TR Goliath & Vengeance!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PiecesS tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tasarımları Beğendiniz mi?

1. Evet!

94,7%
  2. Hayır!

5,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KARANLIK

KARANLIK User

Lütfen tartışma çıkarıcı nitelikte mesajlar yazmayalım cevap vermeyelim.Herkes forum kuralları çerçevesinde fikrini belirtebilir.

2. bence iyi fikir amerika serverinde amerikan bayraklı varmış bizde neden türk bayraklısı olması:);):cool::D:p

3. TR GOLİATH & VENGEANCE

Hep Destek !!!!!!!!

4. rGn

rGn User

bence bütün serverlerin tasarımları olmalı hatta bu tasarımları bana göre kronostan %20 dp li sarı goli yerine bu tasarımı yerleştirseler bir çok kişi tasarım için kapı yapar. bu big pointin de işine gelir.

5. -onur5000-

-onur5000- User

TAM DESTEK!! Bizim onlardan ne eskisiğimiz var

6. KARANLIK

KARANLIK User

Sayın : züℓƒι̇кαя ve SilentWolfx lütfen konu dışı mesaj yazmayalım.

7. Umarım gerçekleşir. Baya bir zaman geçti dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum.

[DERSİM]-[62] bunu beğendi.
  8. Konu dışı derken MOD'um ben "TR Goliath & Vengeance'a Hep Destek" yazdım bunda konu ile alakasız bir şey yok ki. Açıklar mısınız ?

9. Aynen katılıyorum. Eski forumda da evet demiştim.

10. acaba olursa açıktan satılırmı kaç uri olur ? bana bu soruların cevbını açıklarmısın?:oops:

11. bu konuya +2300 diyorum

MìЯÀ£À¥. bunu beğendi.
  12. Hep destek tam destek!!

13. «ula§»

«ula§» User

Bence eski forumdaki evet hayır göstergesininde fotorafını koymalısın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2013
  14. bencede olsun her serverin var tr serverininde olması gerekli bence

15. DuoTırs

DuoTırs User

Eski forumda baya destek almıştı ama yeni forumda nedense bu ilgiyi görmedi . Haksızlık olmuyor mu sizce yani 2300 oy nerede 58 oy nerede .

16. romentus

romentus User

Ben geldim nerdeymiş bizim konu; geç geldik biraz ama eski parlak günlerine taşıyalım şu konuyu:cool:

17. ᏠPOLİS

ᏠPOLİS User

Sayın Modum madem teşekkürde ediyorsunuz, bu konudan %100 ihtimalle esk iforumda bigpointin bilgisi vardı ve takibde ediyordu, şimdide öyle büyük ihtimal. Tüm darkorbit bunu candan beklerken, bigpoint yönetimi hala neyi bekliyor? :)

18. 1 Yaşındayı değiştir 2 yap 2014 oldu yıl :D

._UzAyyOlCuSu_. ve DuoTırs bunu beğendi.
  19. Destek veriyoruz. Kısa zamanda gelir inşallah ama bence özel bayramlarda dukkana 100bin uri ile gelmeli veya korsan ganimetlerinde cıkmalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.