TR Goliath & Vengeance!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PiecesS tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tasarımları Beğendiniz mi?

1. Evet!

94,7%
  2. Hayır!

5,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 250 bin olur herhalde yada 150 tabi olursa

2. Olsa da yapacaklarını sanmıyorum ama tam destek.

3. Drowhake

Drowhake User

Umarım yaparlar ayrıca uridiumla satılmasın payment olarak yada yeşil ganimetlerden çıksın.

4. olumsuz verenlerin bazıları zaten 0mesaj yeni üye olup ta yapanlar?!!

Drowhake bunu beğendi.
  5. hep destek tam destek :)))) yeni forumdada destekliyelim dimi :)

6. guler09

guler09 User

bu konu 1milyon kere açılsın gene evet derim hayır diyen arkadaşlarımızın elinin kaymış olması dileğiyle umutlarımızı kesmeden devam :D

7. Tam destek. :) +1

Bizim ne eksiğimiz var, bizi de temsil eden bir tasarımın olması gerekli.

8. reyster17

reyster17 User

tam destek

9. KARANLIK

KARANLIK User

Sayın ._UzAyyOlCuSu_. ve Sayın BlackGhost™ lütfen karşılıklı tartışmalara girmeyelim.Ve kim hayır kullandı kim evet kullandı bunları konuşmak hoş değil tekrarlamamanız dileğiyle.Gereksiz mesajlar silinmiştir.İyi forumlar.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  10. Tabikide modum.Siz nederseniz o.
    Ama izninizle birşey söyleyebilirmiyim ?

11. KARANLIK

KARANLIK User

Lütfen sorularınızı genel konular bölümüne açınız.Burası doğru bölüm değil iyi forumlar.

12. Tamam ama ben konu için değil arkadaş için soracaktım ama sormasam daha iyi olacak sanırım neyse.
    ._UzAyyOlCuSu_. merhaba de katıl muhabbete gelirmisin bir sürü sorum olacak ?

13. Güncel !

14. destriko

destriko User

Vaa muhteşem kesinlikle olmalı +!

15. Vayy Muhteşem bi fikir admin yapılması lazım bunun ama fazla iridumla olmasa iyi olr

16. Hidrata

Hidrata User

güncelllll

17. 6KN

6KN User

güncell

18.  
  19. hocam siz saçmalamaya başladınız artık ya o kadar oy topladı konu ne kadar zaman geçti hala bi degişiklik yok bigpoint bizim isteklerimizi dinlemiyormu bi yenilik için 2-3 senemi geçmesi gerek Modlar duyun sesimizi iletin bunları yöneticilere

•*ΛKЯΞP*• bunu beğendi.
  20. hadi artık yapın ya!!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.