TR 5 Klan arıyorum Yeniyim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TVIRUSTR tarafından 18 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TVIRUSTR

TVIRUSTR User

Arkadaşlar oyunu ortalama 1 hafta süredir oynuyorum oyunda yeniyim bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa Klanlarına alırlarsa memnuniyet duyarım AKTİFLİK sürem günde ortalama 2 saat ile 8 saat arasında değişmektedir.

2. -TheTURK-

-TheTURK- User

TR3'e gelirsen yardımcı olurum :)

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun bir şekilde düzenlememeniz durumunda konunuz 24 saat içerisinde arşive taşınacaktır.

İyi Forumlar.

4. Şartlar uyuyorsa klana bekleriz kardeşim ;

Klan Serveri : TR1-5
    Klanın Şirket Kısaltması : VRU
    Klanın TAGI : ᴠʀᴜ
    Klanın Adı : WENÜS OF THE K!NGS
    Üye sayısı: 13
    Klan Rütbesi : 74
    Vergi oranı : %5
    Üyelerde Aranan Şartlar :

TS kullanımı, en az 4 saat online süresi, +18 yaş zorunludur.
    Venüs şirketinde olan yada şirket değiştirebilecek uzay pilotlarını aramıza bekliyoruz.
    Agresif oyun tarzı olan, çabuk sinirlenip, küfür etmekten zevk alan pilotlar lütfen başvurmasın.

Klan Tanıtım Yazınız :

Klanımıza sıfırdan üye alımı yapılmaktadır.
    Yardımsever üyelerimizin de desteği ile geminiz daha hızlı gelişecek.
    Öncelikli amacımız daha zevkli, saygılı ve küfürsüz bir oyun ortamını klanımız bünyesinde oluşturmaktır.
    Alımlar TS üzerinden yapılacaktır. TS Versiyonu: 3.1.10
    TS Server IP: atesdarkorbit.klani.biz​

5. VidanjörR

VidanjörR User

Bir klanım yok fakat klan bulamaz ve sıkılırsan TR4 sunucusuna beklerim. Bir çok yeni başlayan kişiye yardım ederek oyunun içine katılabilmelerini sağlıyorum. Venüs şirketindeyim. Seni de burada görmekten mutlu olacağımı söylemek isterim.

Mesajı alıntı yapman yeterli :)

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Daha önce takım arkadaşımız konunuzun düzenlemesi için belirli bir süre tanımış lakin gerekli düzenleme işlemlerini yapmamışsınız. Bu yüzden dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun bir şekilde oluşturunuz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.