TR1-5 Bug

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Zan-zun tarafından 14 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zan-zun

Zan-zun User

TR1 TR5 deki olaylar adam günlük sirket degisiyor albay oluyor bir gun sonra organaral bug yaparak suan albay olan olana bunu herkez goruyor ama malasef bizim turkiye ekibi gormuyor yada gormek istemiyor oyunda tutucu bot bug oyun bitiyor sizlerin sayesine onceden onlem alinsaydi bunlarin hic biri olmaz di ben burda bunlari yazdikce forum bann atiyorlar atin cokda umrumda ama gercekler ne olacak ??

yilladir burda mileti kandiriyorsunuz botlar tutucular icin calisma var diye sene 2015 sene 2021 olmus

ben yine de soyluyorum merkez felan yok olsaydi oyun bu hale gelmezdi
    bir gunde binbasi saba bakiyorum albay :DDD

oyunun durum yonetiminden beli olurmus ya oyunun kalitesi beli oldu devam edin

2. Geçen gün darkorbitin facebook resmi sayfasında bugları botları kapatın yazdım paylaştıkları gönderiye beni sayfadan bannlamışlar :D:D

BENCE temiz bir oyun ortamı istemiyorlar herkes hile bot bug kullansın istiyorlar yani amaçları bu sanırım

tryhardD bunu beğendi.
  3. salih

salih User

Buradan sayın Hayaligenc adminime sesleniyorum. Şurada oyunu oynayan bin ikibin kişiyiz diğer buglar hakkında konuşmak istemiyorum, çok büyük üstünlük sağlamadığı için ancak rütbe puanlarının ne kadar zor kasıldığını hepmimiz bilyoruz. Sıralama hesaplarımızı korumak için oyun dışı mercilere paralar dökmek zorunda kaldığımız gerçeği ile yüz yüze gelmek canımı ciddi manada sıkıyor. Adminim gerekiyorsa şu kapının kapanmasını önerin bizim mağduriyetimize karşı artık lütfen bir şeyler yapın çünkü şu an her ne yapıyorsanız işe yaramıyor. Gerekiyorsa inisiyatif kullanın artık. Böyle giderse oyunu oynayan, sahip olduğumuz o küçük kominiti de kalmayacak.
    Burada oyuncular olarak tek istediğimiz oyunu oynamak ve bunun hakkımız olduğunu düşünüyorum. Şu an oyun oynanıyor sanıyorsanız oynanmıyor. Çünkü oyun emek ile vakit ayırarak bu şekilde fedakarlıklar yapılarak oynanır. Günümüzde darkorbit buglara paralar döktüren cinsten fedakarlıklar istenen bir oyun haline geldi. Sayın adminim Ethernal Gate için harcadığımız yüzlerce saat boşa gitmesin, saatlerce uğraştğımız yerlere insanlar dakkilar içinde gelmesin, gelenler cezalarını bulsunlar lütfen.
    Teşekkürler.

tryhardD bunu beğendi.
  4. smoonrise

smoonrise User

Çok büyük bir üzüntü ile okudum yazdıklarında bu kısmı ...
    Tahmin ediyorum kötü niyetli yazmadın ama eski bugların nasıl bir etki oluşturduğunu biraz açıklamaya çalışayım dilim döndüğünce hem sana hemde konuyu okuyacak diğer oyuncular ile TR yetkililerine .
    ( İmkan olsa merkeze ingilizce iletsem ama çeviri v.s geri dönüş zor zahmetli işler ona bunlara deyecek bir oyun ve yönetim olmadığından burada yazıp bunu yapacaklar için eski maduriyetleri taze tutmayı hatırlatmayı üstünün kapanmasını engellemeyi tercih ediyorum )

