TR 1-5 Bağlantı Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve AAwW tarafından 30 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar Sorun raporlanmıştır, ilgili sorun en kısa sürede çözülecektir.

Başlığınızı düzenledim.

Beklenmedik bir durum olduğu için kusura bakmayın, en kısa sürede düzelecektir.
    Genel Mesajdır: Lütfen kelimelerinize dikkat ediniz, gecen hafta pazar günü herhangi bir sorun olmadı hatırladığım kadarıyla. Bu sebepten dolayı 1 yanlışta tüm doğruları götürmeyiniz lütfen. Sorun merkez ekibe bildirilmiştir En kısa sürede sorun giderilecektir.

Hakkınızı aramak en doğal hakkınızdır. Lütfen kelimelerinize dikkat ediniz devamı halinde ceza alabilirsiniz.
    Lütfen kelimelerinize dikkat ediniz devamı halinde caza alabilirsiniz. Bu seferlik sizi uyarıyorum. Özgür ifadenizi kimse kısıtlayamaz belirli konuşma ve uslubunuza dikkat ederseniz kimse ban atmaz sizlere.
    Lütfen konuşmalarınıza dikkat ediniz sorunu Türkiye takımı yapmış gibi Oyuncularımızı yanlış yönlendirip galyana getirecek cümlelerden kaçınınız biz düzeni sağlamak ile yükümlüyüz. Sunucular üzerinde bir etkimiz yoktur.
    Mesajınızı sansürlemiş bulunmaktayım. Kelimelerinize dikkat ediniz devamı halinde ceza alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Merhabalar,

Öncelikle daha önce böyle bir konu olduğu için konularınızı birleştirdim.
    Oyunda bir sorun oluşmuştur gerekli işlem merkez ekibe iletilmiştir. Sorun en kısa sürede çözülecektir.
    Bu son uyarımdır lütfen milleti galyana getirecek mesajlar yazmayınız devamı halinde ceza alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2020