Tr Serverlarının Hali Ne Olacak

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve crazytr123 tarafından 26 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit'in geleceğinden umutlu musunuz?

1. Umutluyum

2. Ümidim Yok.

Birden fazla oy kullanılabilir.
Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. crazytr123

crazytr123 User

Bu Tr serverlarının hali ne olacak. Ben modları falan suçlamıyorum. Onların da bizim gibi oyuncu olduğunu anladık. Ama bizden daha fazla bilgilerini oldugunu düşünüyorum. Açıklama yapılması durumun nasıl olacağı nasıl bir süreçten geçeceğimizi söylesinler lütfen. Kaç gündür oyun oynayamaz olduk. Herkesin emekleri heba oluyor. Aha bugun oyuna giremiyoruz bile kaç saattir. Bir açoıklama lütfen...

Server ne zaman açılacak bunu da yanıtlarsanız sevinirim.

2. Evet kesinlikle forumdaki veya oyundaki modların, yöneticilerin bu durumu düzeltmeye yetkileri yok. Onların da bizler gibi rahatsız olduklarını düşünüyorum fakat bazen buradaki insanlara karşı üslupları gerçekten hoş değil. Ben de buradaki hiçbir modda hata görmüyorum fakat tr serverlarının durumu hiç iç açıçı değil bu oyunu 2009'dan beri oynuyorum, her pazar aynı oyuna girememe sorunundan dolayı gerçekten çok sıkıldık. Gerekirse 1-2 gün hiç giremeyelim fakat bu sorun artık aşılsın.

TR yetkililerini radikal değişiklikler talep etmeye davet ediyorum.

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Yaşanan sorunların hepsinin farkındayız ve konu her mesajımızdada dediğimiz gibi Teknik Ekibe raporlandı, bir açıklama bekleme isteğinizi anlayabiliyorum. Fakat yapılan gizlilik sözleşmeleri nezninde Merkez Ekip "Şu duyuruyu paylaşabilirsiniz." "Şu durumu açıklayın" demediği sürece herhangi bir açıklama yapma yetkimiz maalesef yok, ayrıca konu ile ilgili zaten gerekli açıklamaları sizlere yaptığımızı düşünüyorum. Sunucu problemlerinin gerçekten artık can sıkıcı olduğunu ve bir an önce çözelmesi gerektiğini bildirdik fakat sizlerinde tahmin edebileceği üzere bu konularda hakkında kesin birşey söylemek güç, fakat kişisel tahminlerim doğrultusunda Teknik Ekibin çözüme yakın olduğunu düşünmekteyim.
    Bahsetmiş olduğunuz konuyu talep ettiğiniz şekilde gerekli merciilere zaten çok çok öncesinden raporlanmıştı, inanın insanlara her gün aynı şeyleri yazmak aynı yanıtları vermek bizlerinde hoşuna gitmiyor. Dediğimiz gibi biraz beklemekten başka yapabileceğimiz bir durum yok ne yazık ki :(

İyi forumlar.

4. Sakal

Sakal User

Nedir bu TR5 'in çektiği ? bir çözüm bulun artık şuna aşırı derecede lag var ve bağlantı hatası alıyorum oyuna bağlanmıyor saatlerdir yükleniyor ama nafile

Bu bir sitemdir!!

Forumunuzu hiç beğenmiyorum güncel olan konulara ulaşmak samanda iğne aramak gibi bir şey forumu güzel bir hale getirin insanlar aradığı şeyi bulabilsinler ve duyuruları takip edebilsinler güncel konuları Ben niye hala 2013 teki yazıyı görüyorum ?? alt konular aşağı çekilsin güncel konular öne alınsın şu foruma biraz ilgi gösterin !!

5. memat155

memat155 User

Oyunda şu anda 10 saniyede bir hareket ettiren lag var. Sadece benim yaşadığım bir sorun mudur bu acaba?
    Bir aralar yine böyle lag olmuştu ama o zamandan bu zamana bayağı akıcıydı oyun. Şimdi tekrar geri gelmiş gibi görünüyor.

Türkiye 1 sunucusunda oynamaktayım

6. ateistkeci

ateistkeci User

TR3'te oynuyorum ve lagsız sorunsuz oynuyorum

7. tr1 e giremiyoum bile sen iyi girmişsin gene kaçtı hafta sonu indirimi

8. crazytr123

crazytr123 User

Sadece sizin yaşadığınız bir sorun değil. Tr 1-5 serverında her hafta sonu olan bir sorun nerdeyse. Buna bir çözüm bulunana kadar alışmanız gerekecek. Ne zaman çözüm bulunur derseniz ucu çok acık bir soru olur o yüzden ne siz sorun ne ben söyleyeyim.

