Tr Sunucuları Bot Bataklığı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Splinter_ tarafından 14 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Splinter_

Splinter_ User

Yine bir etkinlik ve yine haritalar bot dolu. Artık öyle bir noktaya geldi ki düşman haritasında bile bota bırakacak duruma geldiler.

Özellikle tr sunucuları bot batağında. Bu bataklığının kuruma ihtimali sıfır. Gireni içine çekiyor. Kesin tavsiyem yabancı da olsa illegalin az olduğu bir sunucu da tek başınıza da olsa oynayın. Emin olun tr sunucularının bin katı kadar keyif alırsınız.

Benim vaktim olmuyor, elde bir gemi var var onu oynarım diyorum. Onu da tr deki botlardan sebep oynamıyorum.

Yönetimden rica ediyorum botları bot banı atamıyorsunuz. Bari hesap paylaşımından kapayın. Bir çoğu tren vs. kullanıyor. Bilgisayarda birden fazla hesap açıyor. Yada sanal sunucu kiralayıp oradan açıyor. Bot banı atamıyorsunuz, hesap paylaşımından da kapatmıyorsanız göz yumuluyor demek oluyor.