TR1 Serverine Bağlanmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SweenReadTeam tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tr1 serverini açmıyor oyun. Diğer serverleri denedim açıyor. Fakat tr1 de oyun ekranı geliyor, yüklenme tamamlanıyor ama başlat seçeneği bir türlü çıkmıyor. Ve saatlerdir tekrar ve tekrar denedim. Bu sorunu yaşayan bir tek ben miyim?

2. Sanırım serverda bir sorun var diğerlerine giripte tr1 e giremiyorsan serverda sorun var demektir bi supporta yaz bakalım burda yazdıklarını ne denilecek.

3. Biraz önce gönderdim supporta. Umarım biran önce cevap atarlar. Sadece ben de değil bir kaç kişi daha giremiyor tr1'e

4. alim_60

alim_60 User

bendede tr1de oyun açmıyor öbür tr3 tr4 ü açıyor ama tr1 i açmıyor yükleniyor diyo başla yazısı gelmiyor lütfen sorunu çözermisiniz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ocak 2014
    SweenReadTeam bunu beğendi.
  5. Merhaba ,

Farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz. Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyip tekrar deneyiniz. DNS yada Proxy ayarları varsa ve aktif ise iptal edin. Modemi kapayıp 5 dk sonra açtıktan sonra deneyiniz. Flash Player ve Java 'yı güncelleyiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.