Öneri Tortu Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Flawless(*) tarafından 15 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemi Özellikleri
    Diroit: 8 Iris 7 Havoc (Elmas, Güve ve Burgu Uçuş Düzenleri Mevcut) APIS: 24 Parça ZEUS:12 Parça
    Gemiler: Venom,Diminisher,Sentinel,Aegis,Citadel,Solace,Spectrum,V-Lightning
    LF-4: 17 Adet geri kalanı LF3
    Kalkanlar: Full Bo2
    ARGE:24
    PET: Hammadde toplama 3 // 2 Radar protokolü mevcut

Son 3 havoc için zetaya devam etmeye gayret gösteriyorum tortu almayı düşünüm fakat değer mi karar veremedim. Sizce işe yarar bir gemi mi? Başka gelişim önerilerinize açığım, şimdiden teşekkürler.

*-_GESTAPO_-* bunu beğendi.
  2. Tortuyu kesinlikle öneririm, hele ki gelişmekte olan bir arkadaş olduğun için bence vakit kaybetmeden almalısın. Hızlı gemi olduğu için kolay kolay kesemezler seni kaçarsın, ayrıca düşman kesmeye kalktığında da senden kaçmalarını zorlaştırır. Kutu toplarken faydasını saymıyorum bile :)

3. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

fena değil

4. Genelde palladium falan topluyorum o yüzden bana mantıklı gelmişti zaten ama danışmak istedim şu an zaten 88 k falan uridiumum var biriktirebilirsem almayı düşünüyorum. Yeterli uridiumu biriktirebilmem için başka önerin var mı? :D

5. kardeş kasılırken goliath kadar güçlü kaçarken en hızlı gemi kovalarken kimse senden kaçamaz ambarıda güzel bence almanı tavsiye ederim ben tortu aldım alalı başka gemiyi takamıyorum diğerleri çok yavaş geliyor istediğim yere çok kısa bir sürede varıyorum diğerleriyle tıklatıyorsunda bekliyorsunda :D pallayıda çok hızlı toplarsın kutuyuda çok hızlı toplarsın bide burgu aldınmı bu gemiye tam kasılmalık gemi oldu çok rahat gelişirsin tavsiye ederim :D :D :D

6. şu pusata dp dengesi gelse bak ozaman nası zorlancak torunuz.sıkıyosa kaçsın
    :D

7. Seri kristallon kesebileceğim konfi önerisi olan var mı gemi çeşitliliği açısından sorunum yok

8. Gemiye 5 hız- 10 Bo2 at, diroitleri de lazerle donat çık gitsin :D

9. Teşekkür ederim :) Başka yorum yapan olmayacak sanırım kilitlenebilir.

10. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Konunuz isteğiniz doğrultusun da kilitlenmiştir.

iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.