Geri bildirim TR 6 serverinde bir sorunmu var ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sultanboard tarafından 9 Mart 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kayıtlı hesabıma yaklaşık 2 saattir giremiyorum tr 6 serverinde bir sorunmu var ?

2. Merhaba ,

Tam olarak nasıl ya da nerede sorun yaşıyorsunuz ? Ekran görüntüsü gerekiyorsa ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Hocam hesaba giremiyorum kullanıcı ismi ve şifre yazıyorum ancak sayfa yüklenemiyor hatası alıyorum sadece o hesapta yeni hesaplar açtım girebiliyorum onlarda anlamadım bende neden ?

4. Merhaba ,

Eğer gün içinde düzelmezse gerekli bilgilerinizle birlikte durumu support'a bildiriniz. İnceleme sonrasında en net cevabı support verecektir.

İyi forumlar.

5. pardon ama siz farkında değilsiniz galiba.akşamdan bu yana bütün serverlerde hata veriyor,ana sayfa çalışmıyor,sunucu hatası uyarısı var.sadece arkadaşa özel bir durum değil yani.ts deki arkadaşlarla aynı anda sorun yaşadık ve çıkmak zorunda kaldık.

6. cerger1070

cerger1070 User

genel bir sorun var Serverlarda hepsinde Alman Forumda yazdilar sikinti var suan senle kaynakli degil yani oyunda sikinti var

7. teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için bende giremiyorum dedim acaba neden bilemiyorum ancak şuanda farkettiğim bir durum var yeni açılan hesaplarda foruma girerken nick değiştirme özelliği gelmiş acaba bu kullanımdaki hesaplara da nick değiştirme hakkı geldiği için mi bu sıkıntıyı yaşıyoruz diye düşünüyorum şuanda :D

8. Merhaba ,

Ben 3-4 sunucuda denedim bir hata almadım hatta skylab'tan sevkiyat yaptım hammadde sattım bir sorun yaşamadım.

Ayrıca bir eğer sistemden kaynaklı bir sorun ise en kısa zamanda düzeltilecektir.

Forum ilk defa giriş yapan üyelerde o şekilde bir defalık nick değişimi imkanı sunuluyor. Fakat daha sonrasında değişim yapılamıyor.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.