Duyuru TR Ekibine... !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve GÖLGE◣_̯͡◢ tarafından 31 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın TR Ekibi,
    Bugün sizlere yazmamın nedeni genel bir duyurudur.
    Herkesi De ele alınacak bir konu bu gün TR Ekibi çok haksızlıklar yapmaktadır başta oyun içinde ve arka planda olmak üzere çok haksızlıklar meydana geliyor. Bundan dolayı bizler hareket geçmenin tam zamanı gelmiş bulunmaktadır. Zira başta üst birim görevli arkadaşlar olmak üzere en alta birimlere inerek oyun içinde oyuncular arasında çok ayrımcılık ve haksızlıklar yapılmaktadır. Bundan dolayı oyun içinde sahipsiz arkası güçlü olmayan içerden yanii yetkili bölümlerden arkasında olmadığı için her türlü haksızlıklara uğruyor ve bundan dolayı görevli belli başlı klan, oyuncu arkasını tutarak görevini farklı amaçlar uğrana kullanmaktadır. Bundan dolayı bizler bu duyuru sizlere yapalım dedik zira olaçaklar şeylerden bizler meçhul değiliz çünkü; "olaçak şeyleri ben bu duyuruda anlatacağım bundan dolayı etme bulma dünyası ne yapmısnız hepsi teker teker sizden çıkaçaktır" haksız yere yıllardır milletin emeği ile oynuyorsunuz. Bunu asla unutmayın oyunda bir sistem vardır ve sizler bu sistemi kötü yönlere kullaniyorsunuz. Ben yıllardır bu oyunu oynuyorum ve ne yazık kı bütün haksızlıklar gözler önünde büttün oyuncularda bunun farkında bunlar gerekli yerlere iletileçektir.
    Bugün oyun içinde adam general ve klanı var her türlü şeyi yapiyor defalarca bug, program haksız kazanç , oyun açıklar kullaniyor bunları oyun içinde başka oyuncularda kullaniyor ve beli başlı klanların hangi admin ve yada hangi yetkili arkalarını koladığınıda biliyorum kısaçası her şeyi az önce satır aralıklarda demiştim. "Ben yıllardır oynuyorum bundan dolayı yıllar önce bizler kendi halimizde biriydik oynumuz oynardırdık keyfimize bakardık şimdi ise almışlar üst birimlerden yetkili arkalarına atım tutuyorlar canları istediğini banlayıp kurdukları düzende ilerliyorlar" bundan dolayı bizler bunlardan vazgeçtik amaçımız oyun oynamak değil yıllar önce bunlardan vazgeçtim çünkü; Bu TR ekibi yaptıkları haksızlıklar ve kendilerine göre kurmuş olduğu düzeni başınıza yıkaçam. zira bizim gibi başka oyuncular bu haksızlıklara tabir olmasınlar birileri bunlara dur desin değil mi ben sizlerin herşeyinizi biliyorum ifşa görüntüleriniz , ses kayıtlarınız eski-yeni , görev kimliğiniz ve hayattaki gerçek adınız olmak üzere Id'nız hangi klanlar arasında durmuş olduğunuz ifşa ses kayıtları görüntüler oyun içinde haksız yere yapılan görüntüler V.b oyun içinde ispatlı belgesi olup support ekibi bunların hakkında gerekli işlemlerin yapmamaşı görüntüleri ifşaları hangi oyuncu haritalarda ne yapar ne eder bilirim hangi yetkili oyun içinde milletin özeline tehditler ederek alınmış görüntüleri ses kayıtları hangi yetkilerimiz oyun chatınde millete beli başlı altan etmiş olduğu küfürler V.b şeyler kısacası hakkınızda herşeyi diyeçeksiniz bunları ne yapaçaksın video yapıcam iki türlü video ifşa biri yapancı dil diğeri ise normal Türkçe, yabancı dilde yapılmış olan video nereye yolaçağımı benden çok daha iyi biliyorsunuz.
    çok şey varda yerim dar söylemiyorum be kardeş bu yapılan duyuru isterseniz silin yada ört bas edin sizlere kalmış. bu gibi üşte birimdeki ve onların altındaki bulunan elamanaların direkmen hotmail iletişim adresleri de mevcuttur isterseniz bu duyurunun kopyasını ordan direkmen sizlere yolayım :)
    Burdan Bu üşt birimdeki arkadaşlara ve suport, forum ve chat görevlilerin kısaca TR ekibine Çağrımdır. "Sosyal medyanın her kösesinde yaptığınız haksızlıklar gözükecektir"
    "Kimseyi Hafife Almayın Unutmayın ki; Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar, Bir kibrit bir milyon
    Ağaçı YAKAR !
    "Not: 31.07.2018 tarihinde yani bugün ID *** olan hesap banlatmış bulunmaktasınız Lütfen sizden rica hesap sınırsız biçimde kapatılsın.! Yani bizden bir giderse sizden bin gider sorun yok bir hesap gider öteki hesap gelir :)) "
    #GölgelerHerYerde
    Supportta Atıldı, Foruma Atıldı, Oyun İçindeki Chata Paylaşım Yapıldı.
    Saygılarımla,

