Geri bildirim TR Fiyat Değişikliği Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 30 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Oyunu satalı siz başımıza gelmeyen kalmadı hatalar bug lar fiyat artışları bir sürü palavra okuyun yeter
   
 2. Oyunun binbir türlü sorunu varken zam peşinde koşmak :(
   
 3. Öncelikle zamlar KATLAYICI için hala çok ucuz. Diğerleri ideal rakamına ulaşmış.
   
 4. michael666

  michael666 User

  ZAM GERI ÇEKILSIN
   
 5. BOTU BİTİRMEK Mİ İSTİYORSUNUZ? vip indirimdeki ücreti azaltın katlayıcıya haftalık 12.90 lirayı çakın bakın bakalım botta azalır kazandığınız gelirde artar. vip ve indirimdeki ücret artırımını kınıyorum. uride olan zamda ayrı bi kafa zaten. bunda 6 yıl önce 1 milyon uri çektik mi 6 ay bitmezdi şimdi daha çok ödüyoruz ve yine 1 milyon alıyoruz 2 gün dayanmıyor 1 milyon urimiz.
   
 6. Siz gerçek birşey satmıyorsunuz, bir oyun içerisindeki oyun parasını satıyorsunuz. Hayali bir ürün nasıl olurda döviz kurundan etkilenebilir? Bu fiyata satmaya devam ettiğinizde zarar etmiyorsunuz, zor duruma düşmüyorsunuz. Bunun tek açıklaması fiyat artışıdır. Fiyat artışını oyuncular istemiyor!
   
  ARABAN bunu beğendi.
 7. buraya yazmadan önce daha önce yapılan değişiklerin konusuna bakın ne kadar şikayet gelir ise gelsin bir şey değişmeyecek.
   
 8. Zam yapacagınıza oyundaki problemleri çözün kaç aydır tr3 sıralaması yok oyundaki lagların haddi hesabı yok.
   
 9. kim çalışıyon sen be?
   
 10. Fiyatların artışını Döviz kurlarında gerçekleşen artışa bağlıyorsunuz peki döviz kurlarında azalış olunca fiyatlar düşücekmi ? yeterki bahane olsun siz bu fiyatlarla hala aynı düzeyde alış verişmi olacağını sanıyorsunuz ? darkorbit inadının kurbanı oluyor kilit noktada oyuncuların değil kendilerinin dedikleri oluyor ha bazen oyuncuların isteğini yerine getirmelerinin sebebide asıl istediklerini yerine getirmeleridir darkorbit kendi sonunu kendi getiriyor !!!
   
 11. Ne diyelim ki inşallah artık oyunu kimse oynamaz sizde batar gidersiniz.
   
  yeşilce bunu beğendi.
 12. иияγ

  иияγ User

  he valla çok doğru
   
 13. DeepblueM

  DeepblueM User

  Sanırsam darkorbit vip uri indirim katlayıcı vs. için amerikaya milyar dolar harcıyor ve bunun acısını bizlerden çıkarıyor :)
  Dolar yükselsin darkorbitimi etkiledi? Yok yani oyun içindeki hayali ürünü etkiliyecek bir döviz ne var anlatsanıza bizlere?
  Zam yapılır yapılmasınada misal 3.5 tl lik bir indirime %43 lük bir zam yaparsan 5 tl falan yapar. EE zampoint neden %43 yerine %50 yapmadınız ? Ekonomi nasıl olurda ''HAYALİ'' oyun parası oyun özelliklerini etkiliyor? Oturup anlatın biz size uriyi şurdan alıp satıyoruz vipi katlayıcıyı indirimi vs şurdan parayla alıp parayla satıyoruz diye bir anlatın mantıklı bir açıklama yapın? üstüne birde %43 lük zam nedir ya indirime.. Milleti yiyelimde nasıl yersek yiyelim nede olsa bu millet illaki harcıyacak :) Bak gör zampoint bundan sonra o 5 tl yi bile binlerce oyuncudan alamayınca zam üstüne zam yapmaya devam edersin.

  Zamlı ürün almıyoruz.. !!!
   
  ERDALBAGGAL bunu beğendi.
 14. elektro

  elektro User

  arkadaşlar işin kolayı var alışveriş yapmayın bi süre kampanyalar başlar almayın aalmayın ?
   
 15. kesinlikle yapılmaması gereken bir şey olmuş. Oyuna saçma sapan etkinlikler getirip bug cuları sevındırıyorsunuz. Evet memleketin durumu vahim. Ama oyuncusu az olan bir oyunun fiyatlarını arttırırsanız oyuncu kaybedersiniz. %25 az bir oran değil ki daha yeni %10 yapılmıştı.
   
 16. zorbey

  zorbey User

  Kardeşim ne uretiyorsunuz da ne pahalandi
  Bize oyun içinde ki sınırı olmayan şeyleri gönderiyorsunuz
  Üretim yok kargo yok birşey yok böyle sacmalikmi olur
  (bu vakte kadar 1 kere katlayici aldım artık onuda almam gemi 27lf4 full havoc 10 droid bolca elit mermi x2-3-4 felan)
   
  atbokuye bunu beğendi.
 17. MANOWARrr

  MANOWARrr User

  Bir bu eksikti. İyice parasal yaptınız oyunu parası olan için tamam da olmayan oynayamayacak mı ? Zengin olduğu yerde, fakir sürünür. Kapitalist düzen bu kadar iple çekilmez...
   
 18. etkinlik yapamıyorsunuz zaten oyuncular tek tek oyunu bırakıyorlar bari bırakında kalanlar ucuza oynasın bu kadar pahalıya oynatıyorsunuz dolardan dolayı fiyat yükseldi diyorlar sanki dolarla alıyorsunuz vipleri siz bize satıyorsunuz tl olarak sizin kendi verdiğiniz özellik maliyet yok bir şey yok neyse diyecek başka sözüm yok zamı az yapmmışsınız biraz fazla yapmalısınız :(:(:(
   
 19. Uridium çekmeyin bir süre bekleyin. Bakalım sonuç değişecek mi?
   
  ERDALBAGGAL bunu beğendi.
 20. Arkadaşlar kimse uridium çekmesin bir süre hiç kimse çekmesin.Bakın..Nasıl indiriyorlar hep beraber karşı çıkalım

  199 tl nere 249 tl nere

  +Arkadaşların dediği gibi hayali bir şeyi satıyorsunuz yahu.!

  kargo yok kargolamak yok personel masrafı yok.Amacınız ney sizin ?
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.