Geri bildirim TR Fiyat Değişikliği Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 30 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yahu S-modum aynı sizinkiyle aynı aynı o dediğiniz pixellerde aynı halen neden anlamıyorsunuz ?

2. Merhaba ,

Aynı olsa neden yalan şeyler yazıp imzanızı değiştirmenizi isteyeyim ? Forumda kurallara uygun imza kullananları uyarıyor muyum ? Bakın tekrar belirtiyorum. İmzanızın genişliği 300 piksel tamam bunda sıkıntı yok ama yüksekliği 300 piksel ve sıkıntı burada. Kural gereği yüksekliği 200 piksel olmalıdır.

İyi forumlar.

3. Sanırsam oldu değil mi ? Kıyamet S-Modum

4. Merhaba ,

Şu anda bir sıkıntı yok genişlik olarak 275 ve yükseklik 200 piksel yani boyutlarda sıkıntı yok. Anlayışınız için teşekkürler. :)

İyi forumlar.

x-Exotic_Arap-x bunu beğendi.
  5. En ucuz alisveris imkani Turkiye deniliyor ama yanlis bilgi bence. 330bin uridyum 75 euro.. Yanilmiyorsam Turkiyede 250 lira. 75 euro = 301.64 tl. Yani 50 lira daha fazla. Bu sadece kurdan kura aktarim yapildiginda mantikli oluyor yani ucuz olarak algilaniyor. Ornek verecek olursam burda 1000 euroya calisan 1 adam turkiyede de 1000 liraya calisiyor. Turkiyedeki adam 4 kere alabiliyorken, burdaki adam 13 kere alabiliyor... Aslinda turkiyede fiyat ucuz gibi gorunse de diger ulkere gore daha pahali(alim gucu olarak). Tabi burda bigpointin sucu yok. Turk parasinin degersizligiyle alakali. Turk lirasinin ne kadar degersiz oldugunu gozler onune seriyor bu durum...

6. ari gibi calisiyor adamlar .)) 5,10 euro fazla kazanalim diye oyunda adam kalmadi .)))
    bayrak degisimi yaptilar oyuncular oyun degisikli yapti olay bitti .))
    goolge yaz 10 bine yakin daha kral oyunlar var
    haritalar haline bakdim yeni yaratik kesidrenimi ararsin kutu toplayanimi ararsin low acigi kulanali ararsin nasil bir oyun oldu bu boyle yazik

merkez ve ekip mutludur
    hile goz yuman darkobrit
    vip katlayici satacagiz diye oyun bu hale geldi devam ediyon iyi yoldasiniz .)

jarekkk bunu beğendi.
  7. Para yatırmayın işte, siz yatırdığınız sürece sorunlar çözülmeyecek

8. lllecelll

lllecelll User

o değilde; arkadaş madem fiyatları arttırıyon bari oyunda güzel etkinlikler yenilikler (tabi para yeniliği değil) sorunları en aza indirebilirler herşey para olmuş vallaha yazık gerçekten

9. Herşey para ama olmuş ama bunu aşmak bizim elimizde, para yatırılmadığı sürece...

10. ben 3,4 ay once her hafta hemen hemen uri alirdim ve arkadasimlarda ayni sekil inan belki 8,10 kisi 1500 euro yakin para veriridik her hafta bayrak degisimi yaptilar 4,5 gurbetci arkadasim oyunu birakdi
    normal de 45 kisiydik inan biride hile kulanmayan kuut toplamayan kisilerdi hepsi siralama oyuncusuydu tr1 bakdik durumlari izledik adam 24 saat 4,2 de botta kimi yararik kesdirio kamu geziyoruz adam direk yakaliyor ema kamu fayda etmiyor
    ustune ustluk low acigi hala bu saydigim seyler devam ediyor ama malasef karsimizda oyle bir yonetim varki oyuncuya onem vermeyen sirf katlaici indirim vip gibi seyler satip para kazanma derdine dusen
    ve adminlerin klan kollamasi oyucu kollamasi oyunu bitmesine sebep oldu
    eski yonertim bu konularda iyide 2, yilda bannlama yapiyordu simdi yonetim 4 yil gecdi orali degil
    peki hersey parami bunlar icin oyle ama suda bir gercek darkobrit cok oyunu var tek gelirim bura degil reklam gelirim vs vs vs ama buda bir gercek darkobrit oyucnu kalmadi inanin bannlama ondan yapmiyorlar onuda yapsalar kimse kalmaz
    darkobrit bir zaman aksiyon savas pvp savaslari anilan iyi bir oyundu ama simdi hangi foruma bakarsan isimi hileyle anilan bir oyun oldu giden gelmiyor cunku pahali yenilik kimse yetisemiyor
    sunu soyleyim bu saaten sonra umrumda degil gelir ts gelip sohbet ediyoruz baska oyunlar oynurouz eskiden x3 ciksin diye mega inanin mail atardik :D para harcamak icin :D insan mail atarmi biz atiyorduk .DD
    ama simdi bazen giriyorum her gun x3 cikiyormu bazen helix ama dedim ya bizden bu kadar yeterince harcama yaptik bu hileler duzelene kadar da kurus vermem ben para basip siralama yapacam adam kutu low yaparak beni ggeciyor nerde adalet nerde gis kurali :D
    adamina gore islem yapiyorlar
    benim bu yonetime guvenim kalmdi bakin darkobri cok seviyorum oyun olarak ama bitti

11. Birileri kutu toplayıp uri kasarken ve hiç bir ceza almazken bu uzun süredir böyle bir kaç seneden kutudan tek bir banlama olmadı. Durum böyle iken uridium çekmek mantıklı değil zaten

12. Banlama var veya yok ama söyle bir gerçek var. Dark orbit 10 yıldır neden Katlayıcı ve Kutuları kaldırmadı ve Neden 2D sürüm hala kaldırılmadı. Botların hepsi 2D kullanıyor aylardır neden kalmadı. Cevap vereyim kalkamaz. Darkorbit botları kabullendi kabullenmesinede bottan da para kazanabilse hiç ellemicek botları. Görürsünüz yakında becerip getirebilirlerse oyuna botu ekler paraylada satarlar :D

13. türk lirası değer kaybediyor tabi yukselecek fiyatlar oyle ki secimden sonra da değer kaybetti fiyatlar artarsa şaşmamalı

14. Şuan ki fiyatlar güncel mi acaba ? güncelden kastım şuanki değere göremi verilen fiyatlar. Merak ettiğim diğer konu ise fiyatlar artıyor tamam ama düşme durumuda olacak mı _

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.