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Temmuz 2018
  2. Geçmiş olsun.. Benim hesabımda kapatılmış bugün açılma ihtimali varmı yoksa süresizmi kapatıldı?

3. İsterseniz bu durumu bigpointin Asya sorumlusuna iletelim. Benimde rahatsız olduğum durumlar var ve bizler Bigpoint in müşterileri olarak bunu dile getirmek hakkımızdır düşüncesiyle hareket edebilir ve şikayetimizi dile getirebiliriz. Sizleri destekliyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Temmuz 2018
  4. Bütün oyuncularımazın dikkatine mağdur olan haksızlıklara uğrayan insanların bütün isteklerini dediklerini tek çatı altına toplayıp gerekli yerlere ileteçem. Hiç merak etmeyin
    #SesiniziHerkeseDuyurun

5. 1sakal7

1sakal7 User

bu duruma ne denir biliyomusun fare dağa küsmüş dağın haberi bile olmamış :) boşuna uraşmayın

6. teletabi1

teletabi1 User

o 3 nün normal adresleri var mı

7. Materazzi.

Materazzi. User

Şaka mısınız siz :) normal adres soruyor birde komik ya :)))))))))

8. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

İstediğinizi istediğiniz yere istediğiniz kadar şikayet edebilirsiniz. Benim ve ekip arkadaşlarımın alnı ak. Ancak sizden ricam, bizi TR ekibinden kişilere şikayet etmeyin. Zaten onlarla her türlü iletişim halindeyiz, boşuna zaman kaybetmiş olursunuz. Seth ve PARS ise görevden ayrılalı çok oldu. Asya bölge sorumlusuna ileteceğini söyleyecek oyuncumuz, eğer bahsettiğiniz kişi Türk ise bu da bir işe yaramayacaktır, yukarıda sebebini yazdım.

TR ekibine yönelik şikayetlerinizi şikayet etmeniz gereken kişiler merkez ekiptir. Varsa iletişim adresleri şikayette bulunun tabi. Hakkınızı arayın. Ancak iletişim bilgilerini paylaşmak gibi bir gaflete düşmemenizi isterim. Darkorbit kanallarından yapacağınız her türlü olumsuz davranış cezalandırılır, aynı pushing yaptığınız için cezalandırıldığınız gibi.

Ayrıca yıllar önce bıraktığınız bu oyunda amacınız oyun oynamak değilse nedir diye de sormak isterim. Bu ve benzeri üsluptaki yazılarınızın devamında cezalandırılacağınızı bilmenizi isterim. Hesabınızın yasaklanmasını sınırsıza çevirmek istiyorsanız, destek birimi ile iletişime geçmelisiniz.

İyi forumlar.

