Geri bildirim TR1 ile TR5 birleşmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZONGULDAKLIM tarafından 30 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tr1>Tr5 geliyor ve korsan sorunu hala devam edicek TR5 de bizim bir ton sorunumuz ve donma laglarımız bir ton sorunlu server olarak TR1 neden bize geliyor komple herkes oyunu bırakması içinmi. Tr5 Korsan sorunu lag ve bütün sorunlarının giderilmesini talep ediyorum. 2 aydan beridir TR5 deki bu sorun düzelmedi. Gerekli yere ilettiğinizi söylüyorsunuz ama 2 aydır ne düzeldi ne birşey oldu demek ki TR5 serverı hiçbir yetkilinin umrunda değil.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

TR1 ve TR5 sunucularının birleşimi konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

TR5 suncusundakı sorun defalarca rapor edildi. İlgili birimlerin sorunu çözmesi bizimde isteğimiz.

TR5 ve TR1 sunucularının birleşmesini ve korsan haritaları, donma, lag gibi sorunların birleşen suncularda olmaması bizlerin de temennisi.

İyi forumlar.

3. 1.) Siz sayın forum admini siz hangi kaynakları göstererek birleşme olmucağını söyleyebiliyorsunuz. Sol üst de yazan tr yi sil başına de diye ekle gerekli yerden bilgilendrmeye alabilirsin Almancan yoksa google amcamızdan çevirebilirsin. 04.09.2018 Tarihinde TR1>TR5 diye sunucu kordilasyonu diye forum konusunda yazmaktadır.

2.) TR5 sunucusundaki sorunu defalarca söylediniz saolun görevinizi yapıyorsunuz. Biz de gerekli yerlere bu şikayeti yaptığımıza emin olabilirsiniz. Almanya Supportu ve Forumuna kadar yazdım. Bana sorarsanız bu konu üstüne Türkiye Bigpoint yetkilileri bu sorunu umursamıyor, ama kur farkından dolayı oluşan ''ZAM'' Furyasına uyup zam yapmak'da kaliteli hizmeti geçtim iyi dahi hizmet veremeyen bir şirket bu ''ZAM'' mı fiyat yükselişini ne kadar hak etti.

3.) Temenniz için teşekkür ederim. Unutmayın ettiğiniz temenni ne yazık yerini bulamayıp burdan gene foruma yazılıcaktır. LAG DONMA BUG BOT HİLE ve daha niceleri.

Bu laflarımı üstünüze alının çünkü sizde Bıgpoint Türkiye ofisi olmasa dahi onlarla çalışan birisiniz. Biliyorum sizde oyuncusunuz. bana gelip herşeye zam yapıldı diye zam kararını lütfen savumayın.

4. Okyanus

Okyanus Guest

Selamlar uzay pilotu,

Birleşme konusunda daha öncede başımıza geldiği gibi almanya fikir değiştirebilir ya da erteleme yapabilir.Kesin olarak bir mail gelmeden açıklama yapmak saçma ve gereksiz olur.Şehir efsanelerine inanmayın gerçek açıklamayı bekleyiniz.

Zam konusunda gerekli açıklama uygun konularda defalarca yapılmıştır.

Lag sorunu,bot kullanımı tarafımızca değil almanya tarafından müdahale edilmesi gereken konulardır.Biz ancak raporlarız.Şu zamana kadar tüm raporlarımız karşılığını bulmuş ve gereken yapılmıştır.Güncel sorunlar için Almanya ekibi ve destek birimi uyarılmış bilgilendirilmiştir.Çalışmalar devam edilmektedir.

İyi forumlar.

5. [​IMG][/url][/IMG]

Yani Almanya forum ve diğer forumlar yalan siz doğrusunuz ve son dakika bilgilendirme yaparak İnsanları zor duruma düşürmektesiniz. He bahane olarak şuna saklanıcaksınız Almaya vazgeçerse biz yalan söylemiş duruma düşücez. Ama şunu untmayın sürekli siz yaşlan söyleyen tarafsınız yalancı olduğunuzu söyleme istemiyorum o konuda yanlış anlaşılma olmasını istemem. Rseimli kanıtı bulunmakta.

Zam konusunda gerekli açıklamalar yapıldığına emin değilim Artemis Akşam saatlerinde ZAM yapılıcağını söyleyip geri bildirim konusu açılıyor madem hiçbirşey düzelmicek nden geri bildirim konuları açılmakda. Etkinliklerde böyle Demaner ve Hitac için geri bildirim konuları açılıyor geri bildirim yapıyoruz ama tekrar aynı hatalar ve sorunlar ile karşı karşıya kalıyoruz. Boş yere forumda geri bildirim konuları açılmasın.