Şimdi ilk olarak en eski olmasada cezası verilmemiş magma hp sonda üretimi için yapılan kaynak bugu bugün yeni roket atarlar için istenen kaynakların bugu (tetrat kaylon gibi ) , daha sonra GG bugu ve tatil yapılması için 1 hafta göstermelik ceza verilmesi bug ile yapılanların avantajlarının silinmemesi , cromium bugu ( 1 den fazla ) yeni osmium bo3 lerin fullenmesi , pro lazeri elde etme bugu , pro lazeri ve bo3 lerin ve geliştirme bugu ( 16 levele yükseltme zamanı ) , savaş bileti anahtarını fazlası ile elde etme bugu ( tabi buna bağlı olarak önce mükemmel derecede modül elde edilimi ve devamında kaynak elde edilmesi oil v.s )

Tüm bunlar ilk olarak hızlı ve ayrıntılı olmayan aklıma gelenler sayısız semprom buglarını kaideye almıyorum artık öyle çok önemi kalmadı etkiside yok gibi sanki . Bunlar hile bot kominasyonuna doğrudan etki edenler etkinliklerde sürekli legal oyuncuları madur eden buglar ve hala cezası verilmeyen mutemel verilmeyecek üstü kapatılacak buglar rütbe bugları kadar bence önemli ve birlikte ele alınması gereken buglar maalesef alıntı yaptığım kısımdaki yazıdaki firkine katılmıyorum ben , senin konun sayensinde eski bugları ve oluşturduğu maduriyetleride hatırlatmama vesile olduğun için teşekkür ederim .

Son olarak forumdaki bir yetkili yazısı ile ilgili düşüncemi yazayım ;
    Oyuna para vermek kişilerin özgür kararı ise oyuna para Vermemekte son derece özgür bir karardır bu kararı seçebilirler , aldıkları kötü hizmet yada yeterli derece olmayan hizmetler sebebi ile bu özgür kararı veren ve verdikleri kararın arkasında duran tüm oyuncu arkadaşları tebrik ediyorum ve destekliyorum ...

tryhardD bunu beğendi.
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu konuda TR ekibi re'sen ceza uygulamamaktadır. Bu cezalar merkez ekip tarafından verilmektedir tıpkı diğer serverlerde olduğu gibi.

Forum içerisinde ban alınmasının sebebi dile getirdikleriniz değil, toplum içerisinde konuşurken kuralları ihlal etmenizdir. Bir ihlali dile getirirken başka bir ihlalin suistimal edilmesine göz yummamaktayız.

Çalışmayı yapan teknik ekip bizler değiliz. Gelen raporlamalar sonucundaki cevapları paylaşmaktayız.

İyi dilekleriniz için teşekkürler.

İyi Uçuşlar!

6. tahir_47

tahir_47 User

keşke sadece doğruluğu burda savunmasanız...

7. Zan-zun

Zan-zun User

YARGU size birsey soyleyimi siz yada turkiye ekbi raporlama yapmiyor yapsa bu adamlar iki gunde bu siralamaya iki gemi sokamazlardi eger raporlama yapsaydiniz yada bu kisiler torpilimi adamlar chat acik secik yaziyor kime guveniyorlar :?

ben son birsey yazacam bir daha forum acmayacam oyuna girmeeyecem

YARGU siz yada turkiye ekibi isini yapmiyor bence sizler bize yardimci olmuyorsunuz o gorevde durmaniz bir anlami yok bence topu merkez atmayin cunku merkez diye bir yer yok

alin oyun da sizin olsun forum da ben hakkimi helal etmiyorum
    bugcularda sizin olsun botcularda tutucular da size temiz oynayan oyuncu lazim degil hadi bana da bye bye istersen hesapbi omur boyu bann at gis kurali varya

dedigimi dusunun bence orda durmaniz bize faydasi yok bence

8. Tpehlevan

Tpehlevan User

Kisaca bir örnek vereyim size bundan bir yil önce chette bir oyuncu ile tartiştim ve olay supporta kadar intikal etti ve sonrasinda uzay gemim yedi gün kapatildi burda şunu demek istiyorum bugcu arkadaşlarin olayi supporta rapor edildi neden bu gemilere yedi günde olsa ban atilmiyor burda o zaman başka şeyler düşünmeye başlarim garibani banlarsınız adamı olana yol verirsiniz anlamına geliyor burda sözüm moderatör değil