Kuasar bunu beğendi.
  9. Sen hiç merak etme Board Administrator Göcebe sadeçe olaçak şeyleri ben anlatım neden bu kadar korkuyorsunuz ki :) daha ifşalarınız sosyal medya köşelerinde olaçak büttün insanlara rezil olaçaksınız bunun üzerine sana görevli kimliğini veren insanlar olamak üzere yapmış olduğu haksızlıklar hepsi aydınlığa çıkaçaktır isterseniz konuğu silin yok edin bu sizin bileçeğiniz iş lakin bir düşünün bunca yıl milletin emeğini 2 dakiklığına biri çıkıp alaçaktır ve geçmişte suan kadar yapmış olduğunuz oyuncular üzerine olumsuz etkenleride unutmayınız daha sizler yabancı ana merkez tarafından yapılan etkinlikleri türkçeye cevirip oyunculara dağıtan TR ekibisiniz sence bunca yıl ve yılardır devam eden haksızlığa uğrayan oyuncularımız sizlere neler yapaçak farkındamısınız ? yok niye farkında olaçaktınız ki sizler koş koça TR ekibisınız sizi görevden atma ve görevden alma gibi bir luksu yoktur hiç kimse yapmaz değil mi güldürmeyin beni :D
    bu arada sorunuzu cevaplıyayım Benim asıl amaçım burda artık hiç kimsenin haksızlığa uğramamasıdır asıl amaçım yetkili bölümünde yapılmış olan ayrımcalıklar görevini kötü amaç uğrana kullanıp beli başla klanların arkasında ve oyuncu arkasını kolayıp gerektiği zaman haksız yere ban atım sırf doştları istedi diye sırf hakıyla rütbesini mücadelesini vermesin diye banlatırması ve asıl önemli olan oyuncu herşeyii yapiyor her kuralı ihlal ediyor oyla klanı görevli Sayın Tr ekibi bişey yapmiyor vayy be değilmi ? beni boş verin hele gemiyi kapatiyorlar sonra adamları farklı doştları sayesinde gemisini açiyor kaldığı yerden devam ediyor ?? tp şp kesilmeden vay neymiş gemi haksız yere kapatıldı genel merakez dediğin tr ekibi başta üst birim insanlar aynı sofrada yemek yiyor ?? klan ts'sine geliyor oyun açığı veriyor ??? adama görevli görevini kötü amaç uğruna kullaniyor bu söylediklerim mi herkes için demiyorum bu kadar kolay değil ben tek haksızlığa uğramadım kusura bakmayın bunları hepsini tek tek rezil etireçem büttün millete sonra zaten çağırıp görevlerini elinden alaçak onlar insanlar çıkar bunlar dur diyeçek baba yiğit çıkarı ;)
    Bu sizlere Son yazmamdır.
    Saygılarımla,

Son düzenlenen: 31 Temmuz 2018
  10. Evet Arslan beyde Türk ve Deniz hanımlada iletişim halinde zamanında benide Deniz hanıma yönlendirmişti ancak bu tehdit değil insan olarak hakkımız :D neden tehdit ediyorsunuz insanalrı hesaplar kapatılır felan diye ? siz size laf edeniböyle mi sindiriyorsunuz. eskidende aynısı oldu susturamadınız beni yine mi aynısı olacak ? :D Kuzey görevi bıraktımı bilmemde bi sor beni canımcım :D öyle susmam ben :D Bir oyuncu olarak şikayetlerimi dile getirmek hakkım buda oyunun forumu olan bu paylaşım köşesinde yapacağım senin gücün yetmez burda beni susturmaya oyuncuyum ben benim için görev yapyıorsunuz siz .bizler için

11. :)

Deli Firarda Gerekli Açıklamayı yaptı arkadaşlar iyi günler dileriz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ağustos 2018
  12. demek anlaştınız adminlerle el altından :D hayırlı olsun sizin için sizin istedikleriniz oldu hiç yoktan :D

13. Gülmemek için zor tutuyorum kendimi :)

Ya bir şeyin olacağına inanıyir musunuz ? Değişeceğine ?

Güzel hayal , hayaller pırıl pırıl miss bir kafa var etrafta hala bu oyundan bir şey bekleyenlerden buraya konu açıp şikkayet edenlerden sadece ve sadece buradan boş umutlari gozukuyor.

Yani ben bunu goruyorum kendi ayagina bile bile sıkan bir sirket bunu sizden bizden daha iyi biliyor neler olacagini neler oldugunu.

Yani gelip burada elestirenlerinde eline bir sey gecmiyor sadece kuru gurultu baska bir sey degil

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.