TR1 5 Chat Durumu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 10 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TR1-5 serverinde 23:00 dan sonra chatte aşırı derecede ailevi değerler vs çok küfür dönüyor fakat cm olmadığından dolayı ban atılmıyor.

Şimdi diyenler olabilir daha sonra ban atılır diye de hakaret edilse neyse ama öyle böyle küfürler edilmiyor.

Chatte girip bir iki bir şey yazmak çok zor.

CM alın yaw bu kadar zor mu? 1 haftadır böyle benim takip ettiğim daha da uzun zamandır böyle mi takip etmiyorum.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Bu tür durumlarda yapabileceğimiz tek şey /report komutunu kullanarak küfür içeren mesajları bildirmek oluyor sadece :p

3. Yukarıda belirttiğim gibi hakaret olsa neyse şu servere gir edilen küfürleri gör mide kaldırmıyor artık.

Ve bu adam çıkana kadar sürekli çok ağır küfür nereye kadar izin vereceksiniz?

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

ateistkeci arkadaşımızın da dediği gibi /report komutunu kullanarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Görevli arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede gerekli cezai işlem yapılacaktır.

İyi forumlar.

5. [jeT_lİ]

[jeT_lİ] User

Ayrıca /ignore komutuyla oyuncuyu görmezden de gelebilirsin.

.Paradoks. ve Manitu bunu beğendi.
  6. Güzel bilgi teşekkürler.

Support yazmam mı gerekiyor yoksa buradan siz mi bildireceksiniz gece CM açığı var.

Konu raporlanması yapıldıktan sonra kilitlenebilir.

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Şikayetinizi ileteceğiz. Konunuzu kilitliyorum isteğiniz üzerine.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2019
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.