9. çifte katlayıcı olduğu için x-1 haritaları deli dehşet dolu umarım gereken yapılır yoksa gemim 1 ayda fulleneceği yerde 1 yılda fullenmez

10. 1/5 serveri sıkıntılı yaa bu serveri büyütmeleri lazım artık kaldıramıyor sunucular demek ki.

Pvp savaşında lag doruğa ulaşılıyor ki şuan oyuna dahi giremiyorum 10 dk dır.

11. -SiyoCan-

-SiyoCan- User

3 ay önce kanseri yenen arkdaşım , TR 1-5 'e başladıgından beri tekrak kanser oldu oyuna olan ilgi ve alakaları için bütün yetkililere teşşekürde bulunuyorum

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  12. dünyanın parasını yatırıyoruz bu oyuna fakat oyuna giremiyoruz darkorbitin en yoğun 2 serveri olan tr5 ile tr 1 serverlerini birleştirme kararı alan zihniyeti kınıyorum . en yoğun 2 server nasıl olurda tek server üzerine alına bilir . aylardır şikayetlerimizi iletiyoruz ne bir geri gönüş nede tatmin edici bir açıklama ( cevap ) var . NOT : FORUM ADMİNLERİNE DEĞİL BU SERZENİŞİM AMA LÜTFEN BUNU GEREKEN YERLERE İVEDİLİKLE İLETİNİZ . HEM PARAMIZ HEM ZAMANIMIZ HEBA OLMASIN . TEŞEKKÜRLER .

13. Daha gece 12den sonra sorunlar olmaya başlayıp, 01.00 sularında ite kaka kapıları yaptık. Ama Tr1-5 in hali şuan bitik vaziyette. Ne çıkış alıp hangar değiştirebiliyoruz, ne bağlanabiliyoruz .. hiç birşey yapmak mümküm değil şuan.
    Ben yine iyiyim kapılarımı gece sabaha dek bitrdim. Peki ya kapılarını gün içinde yapabilmek için anca müsait olan arkadaşlar ne yapıcak merak konusu..
    Ya her online oyuna bakın, Oyunlar kendi oyuncularına göre içeriğini yeniliğini bakımını vesaire ayarlar. Ama darkorbit çok farklı bi ütopya.. Malesef biz bu oyuna göre kendimizi, zamanımızı ve emeğimizi ayarlamak zorunda kalıyoruz..
    Sayın yetkililer lütfen bu sw nin yetersiz olduğunu raporlarınıza eklermisiniz rica ediyorum, buna bir hal çare bulunması gerekiyor artık..
    Tam düzeldi diyoruz yine patlak veriyor, böyle ite kaka nereye kadar devam edebileceğiz?...

Sakal bunu beğendi.
  14. Oyun yine bozuldu ???

Çözüm ???

15. Malesef beklemekten başka hiç bir çaremiz yok ve biliyorum aşırı can sıkıcı bir durum ama, bu konu hakkında açılan konuların altına devam etmemiz daha iyi olur.
    Görüntü kirliliği olmaması açısından ..

16. Arkadaşlar oyuna 15 dakikadır giremiyorum yükleniyor yazısında kalıyor bi sorun mu var

17. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Sunucuda oluşan lag sorunları ile ilgili raporlamalar yapılmış bulunmaktadır. Teknik ekip gerekli çalışmaları sürdürecektir.

İyi forumlar.

Merhaba,

Gerekli raporlamaları ivedilikle gerekli yerlere iletmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı teknik ekip çalışmalarını gerçekleştirecektir.

İyi forumlar.

Merhaba,

Bahsettiğiniz sunucudaki sorunlar hakkında gerekli raporlamalar yapılmıştır.

Forum konusuna gelirsek güncel konulara Forum'un anasayfası üzerinden bölümlerden konu başlıklarına tıklayarak istediğiniz konuya gidebilir. En başta olmak üzere en güncel konular ile karşılaşırsınız. Çoğunlukla sorulan sorular için ise S.S.S Konuları kısmından sıkça sorulan soruların cevaplarını elde edebilirsiniz.

Ayrıca bütün konular aynı içeriği kapsadığı için konularınız tek bir başlık altında birleştirilmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 May 2020
    .Hypnos. bunu beğendi.
  18. Hayatımda bu kadar berbat bir yönetim görmedim uzun zamandır bozukluk var halen çözmemişler 1/5 serveri yine öldü can çekişiyor.

Oyuna yeni girmek isteyenler oyuna giremiyor bile.

Yok yaa artık kızmaya da gerek yok teknik ekip diye bir şey yok oyunda 1-2 stajer koymuşlar onlardan medet umuyoruz.

Şu oyuna vermiğim paranın %25 versinler bırakayim şu *** oyunu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 May 2020