TR-1 ÂĐŁŤ Klanı alımı hk.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve мιяαѕ•∂єıℓ•αℓηтєяı21 tarafından 10 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar ;

Klan Serveri :Tr1
    Klanın Şirket Kısaltması :VRU
    Klanın TAGI : ÂĐŁŤ
    Klanın Adı : ADALET
    Üye sayısı: 7
    Klan Rütbesi : 200
    Vergi oranı : %1
    Üyelerde Aranan Şartlar : 18 Yaş üstü oyunun yazılı ve yazılı olmayan (etiklik) kurallarına uyan kişiler
    Klan Tanıtım Yazınız : Kısaca bahsetmek gerekirse bizimle birlikte aynı misyonu (Oyunun yazılı ve yazısız kurallarına uymayan arkadaşları) benimseyecek AVCI RUHLU PİLOTLARA ihtiyacımız vardır. :)

Sevgilerimle :)

ÂĐŁŤ Klanı Başkanı

Ufak bir mülaakat aşamasından sonra alım işlemi gerçekleşecektir. Yeni arkadaşlarımıza kapımız arsına kadar acik olup her turlu yardimda bulunacagimizdan kesinlikle supheniz olmasin :)( Bu arada durduk yere kimseye savas acmayacagiz iciniz rahat olsun :) )

Minerva bunu beğendi.
  2. mustyyy7

mustyyy7 User

merhaba ben klana katılmak istiyorum şu an 3 günde 8 lvl oldum 1m tp 9k şp oyunu ilk çıktığında oynuyordum fakat çok şey değişmiş alt yapım var parada basıyorum sizden ricam bana yardım ederseniz ben baya bi gelişmek istiyorum