Tr-6 Yeni Oyuncu Klan Arıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve AHMET•DOĞAN tarafından 25 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. idare eder hesabım var çok uzun süredir oynamıyorum yüzbaşı rütbesinde günde 1-2 saat oynamayı düşünüyorum şimdilik başka bir oyundan arka kalan vakitlerimde oynayacağım
    Oyun Serveri: TR6
    Şirket : MMO
    Tecrübe Puanı : 7.089.492.211
    Şeref : 15.513.998
    Rütbe : Yüzbaşı
    Geminiz : Venom ama hepsi var nerdeyse
    Sıralamadaki Yerin : 1.421
    Diroit : 10 iris
    Level : 21
    Klandan İsteklerin : Beraber keyifli vakit geçireceğim bana oyunu tekrardan hatırlatma,öğretme ve eksikliklerimi gidermede yardımcı olması, kendi yağımda nasıl kavrulacağımı öğretin gerisi kendi kendine gelir :D Discord kullanımı olursa çok hoşuma gider yaşım 25 taliplerimi bekliyorum :D

2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim ^^ Bu başlık altında klan araması için isteğinizi sürdürebilirsiniz.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  3. [ALP™] ÖNALP Klanımıza gelebilirsin şuan 10 kişiyiz 145. sıradayız sadece 2 klanla savaşımız var ittifağımız bol Cubide palla da veya prometheus lazerlerini almak için BL haritasında görevler yapıyoruz

4. [Türҝ] FIRTINA GETİREN TUGAYI ☾★

Kuruluş tarihi:
    05.03.2019

Klan lideri:
    KARASAHİN(TÜRK)

Üye sayısı:
    17

Klan rütbesi:
    64

Şirket üyeliği:
    Hepsi

Vergi oranı: