Tr1-5 Klan Arıyorum

Konusu 'Klanlar' forumundadır ve Rektnes tarafından 12 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Rektnes

Rektnes User

Oyun Serveri: TR1
    Şirket : EİC
    Tecrübe Puanı : 957.478.437
    Şeref : 8.828.121
    Rütbe : Buglu olduğu için bilmiyorum :)
    Geminiz : Solace
    Sıralamadaki Yerin : Buglu olduğu için bilmiyorum :)
    Diroit : 8
    Level : 18
    Klandan İsteklerin : Görev, pro kasma vb. kasılma işlerini beraber yapabileceğim +20 yaş üzeri bireylerin barındığı, terbiyeli, birbirine saygılı ve +10 online olan bir klan olursa sevinirim.

12 pro (6, 10 lvl) sürekli ve hızlı gelişmekte olan bir oyuncuyum 21 argeyim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Aralık 2020
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Umarım en kısa sürede klan bulabilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. Rektnes

Rektnes User

Forum ölmüş sayın Thanatos

4. hmztsc

hmztsc User

sa kardeşim. h.olsun yeni başlamışsın sanırım. aktifliğin konusunda tatmin olabilirsek bizim klana bekleriz..
    hızlı şekilde kasılmana yardımcı oluruz. online konusunda toplantı da 10 kişi çıkıyor rahat ama seyrek zamanlarda genelde 5 6 kişi takılıyoruz. ama belli olmuyor. terbiye ve saygı konusunda da bizim aradığımız niteliktesin fazla uzatmıyım bekleriz kardeşim adres aşağıda gelince girişe mesaj bırakırsan forumdan geldim diye ben ilgilenirim
    dc adresimiz: https://discord.gg/wkpVyVCneW