Almanya tarafından müdahale edilmesi gerektiği doğru ama siz bu konu hakkında acaba gerekli baskıyı yapmatamsınız aman boşver raporladım durumundamısnız.

sessizlik17 bunu beğendi.
  6. Okyanus

Okyanus Guest

Selam,

Ben öyle bir cümle kurmadım. Uslubunuzu düzeltin ve yazılan şeyleri okuyun.Sizlere kesin ve net bilgi verme uğraşındayız. Her duyduğumuzu ve bahsi geçen herşeyi buraya aktarsaydık kaos ortamı olurdu. Sizi biraz geniş ve mantıklı düşünmeye davet ediyorum.

Uslubunuzu bir seviye daha bozarsanız uyarı vermek zorunda kalacağım.

İyi forumlar.

7. Sayın Okyanus Modumuz ben hiç bir şekilde Üslub dışı konuşmadım . Şu an siz tehditkar üslubu ve mevkinize göre konuşmuyorsunuz. Yazdığınız kelimeleri dikkatli ve itina ile seçmeniz gerekli ben burda çatışma ortamı yaratmıyorum. Ama siz o ortama götürme niyetiniz var gerekli resim vs leri aldım gerekli yerlere ileticeğime emin olabilirsiniz. İyi forumlar size.

8. Okyanus

Okyanus Guest

Selam,

Karalayıcı tavrınız için uslubunuza dikkat edin.Biz aracıyız sorunlarınızı problemlerinizi iletip yardımcı olmak için çabalayıp zaman harcıyoruz.Dilediğinizi yapmakta özgür bir bireysiniz kararlarınıza saygımız var.Resim alıp istediğin yere şikayet edebilirsiniz. Asıl tehtidi kendiniz yapmaktasınız.

İyi forumlar.

9. Sizi kesinlikle anlıyorum, yalnız üslub konusunda çok haksız konuşmaktasınız. Ben sizi hiçbirşekilde tehdit etmiyorum. Yasama yürütme işlerini biliyorsanız. Anlatmıyayım siz beni küçük düşürücü yalancı ve tehdit ettiğimi söylüyorsunuz. Ben szi bir üstünüze şikayet ettim ordan gerekli cevabı ve uyarı yapılmadığı sürece bir üst mahkemye itirazınızı yaparsınız. Şu an sizin resimleriniz yargıtayda. sonuç alamassam Avrupa insan haklarına başvuruda bulunucam. Lütfen bu tartışmayı uzatıp kimsenin kalbi kırılmasın.

10. Okyanus

Okyanus Guest

Selam,

Kararınızı saygıyla karşılıyorum.

iyi forumlar.

11. Modum resmi italya forumunda gördüm sadece türkiye forumlarını takip etmediğim için :) TR1 - TR5 ( 04/09/2018 ) yazıyor :) artık bir yerden öğrenip bizim forumdada paylaşılma zamanı gelmedimi :)

12. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Bize henüz öyle bir bilgi gelmediği için burdan sizlere duyuru yapamıyoruz.

İyi forumlar.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  13. Sağolun sizede iyi forumlar :D

14. dostum bak bizede yurt dışında bir forumda tr2 tr1 birleşecek dendi hatta resmi bile var fakat tr2 tr3 birleşti yani admininde dediği gibi üst yetkililerden bir açıklama gelmeden tr1 tr5 birleşecek demeyin bence hatta belki atıyorum tr1 global avrupadaki bir sunucu ile bile birleşebilir illa tr svleri tr lerle birleşecek diyede bir açıklama yok

15. Olabilir :D adminlerin kafası karışık :D

16. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Bizlere üstlerimizden bir bilgi gelmediği için bizler sizlerin gibi yabancı servelere bakarak burda sizlere yanlış bilgi veremeyiz. Böyle ithamlarda lütfen bulunmayın.

İyi forumlar.

17. TR1 ile TR5 sunucu birleşince TR1 sunucusundan mı devam edecek yoksa TR5 den mi? Yada yeni serverdan mı devam edecek? Sorma sebebim TR5 in aylarca cozulemeyen korsan haritasi

18. Tr1>Tr5 şu ifade ile tr1'in tr5e gelecegi kanısındayım

19. beklediğim gibi cevaplar yine adminlerden hep almanya bakıyor bu bakıyor şu bakıyor elalemin çocuğu bile bakar ama admin beylerimiz bakamaz . rapor ettik , ilettik lafları da ne kadar doğru düşündürücü açıkçası

20. SEPTEMBER

SEPTEMBER User

İnaktif hesaplara giriş yapın ne demek oluyor tam olarak.Ne kadar süre girmeyince inaktif olarak tanımlanıyor.Veya ne yparak inaktif hesabı aktif yapıyoruz.Mesela 4 eylülde birleşim olacak benim oyuncu olarak verilerimin korunması için yapmam gerekenler nelerdir.Hesabımın aktif olup olmadığını nasıl anlayabilirim.
    NOT:Son günlerde şahsi yoğunluğum sebebiyle günlük giriş bonusunu alıp geri çıkıyorum.Bu yeterli mi?
    3 eylülde oyuna girip günlük bonusu alıp çıkış yapsam hemen yeterli olur mu?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.