TR 4-6 Klan

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmazbey47 tarafından 6 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba
    Klan Serveri : TR4-6
    Klanın Şirket Kısaltması : Hepsi
    Klanın TAGI : #İNT
    Klanın Adı : Interstellar
    Üye sayısı: 12 üye
    Klan Rütbesi : 50
    Vergi oranı : degişken
    Üyelerde Aranan Şartlar : yeni başlayanlarda en az 8lvl pet ( yardımcı olunur ) yardım sever yeni oyuncuları destekliycek üyeler .

Klan Tanıtım Yazınız : klan 1 lider 2 yardımcı tarafından yonetilmekte yeni başlayan oyunculara yol gösterme rehberlik etme , elit gemiler için oyunculara yardım ve oyun bilgisi yuksek klan yonetiminin rehberligi .

Oyun bilgimizin ne kadar yüksek oldugunu hayal etmeniz için powerpointen oyuna baglanmanız gerekir .

Minerva bunu beğendi.
  2. Geçtiğimiz sene sunucu birleştirmeleri yapılıyordu . Çoğu hesap oyuna giremiyordu . O işlemlerin sonucuna varıldı mı? Şu an tr4 ve tr6 beraber oynayabiliyor mu?

3. evet oynayabiliyor ..

4. Klanına başvuru yaptım . Değerlendirebilirsin.

5. teamspeak adresimiz vardır gelcegin saati yazarsan seni kayıtlı uye yapmak için o saate ts de olacam
    wp grubuda vardır