TR 4-6 Görev klavı tanıtımı

Konusu 'Klanlar' forumundadır ve joetly tarafından 15 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. joetly

joetly User

Klan Serveri : Tüm şirketler olabilir
    Klanın Şirket Kısaltması : VRU
    Klanın TAGI : Gᖇᐯ
    Klanın Adı : GorevYap
    Üye sayısı: şau an 1 :)
    Klan Rütbesi :
    Vergi oranı : 0
    Üyelerde Aranan Şartlar :
    18 level üzeri olursa iyi olur.

Klan Tanıtım Yazınız :
    Genellikle görev yapma üzerine kurulu. Haftasonları Hades, LOW, Karantina vs yapılabilir. Yeni 100'lük görevler, BL görevleri

Ben çok aktif olamıyorum. Akşamları 1 saat civarı online'ım Klan liderliğini de devretmek istiyorum. aslında başkası kursaydı daha bile güzel olurdu çünkü çok ilgilenemiyorum.

Neyse yüksek levelde görev yapmak isteyenleri beklerim.

İyi oyunlar.

Son düzenlenen: 18 Aralık 2021
  2. Merhaba,

Klanın Şirket Kısaltması : MMO, EİC, VRU veya Hepsi seçeneklerinden birini yazmalısınız.
    Klanın TAGI :G®V olmalıdır.

Bunlara göre mesajınızı 24 saat içerisinde düzenlemez iseniz konu kilitlenip arşivlenecektir.

İyi Forumlar.

joetly bunu beğendi.
  3. exxe klanı var yeni başlayanlar var onlarla iletişime geçebilirsin ama bl haritasında kasılacaksan klansız olman daha çok işine yarar .

joetly bunu beğendi.
  4. joetly

joetly User

Merhaba

Ya aslında ben çok yeni değilim. şuan 22 lvl oldum yapacağım görevler (geneli) grup yapılması daha uygun olan görevler. misal LOW haritasına girmem lazım ama çok aktif olamadığımdan grup kuramıyorum. BL görevlerde 2 dakika içerisinde 20 impulse gibi (aslında tek başıma 17'e çıkıyorum genelde ama kalıyor maalesef pet geliştirmediğim için) yani yardım almak değil de aslında yardım etme de amaçlı olabilir. çok aktif olmadığım için klanıda devredip klandaki kişilere benimde yardımım olsun istiyorum. credi ihtiyacı olacağını düşünmesemde gerekirse credi yardımında bulunayım klandaki arkadaşlara. klanda biri derse ki 200 uber devo görevim var yardım edermisiniz onada yardıma gideyim. yaptım o tarz görevleri genelde tek başıma ama yinede yardım etmek isterim. şu zamana kadar zevkine tek başıma yaptım. ama şimdi en azından bir süre belirli görevleri yapıp tabii bu arada diğer arkadaşlara da yardım edip sadece item için kasıp artık yavaştan PVP için geliştirmek istiyorum gemimi. kötü değil ama modüllere çok önem vermedim.

EXXE klanına da bir danışayım ben onların görev yaptığını bilmiyordum. gerçi nick değiştireyim öyle danışayım :) bende biraz inat var etkinliklrde (özellikle klanlar) hep birlikte tek takılan arkadaşlara çok saldırıyorlar ya bendeki inat bana yaptırmıyorsanız bende size yaptırmam deyip hangi klan, kaç kişi olursa olsun etkinliğe devam etmeyip işlerini bozuyorum. oradan çok sevenim yok diye tahmin ediyorum :) aslında kimseye bulaşmam (sallıyorum boss curcubitor) saldırıyorum bana bulaşırlarsa bırakırım bossları sırf o klana saldırırım öyle bir yapı :p

çok çok teşekkürler cevaplarınız için.

Son düzenlenen: 18 Aralık 2021
    yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. Merhaba,

Uygun olarak düzenlediğiniz için teşekkür ederim. Umarım bulabilirsin kendine takım arkadaşları

İyi Forumlar

joetly bunu beğendi.
  6. tahir_47

tahir_47 User

loow ve karantinaya gelirim :) konuyu favori listesine ekleyip takibe alayım... çıkarsa grup buradan yada dc den yazılırsa anında damlarım tabi daha önemli bir durumum yoksa :)

joetly bunu beğendi.
  7. joetly

joetly User

merhaba

ben çok aktif olamıyorum (akşamları gelebiliyorum oyuna 2-3 saat civarı) eğer ilgilenirim dersen klanı sana devredeyim beni üye yap :)

bu arada yılmazcan'ın önerdiği EXXE klanıyla iletişime geçemedim henüz. eğer oradan olumlu bir yanıt olursada mutlaka sanada haber veririm

8. Nickim MAZLUMツ ekle beni. TR4-6 babalarından ve efsanelerindenim. Bende 22 levelim 5-2 görevlerini yapmam lazım.

joetly bunu beğendi.
  9. joetly

joetly User

davet nasıl göndericem inan bilmiyorum :) istersen klanı sana devredeyim daha iyi olacak. çünkü şu zamana kadar hep tek takıldım hiç klana girmedim yönetimini dahi beceremeyebilirim, ben geleyim klana benim de 5-2 görevler mevcut bu arada :)

10. UCB klan adımız gel kanka