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Hadi biz yapmıyoruz diğer serverdeki bulunan farklı ülke takımlarıda mı raporlama yapmıyor? Sıralamaya gemi getirdikleri zaman direkt olarak raporlama yapılmadığı hayali bir yönetim olduğu mu ortaya çıkıyor? Etkinlikler ve teknik iyileştirmeler de sanırım illegal yapan oyuncular getiriyor.

Chat konusunda adam kayırma yapıldığını düşünüyorsanız kanıtlarınızla birlikte support ekibimize atabilirsiniz. Support ekibi chat ekibimden bağımsızdır ve chatte görevli olan arkadaşlarımız supporta görevli değildir.

Bu sizin subjektif ütopyanız düşüncelerinize saygı duyarız ama görünen bariz olgularda fikirleriniz ütopik olmaktan ne yazık ki ileri atlayamıyoruz bu yüzden dolayı da uzun uzun örneklerle anlatmanın bir sonuca vardıracağı kanaatine varmadık.

Oyunu bırakıyorsunuz diye ban atmıyoruz. Eğer toplum içerisinde ahlak kurallarına aykırı davranış sergilerseniz ve medeniyet dediğimiz kültürü yok sayarsanız cezai işlem uyguluyoruz. Hesabınız ile bu sınırları aşmadığınız sürece istediğiniz an girebilirsiniz.

Yolunuz açık olsun. :)

Şöyle söyleyeyim, birlikte oynadığım oyuncu arkadaşlarım ne kadar çok sevsem de ban yediklerinde bir işlem yapmıyoruz el altından. Eğer karşı taraf haksız ise supporta yazdığınız halde çözüm yoksa Takım Liderimize Discord sunucusu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bug yapan arkadaşları kapatma yetkimiz yok çünkü bu yetki güçler birliği misali tek merkezde toplanmış durumda. Hangi ülke takımı olursa olsun bug ve illegal program cezası için sadece raporlama yapmak zorundadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz..

İyi Uçuşlar!

10. gofret_vru

gofret_vru User

yani diyorsunki bugu bulan yapsın merkezde icraat yok

11. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Öyle birşey söylemiyoruz. Yaptıklarınızın sonuçlarına katlanırsınız.

İyi Uçuşlar!

12. gofret_vru

gofret_vru User

yaptıklarının sonuçlarına katlanan örnek oyuncular kimdir acaba? böyle birşey oldu mu 10 senedir bu oyunda örnek verebilir misin?

ℓαηeт bunu beğendi.
  13. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

İllegal kullanım sonucu merkez ceza verirse eğer bunun sonuçlarına katlanırsınız demek :)

iyi bir hafta sonu geçirmeni diliyorum.

YARGU bunu beğendi.
  14. Zan-zun

Zan-zun User

hayaligenc ben burda sunu ogrendim gercekden sene 2015 sene 2021 olmus ben burda kimseyi bota tutucuya tesfik icin demiyorum kulanmayan hata yapar buglari yada otoyu hic birsey olmuyor zaten adam kasaya giren paraya bakiyor sen bot yada tutucu kulanmasin adamlarin umrunda degil ki siz de soyluyorsunuz

o zaman sizlerde bizler icin gorevi birakin ? eger merkez varsa sizin raporlarinizi takmiyorsa sizde toplu halde gorevi birakin tr serverleri icin tepki icin nasil olur ?

calisma var dediniz 6 yil gecdi calisma sogma sistemi saka gibi :D burda calisma felan yok kimse kimseyi kandirmasin calisma var ama para icin oyuncu icin calisma felan yok

adamlar bir gunde organaral oluyor :D daha burda gis kurali diyorsunuz :DD neyse ya dedim ya alin oyunda sizin olsun buglarda botlarda burda bir sey olmaz bu saaten sonra

Son düzenlenen: 16 Ekim 2021
  15. g503

g503 User

ee adminler bukadar yazıyorsunuzda adamlar alıyo 20 lewel gemiyi puan buguyla orgeneral yapıyo geziyo siz onu banlayana kadar ay geçiyo adam zevkini alıyo zaten sora başka bi bug çıkıyo gene aynı muhabbet.sayın adminler üst yönetime iletin geç gelen adalet adalet değildir.

