Geri bildirim TR Fiyat Değişikliği Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 30 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

burası siyaset yapma zemini değil.hükümete eleştirin varsa bunu git yerinde yap.tartışılan konuya katkı vermiyorsan milletin eleştirisine karışma.

2. PAŞA01

PAŞA01 User

para çok hemen telfon çakam ali agaogluna :D

var olan hükümet yüzünden ülke krizde darkorbite haklı beyler.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    haklı adam .

3. Merhaba ,

Arkadaşlar forum kurallarına uygun davranmaya dikkat edelim. Din , dil , siyaset vb. konulara girmemeye çalışalım.

İyi forumlar.

4. Savasciii

Savasciii User

Zam istemiyoruz oyun zaten giderek işlevini yitiriyorken üstüne zam olmamalı bence..

5. :)) ben almanya yasiyorum 330 bin uri 450 turk lirasi yapiyor yokarda yazdim

Geri
    Süper Proxium Desteği
    Özel teklifler
    2,99 €
    Süper Proxium Desteği 4 saat boyunca yoğun Proxium Bırakma Desteği ve 4 saat boyunca Proxium İki Kat Artırma Desteği sağlıyor. Daha ne bekliyorsun?
    bakin bundan kac kere aldim fiyata bakin

330.000 Uridium
    Uridium
    99,99 €

oyun hakketen cok pahali

6. i.klaket

i.klaket User

zaten 5 mayıs 2016 da yaptıkları zamda bu sebeptendi dimi. o zamanda döviz 4 lira sınırındaydı. Kim ne derse desin oyun geçen yıl(2016
    yılı) olarak en berbat ve kötü yılını geçirdi. Tonlarca hata doğru dürüst yapılamayan etkinlikler 1 senedir devam eden sorunlar vs... bir yılı böyle geçirmişken bir sonraki yılın başlangıcında böyle bir hamle yapılması bence yanlış. Bu yanlışla darkorbit kendi ipini kendi çekme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Şuan oyunda tanıdığım ne kadar insan varsa bu sorunlar devam ettiği sürece birde üstüne zam gelirse son 1-2 ayımızı oynayacaz diyorlar. Sonrasında ise elveda darkorbit.

7. şuan ki fiyatların doların 2 tl altında iken geçerli olduğunu düşünürsek muhtemelen en az %25lik zamlar gelecektir. vip katlayıcı gibi ögeler kabul edilebilir fakat uriye gelecek zam uzunca bir zaman kabul edilmeyecektir. halen bu kadar oyuncu kaybına önlem alındığını göremiyorum bu oyunu severek oynayan ve lise yıllarının çoğunu bu oyunda geçiren beni maalesef çok üzüyor. eskiden oyunu oynayanlara rast gelince sevinirdik şimdi oynadığım oyunun adını söylemeye çekiniyorum. çok yazık.

_savaş32_70 ve ***HITMACHİNE*** bunu beğendi.
  8. DARKORBİT EKİBİ OLARAK YAPMANIZ GEREKEN OYUNCU KAYBINI ÖNLEYİP OYUNA YENİ OYUNCULAR SAĞLAMAK ESPOR DALINA SOKMAK OYUNU URİDİUM YURT DIŞINDAN İTHAL EDİLMİYOR SANIRIM :D BUNUN YERİNE OYUNA ETKİLİ GÜNCELLEMELER VE İLGİLENMELER YAPILMALI

9. Merhaba ,

Arkadaşlar genel olarak bir hatırlatma yapayım. Düşüncelerinizi / Yorumlarınızı forum kurallarına uygun olacak şekilde yazmaya dikkat edelim.

Forum kuralları gereği renkli ve ayrıca tamamen büyük harf kullanarak mesaj yazmak uygun değildir. Lütfen bundan sonra daha dikkatli olalım.

İyi forumlar.

10. Oyun zaten boş serverlerde adam kalmamış oyuncular her hafta başı gelen gereksiz yeniliklerden sıkılmış birde zam peşindesiniz Bravo Oyuncu kaybetmeye devam etmeyi seven tek oyun oldu darkorbit

11. Şaka yapıyor olmalısınız oyundaki klavye takılmaları 2.5 aydır düzeltilmedi oyuna odaklanın oyuna zammış filan önce yatırdımız paranın karşılığını alalım sonra bu işlere gelin...!!!!!!!

12. Şu zam işini bırakın bir kenara oyun ne hale geldi eskiden düşman haritasının tek birine atlamaya korkardık pvp atlayınca 150-200 düşman gemisi bizi karşılardı kesmek için savaş eksik olmazdı oyun ozamanlar güzeldi oyuncu boldu tabii yapılan boş yenilikler sağolsun serverde oyuncu bırakmadınız akşam girdiğim zaman haritalar sakin kimse yok siz bu oyuna oyuncu çeken yenilikler yapın yani biraz oyuna odaklanılmalı bırakın zamı insanlar ne zorluklarla para kazanıyor

jarekkk bunu beğendi.
  13. o zaman bugün 1 ay vip 1 ay katlayıcı alsam aynı parayı ödücem ama yarın baya zararlı ödücem değil mi modum yoksa sürelerde değişiklik olucak mı ?

14. ben klana soyledim herkes 1 yılık katlaycı +vip çekcek zamdan önce

15. jarekkk

jarekkk User

1yıl çekmeyin 2-3yıllık çekin hak etti darkorbit ekibi verdikleri emekle.

Uriyi sıralama oyuncuları hariç kimse çekmediği için kimse sıkıntı yaşamaz. Malum oynayan "kitle" sadece katlayıcı indirim ve vip alıyor.(sıralama oyuncuları hariç) İşin kötüsü dediğin gibi eskiden sevinirdim şimdi söylemeye utanıyorum.

Global avrupa1de 1yıl oldu düzeltilmedi hala o sorun.Bi ara "mannequinn challenge" modası vardı bilirsin herkez donuyor arkada bir müzik felan, 1yıldır globalde canlı canlı yaşıyoz biz onu :D Espor olarakta Darkorbit bi kere f2p değil p2w bir oyun imkansız yani. 1v1 yada 5v5 turnuvalarında çok fazla hatalı olay oldu. Yok adminler mayınlara oturuyor (bilerek demiyorum) yok adamların tıklama ekranına giriliyor. Ülke ve 5v5 turnuvalardaki en büyük sorun bizden önce girenlerin klavye dizilimini bilmediğimiz için ilk maç direk olarak lose olabiliyordu. 123456789u başka tuşlara atayabiliyorlardı.
    Espor için yapılabilecek en basit şey ödüllü turnuva olmasa bile JPAyı geri getirebilmek. Onuda yapmıyorlar. Bitmeye mahkum bu oyun. Profesyonellik olarak ekipleri çok çok çok alt düzeyde.

Yemin ederim bu oyunu oynamamın tek sebebi eski zamanlara duyduğum özlem eski zamanlardaki kalabalık PVP savaşları gerçek savaş gibi oluyordu TSlerle 200-300kişiyle. Global Avrupa1de akşam 8den sonra ülke savaşını geçtim 400vs300vs300lük 3grup halinde mmo savaşı varken üzerine VRU ve EIC allianceleride gelirdi bitmeyen savaşlar olurdu. TR2de saat 7oldumu MMO var diye pvpye çıkamıyorduk adamlar 200kere spaceballı getiriyorlardı etkinlikte. Eskiden x-3lerde bigboy çeteleri olurdu heryerde 15-20 bigboy olurdu şimdi 1tane yeni başlayan oyuncu yok. Oynayanda bırakıyor haklı olarak. Bitiyor oyun üzülüyor insan. Nostalji server açsalar bir tane gene eski haline döner ama HATALARINI KABUL EDEMEDİKLERİ için onuda yapmıyorlar.

"Yapılan bu düzenleme ile birlikte Türkiye mevcut ülkelerdeki fiyatlara oranla hala en uygun fiyatlı ülke olmaya devam edecek.
    Modum siz sanırım yenisiniz bilmiyorsunuz ama "Darkorbit venezuela bug, account yada payment" diye aratın biraz yada üslerinize sorun Almanyadaki onlar size anlatırlar Türkiyedeki fiyatların %60ına tekabül ediyor. Çoğu kişi oradan üyelik açmaya başladı. Sahte açanlarda kapatılıyor ^^ Türkiye uygun felan değil.

Kendi fikrim olarakta Bigpoint yani çokta şey yapmamak lazım. 7yıldır aynı senaryo para kazanmak üzerine her seferinde kaybeden onlar oluyor. Alıştım artık ben.

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Yeni fiyatlar 1 Şubat tan itibaren geçerli olacaktır.Sürelerde değişiklik olmayacak ancak duyuruda yazıldığı gibi yeni paket seçenekleri getirilecek.

İyi forumlar.

17. Yine bir soygun haberi daha şaştık mı tabikide hayır. Almanyaya söyleyinde Fiyatlara zam yapacağına önce elindeki sorunları çözsünler.

Yıl olucak neredeyse bu görev sorunu. Hiç bir tane bile yetkilinin kafasına dank etmiyor mu acaba bizim sorunlarımız var şunları halledelim yerine buglu ve kutuculara yönelik etkinlikler ve arka arkaya eklenen sorunlar.

Size bir tavsiye tabi oyuncular umrunuzdaysa önce sorunları halledin sonra oyunu geliştirin.

18. 1 ay alış veriş yapılmasın eskisinden de ucuzlanır

19. Sampson

Sampson User

zaten oyuncu kalmamıştı şimdi vip alarak arada uri çekerek oyunda direnen tayfada yavaşça oyundan kopucak ilk 100 deki adamlarla oynarsınız artık oyunu zaten hiç bir işe yaramayan etkinliklerle oyunu çok ilgi çekici kılıyosunuz ya birde zam yapın ilgi patlaması olsun zeka seviyesi çok düşük biri bu oyunla ilgili kararlar veriyo tahminimce

20. Kolay gelsin artık kendiniz oynarsınız oyunu :)

Oyun buglu olduğu halde pahalı hemde çok pahalı vip 11 TL Şimdi şunu soracağım bu kadar bug var nasıl zam yapmayı düşündünüz ben anlamıyorum ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.