tr1 tr5

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve paneterrrrr tarafından 4 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. slm oyuna bakiyorum degisen birsey yok galiba böyle devam edecek BL haritalari tutucu bot tren oyun bu hale nasil geldi hala anlamiyorum

bu saaten sonra kurus vermem oynamam ben bannlama var diyorlar tutucu bot kulanan kisler oyun da

2. Banlama var diye kim söylüyor kardeşim yalandan 3-5 hesap yasaklıyorlar geçiyorlar haritalar dediğin gibi tutucu tren dolu umurlarında değil ayda 1 defa ban dalgası yapıyorlar yinede is yok tespit edecek kapasiteye sahip değil oyun tutucu ve tren kullananlari

3. Hilesiz temiz hesabımı banladılar ve açıklama da yapmadılar. Ban sistemi tamamen support tarafından gelişigüzel ve/veya banı atan kişilerle olan ilişkinizle doğru orantılıdır bunu anladım. Ona rağmen oyunu çok sevdiğim için vazgeçmeyi düşünmüyorum. Elbet birgün tamamen düzelteceklerdir (15 yıldır bekliyorum da neyse :D)