TR Support ekibi başka bağlanması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 5 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

TR ekibinin adaletli olmayışından dolayı yetkileri alınmalı mı?

 1. Kesinlikle evet

  85,7%
 2. Hayır böyle iyi

  14,3%
 1. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Dilerseniz sohbet bölümünde konu oluşturun. Tekrar şahsen inceleme yapabilirim. Resimdeki mesajlar ve ekstra loglar kayıt alınarak zaten tarafımca işlem yapılmıştır.

  Otomatik chat ban açılış mesajı gelmiş.
  Araç markası chat ortamında veya forumda kullanımı serbesttir.
   
 2. **CLİO**

  **CLİO** User

  değerli adminim dilerseniz uyarı tarihi varsa bakıp atabilirim N/A niki yüzünden yaşadıklarım buydu çok zoruma gitti ne supporta nede forma yazma isteği kaldı bende sizin gibi iyi niyetli admin ve cm lere ihtiyaç var çette yasaksa nikin burada da sakıncalı zihniyetiyle formdan banlamak nasıl bi zihniyet sıkıntılarımızı nereye yazacaz baya üzdü o konu beni neyse geldi geçti ama içime dert oldu fazlada sıkıntı vermeyeyim A.e. olun
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ocak 2022
  kaptan34 bunu beğendi.
 3. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Öncelikle değerli mesajınız için teşekkür ederim. Bakın yanlış işlem varsa doğrudan support birimi ile iletişime geçin. Sorun çözülmedi ancak durum sizin açınızdan yanlış ise forumda da sohbet bölümde (bazı oyuncu arkadaşlar gibi) konu oluşturun doğrudan ilgilenenip sizde de detaylı açıklama yaparım. Bu gibi durumlarda iyi niyetten ziyade hakkaniyetli davranmak önemli. Çoğu durumda zaten insiyatif kullanıyorum. Detaylı yardımcı olmak adına sohbette konu açmanızı bekliyorum..

  İyi forumlar dilerim.
   
 4. **CLİO**

  **CLİO** User

  uzun zaman oldu adminim yaşadıklarım ben kısacasını yazdım zaten yinede değer verip üzerinde durduğunuz için tekrardan teşekkür ederim.
   
  kaptan34 bunu beğendi.