TR1-TR5 Yeni Başlayanlara Destek Amaçlı Klan

Konusu 'Klanlar' forumundadır ve iracible123 tarafından 30 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Klan Serveri : TR1-TR5
  Klanın Şirket Kısaltması : VRU
  Klanın TAGI : [İG]
  Klanın Adı : "İSTİKBAL GÖKLERDEDİR!"
  Üye sayısı: 6
  Klan Rütbesi : 1395
  Vergi oranı : %5
  Üyelerde Aranan Şartlar : 1) Oyunda yeni/gelişim ihtiyacı olması.
  2) Lf3,hız/kalkan jeneratörleri ve 8 adet iris için eksiklerinin bulunması ve bunları açık arttırmadan tamamlamak için karşılıksız kredi desteğine ihtiyacı olması.
  3) Klana savaş için üst seviye oyuncu alımı olmayıp (düşük seviye oyuncuların gelişimine katkı sağlamak amacından sapmamak adına) sadece (vergi aracılığıyla)kredi geliri sağlamak için başvuruda bulunan üst seviye oyuncular olumlu sonuç alacaklardır. İleriki aylarda klanın misyon ve vizyonunda önemli değişiklikler planlanmaktadır, o zamana kadar 3. kural geçer olacaktır.

  Klan Tanıtım Yazınız :

  MİSYONUMUZ: Yeni başlayan ve düşük seviyede mücadele eden gemilerin hızlı gelişim ihtiyaçlarının ve aynı zamanda VRU Şirketi'nde gerçek anlamda elit bir grubun eksikliğinin farkındayız ve bu sorumluluğu üstleniyoruz
  VİZYONUMUZ: Yeni başlayan ve düşük seviye/elit olmayan gemilerin daha hızlı gelişimi için her zaman kusursuz destek vermek ve VRU şirketinde üst düzey savaşçı bir topluluk oluşturmak.
  KLANA BAŞVURU
  ***** Yeni başlayanlar (kasılma ve kredi ihtiyacı içinde olanlar).
  * Bu gruptaki oyuncuların başlangıç elit ihtiyaçlarının tamamı(full lf3, full bo2, full elit hız ve 8 iris) sayılı günler içerisinde klanın kasasından oyuncuya aktarılan kredi ile karşılanacaktır.
  * Yeni başlayan oyuncuların başlangıçtaki elit ihtiyaçlarının hibe edilen-karşılıksız bağışlar ile süratle karşılanması sağlanacaktır, oyuncu istenilen seviyeye geldiğinde başka alt seviye oyuncular alınmak üzere klandan çıkarılma hakkı saklıdır.

  NOT = Unutulmaması gerekir ki darkorbit her oyuncuya klandan haftalık 5m ödeme ile sınırlamıştır ve bu miktar oyuncu klanda kaldığı sürece her hafta en az +5m olarak artmaktadır.

  NOT 2 = Ayrıca isteyen oyuncu ödemesini alıp klanı terkedebilir ve istediği zaman(ödeme süresi dolduğu zaman) klana tekrar gelip anında ödeme alabilir, şuanki hedefimiz savaşçı bir grup oluşturmak değil, yeni başlayan oyuncuların ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaktır.

  İyi forumlar.

  Düzenleme( 05 11 2018) // Klan rütbesi "1395" olarak güncellendi
   
  Son düzenlenen: 4 Kasım 2018
  .Paradoks. bunu beğendi.
 2. Tr5 de kasılan klanlara anında kırmızı yakıyor sıralamadakiler, kasıldırtmaazlar toplu gördükleri gibi yakarlar kırmızıyı
   
 3. Hocam ben başvuru gönderdim fakat geri dönülmedi
   
  iracible123 bunu beğendi.
 4. Klana alım onaylandı
   
 5. -Secrett

  -Secrett User

  MMO şirketindenim, katılabiliyor muyum ?
   
 6. anilifrit

  anilifrit User

  aranan eziği buldunuz o benim işte :) iris ve lf3 eksiğim var açık arttırmadan alabildiğimi aldım ama 40m-50m lik leri alamıyorum para kasamadığım için tek başıma

  istek attım ama ayın 13üne kadar chat banım var gün içinde tsye gelirim
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Aralık 2018

Sayfayı Paylaş