Geri bildirim TR Serverleri Sunucu Birleşimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İnadına_1 tarafından 25 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TR Serverleri sunucularının 3 aya kadar birleşmesini istiyoruz adminim haritalarda oyuncu kalmadı buna bi çözüm üretilmesini istiyoruz acilen

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Haziran 2018
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği açtığınız konu başlığı ve mesajınızın içeriği tamamen büyük harflerle yazılması yasaktır. Şimdilik ben düzeltiyorum. Ayrıca konunuzu uygun bölüme taşıdım.

Sunucu birleşmesini emin adımlarla ilerletmeye çalışıyorlar. Denemelerde çok derin sorunlar oluşmadı ama uygulamada birkaç hata ile karşılaştılar. Bunlar önemli hatalar olduğunu söylediler ve çözümünü dikkatli şekilde yaparak diğer sunuculara geçtiler. Şu anda 2 ayrı sunucu birleşimini 2 günde yapmayı planlıyorlar. Bu şekilde artarak ve sıklaşarak hedefe ulaşılacak. Bize gelen bildiride oluşan hatalar nedeni ile yıl sonundan bahsediyorlar. Tabi ki bu kesin değil daha erkende olabilir.

İyi forumlar.

3. Bu bana kopyala yapıştır bir cevap gibi geldi :)

Size sorulan sorulara doğru cevap vermenizi istiyoruz, istiyoruz...

Sunucu birleşimini 2 günde yapmayı planlıyorlar yazmışsınız...

İnsanlar birleşim işlemini ne kadar süreceğini değil, bu sözde olacağı bile belli olmayan sunucu birleştirme işleminin ne zaman yapılacağını soruyorlar ?

Temmuz ayının ilk pazartesi günü başlayacağız arkadaşlar ve bu birleştirme 2 gün ya da 2 hafta 2 ay sürecek demenizi bekliyorlar...

Siz ise insanı güldürecek bir şekilde birleşim işleminin 2 günde biteceğini yani böyle planladıklarını ifade etmiş siniz... İnsanlar bu işlemin ne zaman başlayacağını soruyorlar... Bunun cevabını verin!

1 yılı geride bıraktık... Bu saf, iyi niyetli masum insanları çok seviyorum... Şu forumun geri sayfalarına baktığımız zaman bir yıldır bunu soruyor insanlar ve somut bir bilgi yok...

Buda bunun olmayacağı anlamına gelmez elbette. Ama... İleride yapılacak bir güncellemeyi yakın bir zamanda olacak mış gibi çok hassas bir şekilde, kurnazca, zekice önceden ortalığa yayıyor ve bundan prim kazanıyorsunuz!

Buda acı bir gerçek...

Bunu yapma nedeniz ise... Batan gemiyi biraz daha su üstünde tutmak...

Teknik olarak eldeki oyuncuların duyguları ile oynayarak, onlara umut vererek... Elde tutmak!

4. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Mesaj çok iyi bir şekilde sorulan soruya cevap veriyor. Ortada kesin tarih yok olsaydı söylerdik. İşlemin nasıl ilerlediğini anlatmak ne zaman sorusuna açıklık getiriyor. En uygun zamanda ve sorunsuz kıvamda iken sunucu birleşimi olacak.

İyi Forumlar.

5. Forum görevlisi sunucu birleştirme işlemi başladığında bunun iki gün içerisinde sonuçlanacağı bilgisini vermiş!

Bir yıldır ise insanlar bu işlemin ne zaman başlayacağını soruyor... İşlemin ne kadar süreceğini değil!

2 gün sürecekmiş işlem :D Yahu 1 yıldır birleşecek diye ortalığı yaktınız...

Umut verdiniz...

TR sunucuları isimleri bile tartışıldı vs. ama ortada bir şey yok daha :D

Sizinde vaktinizi almak istemiyorum, istemiyoruz aslında... Sizleri ilgilendiren konular değil zaten bunlar... Yukarıdan ne gelirse onu yazıyorsunuz... Besin zincirinin en altında siz varsınız ne yazık ki bizde sizlerle üç beş çözüm arıyoruz... Bizimde hatamız var :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.