tr1 tr5

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ℓαηeт tarafından 17 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ℓαηeт

ℓαηeт User

Selam haritalarin hali ne ?
    bu oyunda yönetici yada ilgilenen kalmamis galiba yaratik kesme sansin 0 her taraf bot

BL girdim tutucular tren

tek kelime tbr ediyorum baska birsey yazmiyorum

POSEİDON bunu beğendi.
  2. lütfen deme böyle şeyler oyunumuz çok güzel onlar bot değil aktif oyuncularımız canla başla mücadele ediyorlar bot olan bizleriz bizler acaba iyi şeyler oluyor mu diye forumu takip ediyoruz bot gibi yaşıyoruz bizi banlamaları lazım

ℓαηeт ve POSEİDON bunu beğendi.
  3. ℓαηeт

ℓαηeт User

kardes ben yilladir oynuyordum oyunu ama suan bakip cikiyorum urimi cekerdim vip indirim olmadan oyuna girmezdim

suan 2 aydir birsey almiyorum gemi kurmay albaydi simdi acemi albay olmus umrumda degil

2,8 bakdim dun organara gemiler bota
    cok yazik bl tutucu klan lar yazik ya

neden uri ceken para veren oyunculari kaciriyorlar anlamiyorum vip indirim sata bilmek icindir kesin

neyse dedigim gibi bunlara botcu lazim kolay gelsin

͏ü͏m͏i̇͏t bunu beğendi.
  4. kral bak şöyle bi durum var oyunda bütün etkinlikler al gülüm ve gülüm üzerine kurulu botçu da olsa oyuncu da olsa para vermeden bir şey alamıyorsun ben çok dile getirdim bari uri kasabilecek etkinlik getiin oyuna başlayan herkesin şikayet ettiği nokta milyonlaca ui kasmamız lazım yapın kolay kasılacak ortam sonra gelip desinler orcus al modül çıka gelişti boş hesaba orcus alsam ne almasam ne yarışmaya koşarak başlıyoruz yarıştığımız insanlarda ferrari varken bizden başarı bekleniyor nasıl etkinlik npcsi yakalayalım