Geri bildirim tr 2 oyuna girilmiyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TR_ELAZIĞLI tarafından 25 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bütn tr serverlında oyuna giremiyom bi sıkıntı mı var

2. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Evet teknik bir arıza söz konusu biz gerekli yerlere ilettik çözülmesini bekliyoruz

İyi Forumlar.

3. miraharun

miraharun User

admin kardeş bakın bilgisayar geçmişini temizledim, interneti kapatıp açtım, (internet hızım 64Mbps Download - 5Mbps Upload) browseri yeniden yükledim flashı güncelledim oyuna 5 dakika oyuna girmedim az öncede yeni format atılmış pcden denedim belki değişik pcden olur diye ama nafile herşeyi denedim hala düzelmedi. görev kulesi açılmıyor, pet açılmıyor, devamlı bağlantı koptu diyor. dün akşama kadar tr3de hiçbir sorun yoktu dün akşamdan buyana oyunda ne gibi bir değişiklik olduki bu hale geldi yani bunu araştırın belki diğer serverlerdeki sorunuda çözersiniz

4. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Bunları yapmadan önce keşke forumdakı konulara bi göz atsaydınız oyunda teknik bir arıza var sorun sizin bilgisayırınızda veya internetinizede değil telaşlanmanıza gerek yok en kısa sürede çözülmesi için gerekli birimlere ilettik.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.