16. gofret_vru

gofret_vru User

bak sen bile emin konuşamıyorsun verir se diyorsun bende size diyorum ki ne zaman kime vip bile almıyorum artık nasıl olsa bugculara yetişemiyorum gözlüklü gezenlerle baş edemiyorum şavaş biletini sınırlı sayıdaki anahtarla full baştan aşağıya alanlarla hiç modül ve malzeme konusunda yarışamam e bana düşen artık kenardan seyretmek bir zamanlar fuarlarda en çok online oyunculu tarayıcı oyunu diye ödül alan bu oyun 2021 in en çok hile hurda buglu oyun sıralamasında da yine 1. yazık ettiler oyuna
    asıl sana iyi hafta sonları bu oyunda yetkili ne kadar iyi olabilirse

tryhardD bunu beğendi.
  17. Zan-zun

Zan-zun User

arkadaslar burda bazi klanlar oyuncular korunuyor ya kankasi admin yada klanda admin vardir ornek vale klani gemileri siralamaya giriyor tr1 tr5 bug ile demeki birseyler de terslik var burda raporlama diye birsey yok
    inamayin bug varsa sizde kulanin tutucu bot kulanin birsey olmuyor 5 yildir

gis olayi da sadece uri cekemeyen arkadaslar geciyor alis veris yapmayan tutucu kulanmayan oyuncular

ben soyluyorum hamburg bana 2 saatlik yol gider gitmeye oyunun kalitesi yonetimden beli

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Şu admin tanıdığı olan hayal dünyanızdaki kanıtları istiyorum buraya. Paylaşın isim isim kim kimle bağlantılı görelim. Eğer kanıt yoksa elinizde sürekli aynı pilavı ısıtıp ısıtıp yemeyin. 12 saatlik süre veriyorum size eğer kanıtları paylaşmazsınız sürekli aynı asılsız ithamları hayal dünyanızdan buraya yansıtmanızdan dolayı gerekli tüm cezai işlemi uygulayacağım şahsınıza.

2 Saatlik yol olması burada kimseyi ilgilendirmiyor laf olarak değil madem merkez ekip yok gidip kendi gözlerinizle gözlemleyin ve buraya yansıtın. Kimse çocuk değil boş beleş hikayelerinizle sürekli burada konuları sabote etmeye yaşamayın.

Daha önceki mesajlarınızda merkezin bir ütopya olduğunu dile getiriyordunuz. Aşağıdaki bilgilerde bulunan adrese gidip bu ütopyanızı kendi gözlerinizle deneyimleyin en azından forum olarak tüm kullanıcılar bir rahatlayalım şu kısır döngünüzden.

Yasal Bilgi (bigpoint.com)

İyi Uçuşlar! :)

Dontforgetme bunu beğendi.
  19. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Şu korunan ya da kollayan adminlerin bir listesini kanıtlarla beraber yazar mısınız? Hep beraber bir görelim.

Tabii yazdıklarınız bir hayal ürünü değilse...

Selam,

Yazdıklarımdan bunu mu çıkardınız? Ne yazarsam yazayım zihinler değişmeyecek anlaşılan :)

İyi günler

20. Oyuncular ayrı yönetim kadrosu ayrı bir şekilde şaşırttı beni. Her 2 tarafta efsane :D uslüplar, cevaplar, yazılanlar, profesyonellik yok hiç.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş