil ı kolay kasmak amacıyla verilmiş olduğunu düşünemez mi. darkorbitten buglara karşı çok kez önlem almalarını istedik patlaya patlaya kendi hatalarına patladılar. helal olsun valla ne diyim
   
 18. floppy43

  floppy43 User

  BO3 Kalkan Türü çıkıcak mı böyle bir söylenti var acaba ne kadar doğru beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim gerçekten çıkacak mı BO3 Kalkan türü ??
   
 19. Gereksiz bir etkinlik daha Almanyanın suçunu millet çekiyor...

  Bugları kapatsaydanız test etseydiniz oyuna eklemeden önce bunların hiç biri olmayacaktı.
   
 20. OĞUZKHAN

  OĞUZKHAN Guest

  Merhaba,

  Resmi olmayan kaynakların açıklamasında şu şekilde bir ifade vardı. 'YENİ KALKAN' ve bu yıl içerisinde düşündükleri bir şey ama tabi bunu direkt çıkıcak denilmiyor ve diyen kişi yetkili sıfatı ile söylemiyor. Ama sağlam kaynaklar.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.