Duyuru TR 2 de low kapısı için takım yapacak 2 eages arıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve skayra1 tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. skayra1

skayra1 User

selam
    TR2 de X1 ile en az 7-8 bin vurus yapabilen , LOW kapısını oynamayı bilen , oyuna basladıktan sonra Takımda etkin görev alip üzerine düşen gorevi yapabilecek pozisyonda çalışan ve Takım oyunu oynayabilen eages tarzı elit gemilerle oynayan 2 kisiye ihtiyac vardır. egerki hazırda oynayan 2 kişi varsa o kisilere katilabilirim. TR2 acıldıgından beri VRU olarak oynuyorum oyunu. egerki profesyonel olarak oyun online oyun oynamayı bilen ve seven baska bir şirket elemanlar grubu varsa onlara dahil olmak icin şirket değişimi yaparım...

2. bu konu buraya acılmaz kardesim

3. hello1834

hello1834 User

durdukyere süresizban yedimnasıl açabilirim

4. support yaz

5. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.Bir dahakine dikkatli olalım.

Lütfen böyle şeyleri başkalarının konuları üzerinden sormayınız.Buradan hesabınıza hiçbirşey yapamayız lütfen supporta başvurunuz .

İyi forumlar.

6. skayra1

skayra1 User

arkadas arama bölümüne tasıdıgınız icin tesekkurler modum. o bölüme konu acılması icin once bir yere yazmak gerekiyor diye biliyorum. o bölüme direkt yazı yazamıyoruz :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.