TP Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve hkmdr tarafından 25 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hkmdr

hkmdr User

selamlar bir serverde oynayan oyuncunun general rütbesinde 1 günde 13 milyar tp kasması normal mi 630 milyar civarı bir tp si var bu tp yi 100 lük görevleri yapmadan kasmış olması bana pek inandırıcı gelmiyor bu işte bir gariplik var mı merak ettim bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba geçenlerde başka bir svde 1 günde 35 milyar tp kasan birine de şahit oldum bu rakamlar çok uçuk rakamlar merakımdan soruyorum böyle birşey mümkünmü

2. Şu oyunda her şey mümkün gibi görüküyor.Parayı ver sana istediğin kadar tp şp dp hp wsp wsp ne istersen yani.Hizmette sınır da yok artık.Her şey ticari.Tükkanın önünü kapatma yeter.Bak hiç hesaba girmiyorum bile.Kardeş üri yi çektik oyuna giremiyorum daha da mı saydırmayalım..

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Mümkün, birden fazla görev vermiş olabilir, bu görevleri Full + Full destekler ile bitirmişte olabilir.

İyi forumlar.

4. DarkNightt

DarkNightt User

mümkün dostum adam general bütün destekleri almıştır o şekilde 2-3 görev verip yapabilir ayrıca aynı gün de mind dönse olabilir de adamın tp sini nerden biliyon ki

Son düzenlenen: 26 Eylül 2020
  5. bir gün değil 5 dakika da 5,6 milyon rütbe kasan bir adam var youtube da nasıl olduğu pek de zor değil gün içerisinde 150,200 kere hades dönebilen adamlar var generallerden albaylardan